Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Тампере

Тури в Тампере з Черкас від Компаса!

Тампере – компактний за розмірами (його можна досить швидко обійти пішки), зате насичений за змістом. Колись, завдяки своєму вдалому розташуванню на березі річки, він виріс з маленького села і перетворився на одне з найвідоміших міст Фінляндії, в промисловий центр країни. А тепер в червоноцегляних будівлях колишніх заводів працюють музеї, торговельні центри, ресторани, кіно- і драмтеатри, художні майстерні, бутіки і навчальні заклади.
Чим же можна зайнятися в місті і регіоні Тампере?
Музеї
Ви не любитель музейних екскурсій? Не біда, тут ви, швидше за все, зміните свою думку. Музеї в Тампере – незвичайні, рідкісні. Наприклад, єдиний в Скандинавії Музей шпигунства або розташований поруч з ним музей, присвячений Володимиру Іллічу Леніну (фіни вважають, що своєю державною незалежністю вони зобов’язані саме цій історичній постаті). Музей “Робочий квартал Амурі” дає уявлення про життя городян, починаючи з 1880 року. Тут можна погостювати більш ніж в 30 квартирах, кожна з яких обставлена в дусі свого часу, заглянути в кооперативний магазин, пекарню, шевську майстерню і сауну.

Найстарші ляльки з Музею ляльок і костюмів були зроблені в XII столітті, а костюми і текстиль – в XVIII столітті. А де живуть Мумі-тролі знаєте? Звичайно, в Тампере! У прекрасній долині, яка захоплює в незвідане і навіть змушує трошки подумати про сенс життя. У Музеї взуття (в Юупайокі, за 56 км. від міста) зібрано майже дві тисячі пар різних черевик і чобіт. Один з експонатів – улюблені туфлі голови парламенту Фінляндії. Не забудьте і про “Мобіл” – найбільший в Північних країнах музей автомобілів .
Активний відпочинок
У Тампере клює! Тільки в межах міста 200 є озер, а в регіоні їх не менше 2,5 тисяч. Тут же біля двадцяти ідеальних для лову порогів – словом, рибалкам роздолля!
Але водні розваги – це не тільки риболовля. У Тампере є аквапарк, а ще один розташований в містечку Нокіа за 18 км. від міста.
У Сквері технологій знаходяться безпечні для природи винаходи – вітряні і сонячні електростанції, а по сусідству розкинулися сади і виноградники. Для дітей тут – скачки на поні, годування кроликів і баранчиків.
Парк відпочинку Сяркянніємі дозволить вам побачити серед білого дня зоряне небо і подарує зустріч з мешканцями морських глибин. У порівнянні з іншими парками відпочинку Фінляндії тут більше атракціонів, довші американські гірки, вища оглядова вежа. У Сяркянніємі є дитячий зоопарк, дельфінарій і акваріум.
Безкоштовно в Тампере
Думаєте, задоволення обов’язково коштують грошей? Помиляєтеся: не завжди і не скрізь. Є місця, де вони доступні кожному. Ось наш власний хітпарад безкоштовних розваг в Тампере:
1. Концерти хорової та інструментальної музики в сквері біля Старої бібліотеки, в Кафедральному соборі і в Олександрівському соборі.
2. Літні фестивалі (вхід по квитках тільки на вечірні заходи).
3. У кожного є право вільно гуляти, збирати гриби і ягоди, ставити намет, навіть на приватній території (але не у дворі будинку). Це правило діє у всій Фінляндії.
4. Бібліотеки відкриті для всіх, в тому числі і для відвідувачів, які не мали раніше можливості записатися в них. Книги, музика та Інтернет – все безкоштовно.
5. Карти міста і докладні проспекти можна отримати в Бюро по туризму. До речі, якщо у вас є які-небудь запитання, вам дадуть відповідь російською.
Що прийнято в Тампере
Мustamakkara – чорна кров’яна ковбаса – місцеве блюдо. Купіть шматочок гарячої ковбаси на ринку і їжте її, приправляючи брусничним варенням.
Хокей – пристрасть майже всього населення міста. Частина матчів чемпіонату світу з хокею частенько проходить в місцевому Льодовому палаці.
Загадайте бажання. У Тампере щоб задумане збулося, йдуть на міст Хямеенсілта і труть великий палець на нозі статуї “Податківець”.
Станьте лівшею! Яке живеться лівшам? Розумніші вони, ніж правші? У Тампере проводиться, можливо, єдиний в світі фестиваль лівшів.
Свято поцілунків. В ході змагання виявляється пара, що відзначилася мистецтвом і тривалістю поцілунку. У липні в Вісувесі, що за 100 км. від Тампере, проходить чемпіонат Фінляндії з поцілунків.

Туры в Тампере из Черкасс. Тампере из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!