Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Індонезія

Індонезія фото
Індонезія карта

 Індонезія, Джакарта з Черкас від Компаса!

В описі Індонезії важко обійтися без таких слів, як екзотика, захват і краса. Буяння фарб, найнеймовірніші пейзажі, колоритні індонезійці та їх культура викликають тільки позитивні епітети і порівняння.

Ви тільки уявіть: тисячі островів, об’єднаних пишністю краси природи, і при цьому кожен індивідуальний і незвичайний. Це і дика незаймана природа, обрамлена блакиттю моря. Це мегаполіси з хмарочосами і бурхливим життям. Це мальовничі села, яких цивілізація торкнулася лише один раз – кілька століть тому. І вся ця краса, доглянуті курортні зони з шикарними готелями, теплі деньки і приємне сонце, що малює шедеври на небі на світанку все це вмістилося всього лиш в кілька літер – І н д о н е з і я.

Географічне положення

Розташована в південно-східній Азії на островах Малайського архіпелагу і західній частині острова Нова Гвінея (Західне Папуа). Індонезія – це найбільший в світі архіпелаг. До його складу входять понад 13 676 островів.

На суші Індонезія межує з Малайзією, Східним Тимором і Папуа-Новою Гвінеєю, по морю – з Австралією, Сінгапуром, Філіппінами та ін. На півночі і сході Індонезія омивається Південно-Китайським морем і Тихим океаном, на півдні і заході – Індійським океаном.

Столиця – Джакарта

Клімат

В Індонезії панують екваторіальний (острова Суматра, Борнео, Сулавесі і Молуккські острови) і субтропічний мусонний клімат, які характеризується нечіткою зміною пір року і сонячною погодою практично увесь рік. Кращий час для відпочинку: з травня по жовтень. Західний мусон (листопад-березень) приносить дощі. Слід враховувати, що практично кожен індонезійський острів має свій мікроклімат, який може значно відрізнятися від мікроклімату іншого острова в один і той же час. Наприклад, кращим часом для відвідування Індонезії вважається наше літо, але, наприклад, на Моллуккскіх островах в цю пору року найгірша погода з штормами і бурями.

Часовий пояс

Індонезія розташована в зоні декількох часових поясів. Так в східній Індонезії UTC + 009 (випереджає український час на 7 годин), в західній Індонезії +007 (випереджає на 5 годин), в центральній Індонезії +008 (випереджає на 6 годин). Взимку різниця з українським часом скорочується на 1 годину відповідно.

Правила митного контролю

В аеропорту Нгура Рай (Денпасар) по прильоту для всіх туристів обов’язково зняття відбитків пальців і фотографування перед проходженням імміграційного контролю.

Валюта

Індонезійська рупія. Існують банкноти номіналом в 1000, 5000, 10000, 50000, 100000.

Використовувані мови

Індонезійська (БАХАЗА) – державна, на різних територіях країни має різні діалекти.

Інші – деяка частина населення розмовляє німецькою мовою, молоде покоління активно вживає англійську.

Всі релігійні свята визначаються за місячним календарями: мусульманські – по Хіджре, а індуїстсько-буддійські – по календарях «Шака» і «вуку».

січень-лютий – Рамадан (БулуанПуаса).

березень-квітень – свято Ньепі.

березень-квітень – поминання смерть пророка Іси.

квітень-травень – Вознесіння Іси.

квітень-травень – мусульманський Новий Рік, Мухаррам.

квітень-Майма Ідул Адха.

травень – Весак.

липень – День народження пророка Мохаммеда.

грудень – Ісра Мирадж Набі Махаммед, піднесення пророка Мохаммеда і т. д.

Медичне обслуговування
На острові добре розвинене медичне обслуговування, є госпіталі і аптеки, в кожному готелі в разі потреби можна викликати лікаря (в будь-який час доби). Перед в’їздом в країну рекомендується вакцинація проти гепатиту і жовтої лихоманки. Воду краще пити мінеральну з пляшок.

Туристичні зони

Джакарта (о. Ява)

Столиця Індонезії. Але це не тільки найголовніше, але ще і найбільше місто країни. Проте, всю його велич і красу можна оцінити в одну мить з 137-метрового Національного монумента Монас з великим бронзовим факелом. Цей обеліск був споруджений, як символ незалежності. Ще один символ знайшов своє місце на старій міській площі Тамам-Фатахуллах – старовинна гармата Сі Яго, що вважається символом плодючості і зі зрозумілих причин є обов’язковим пунктом відвідування у молодят.

Джакарта з кожним кроком дивує і закохує в себе туристів. Її багатство складають численні релігійні споруди – такі, як храм Цзіне-Юань (XVII сторіччя), мечеть Істікляль, Національний собор, також багаті палаци і найрізноманітніші музеї (Історичний музей, музей Ваянг, де зібрані ляльки і маски з усією Індонезії, Музей образотворчих мистецтв, музей Бахарі (Морський музей), Національний музей, де зберігаються всілякі етнографічні експонати і незліченні королівські коштовності.

о. Балі

Знаменитий острів по-справжньому полонив серця туристів. Його чудовий клімат, приголомшливі пейзажі, шикарні готелі, якісне обслуговування і маса інших позитивних характеристик не могли залишитися непоміченими і таким чином острів Балі став центром туризму в Індонезії.

З першого і до останнього моменту туристи, що приїхали на Балі, ходять під враженням, відвідуючи численні природні парки з екзотичними рослинами, птахами і морськими мешканцями, спостерігаючи за перегонами биків, розглядаючи оригінальні готелі, які згідно із законом не мають бути вищими кокосових пальм, блукаючи по селах і відкриваючи для себе нові і нові грані традицій індонезійського народу. Елітний Джімбаран, красуня Канді Даса, колоритна Кута, чарівний Санур, блакитний Танджунг Беноа, мальовничий Убуд і розкішна Нуса Дуа – важко описати всю чудову балийских курортів …

о.Ява

Про такі місця прийнято говорити «як з картинки». Екзотичні ліси ваблять багатою рослинністю і водоспадами, широкі чайні плантації, мальовничі гори – на Яві чітко відбилася душа Індонезії.

Серед усієї цієї природної пишноти, звичайно, знайшлося місце і для різних пам’яток. Так, тут є цікавий пам’ятник буддизму (до речі, найбільший в світі) – ступа Бробудур. На стінах цього храму можна на власні очі побачити різні сторони буддійського вчення, а в самому приміщенні побачити різноманітні статуї Будди. І це тільки початок подорожі по релігійних спорудах. Недалеко від Бробудура знаходяться не менш цікаві храми. Наприклад, Павон Вам напевно запам’ятається своїми «грошовими» деревами, а храм Чанди-Мендут вразить своїми красивими статуями Будди.

Вміли індонезійці оточили себе красою. Тому підтвердженням є палацовий комплекс Кратон, який яванці вважали центром всього Всесвіту. Або королівський парк Таман-Сар з штучним озером, підземними та підводними тунелями, басейнами, і особливо «Замок на воді».

Варто відвідати

Парк Таман-Міні ( «Індонезія в мініатюрі»)

На великій території (100 га) перед Вами постануть індонезійські провінції в своїх найдрібніших подробицях. Ви на власні очі побачите традиційні споруди та побутові речі різних індонезійських племен і народів.

Вулкан Кінтамані

Діючий вулкан – це одне з найбільш вражаючих видовищ, які для Вас представляє природа. Своєрідна природа з мальовничим озером Батура примножує враження від подорожі.

Храм Бесакіх

Храм Бесакіх перекладається, як храм Матері. Це один з найбільш шанованих храмів на острові Балі. Бесакіх – це цілий храмовий комплекс, присвячений індонезійським божествам. Тут можна побачити, наскільки вирізняється релігія цього народу.

Національний парк Комодо

Мальовничий і незвичайний острів Комодо – це місце бурхливих вражень. І не тільки тому, що багата рослинність радує око, а й тому, що тут Ви зможете побачити … справжніх драконів в природних умовах проживання.

Храм Танах Лот

Розташований на вершині скелі, серед морських вод, цей храм являє собою справжній витвір мистецтва. Він був побудований в XV сторіччі і до сих пір балійці вважають його одним з найважливіших своїх храмів.

Парк птахів і рептилій

Парк побудований таким чином, що створюється враження, ніби Ви ходите не по закритому простору, а потрапили в райське місце, де вільно літають птахи найнеймовірніших порід. Це відчуття варто спробувати!

Ліс мавп і крокодиляча ферма

На високих деревах мускатного горіха, біля порослого мохом храму граються милі і веселі мавпи. А неподалік від цього лісу зібралися інші екзотичні тварини – крокодили з різних островів Індонезії. Кожен день можна спостерігати, як приборкувачі змій і крокодилів показують свої вміння.

Розваги

Фестивалі

В Індонезії проходить щорічно величезна кількість культурних подій. Ці фестивалі чітко демонструють яскравість і колоритність індонезійського народу, їх традицій і звичаїв.

Так, на Балі проходять барвисті святкування індуїстського Нового Року (березень-квітень), а також головне свято острова – фестиваль «галунган», який проходить протягом 10 днів. Крім того, Балі відзначає весняне свято в храмі Пура Бесакіх, Ньепі або «Свято Мовчання», церемонія вигнання злих духів Пенгрупук, Нгембак Ньепі ( «Прощена неділя»). Не менш цікаві церемоніальне свято Пура Меру, знамення «Свято повного місяця» в храмі в Чакранегара, Фестиваль дощу «Перанг Кетупат», святкування Пуджавалі і інші.

Сафарі в тропіках

Достаток яскравих фарб і екзотичних рослин, оснащені джипи, бездоріжжя і найнеймовірніші точки острова Балі, такі, як наприклад, пляж з чорним піском – така подорож Вам запам’ятається надовго.

Аквапарк «Waterboom»

Море захоплення і незабутніх вражень. Веселі водні атракціони – екстремальні та прості (такі як, наприклад, річка-Лановик) – порадують і дітей і дорослих!

Туры в Индонезию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!