Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ірландія

Ірландія фото
Ірландія карта

 Туристична агенція Компас пропонує тури в Ірландію з Черкас!

Ірландія – країна, в яку закохуєшся з перших нот запальної джиги, з першого погляду на зелені луки, з першого ковтка ірландського віскі …

В Ірландії можна закохатися навіть тоді, коли не побував в ній. Закохатися з розповідей, фотографій.

Країна зелених лугів, спокій яких порушує тупіт кінських копит. Країна маленьких «мисливців» за золотом – міфічних Лепріконів. Втім, грань між міфами і правдою тут настільки тонка, що і в чудеса повірити не так вже й складно. А ще Ірландія – батьківщина знаменитого письменника ХХ сторіччя Джеймса Джойса. Його відомий серед літературних критиків роман «Уліс» приніс автору світову славу, а збірка оповідань «Дублінці» розповів світові про непересічних ірландців, про їх будні і свята, про сприйняття світу і мрії.

Ірландія – це країна, якою ллється річка веселощів і музики. Вона ллється і старими віддаленими ірландськими селами і шумними сучасними містами. Вона об’єднує минуле і сьогодення, захоплюючи кожного, хто опинився на Ірландській землі.

Географічне положення

Ірландія розташувалася в північній частині Атлантичного океану на острові з однойменною назвою. Зі сходу омивається Ірландським морем, а також протоками Св.Георгія і Північним, із заходу, півночі і півдня – Атлантичним океаном. Протяжність із заходу на схід – близько 300 км, з півночі на південь – близько 450 км. Найвища точка – гора Карантуілл (1041 м).

Столиця – Дублін

Клімат

Клімат країни – помірний морський. Зими м’які, а літо – прохолодне. Найтепліший місяць року – липень з середньою температурою повітря + 18-20 ° С. Найхолодніший місяць – січень, температури якого опускаються до 7-9 ° С.

Валюта

Національна валюта – Євро (EURO).

Час

Український час випереджає на 2 години.

Використовувані мови

Англійська – офіційна мова Ірландії.

Ірландський гелік – офіційна мова Ірландії.

Медичне обслуговування

Медицина в Ірландії знаходиться на високому рівні, як і в інших країнах ЄС, але досить дорога. Щоб звести свої витрати до мінімуму на випадок екстреної госпіталізації, бажано при покупці туру оформити медичну страховку.

Туристичні зони

Дублін

Одне з найстаріших міст Європи, імовірно засноване на початку IX сторіччя. Прекрасні його історичні площі і сквери, бульвари і тераси. Це діловий і торговий центр країни. Недалеко від столиці розташовані живописні Дублінські гори і пляжі, а в прибережному районі лежать такі відомі визначні пам’ятки міста, як башта форту Мартелло з музеєм Джеймса Джойса, парк Блекрок, старовинний кам’яний хрест періоду зародження християнства в Ірландії, а також вулиця Брайтон Вейл, на якій розташована старовинна гарматна позиція, яка нині переобладнана в мініатюрний парк, прикрашений скульптурами.

Дублін

Дан-лере

У містечку Дан-лере розташований знаменитий архітектурний шедевр у венеціанському стилі – Таун Хол (1880), другий Яхт-Клуб, обеліск на честь короля Георга IV – Ройал Сент Джордж, побудований в 1845 році, а також церква Сент-Майкл Черч, в приміщенні якої нині розташований державний морський музей Нешнл Мерітайм Мьюзеум.

Бру-ан-Буан

Містечко Бру-ан-Буан, розташоване у вигині річки Буан, славиться на весь світ своїми археологічними пам’ятками поховань Ньюгрейндж, Наут і Даут, заселених людьми приблизно 5 тис. років тому.

Північ Ірландії

Північ Ірландії – абсолютно живописні та «дикі» місця узбережжя безмежного океану, морських птахів, яскравого сонця і постійного відчуття, що знаходишся на краю світу. Тутешні місця по узбережжю від Киллібегс до мису Малин-Хедс особливо популярні у прихильників екологічного туризму.

Західне узбережжя Ірландії

Західне узбережжя Ірландії – це непередаваної краси бухти, затоки, острови і пляжі. У графстві Клер розташовано абсолютно екстраординарне місце – область Баррен. Це багато десятків миль полірованого вапняку і карстових порожнин, що тягнуться на всі боки, і рідкісні поселення по узбережжі.

Аранські острови

Аранські острови розташовані біля узбережжя Голуея. Три острови – Інішмор, Інішман і Інішир, є довгими і низькими смужками “місячного ландшафту» з суворими, але рідкісними по красі пейзажами. Тут селилися перші християни Ірландії, а до них тут жили абсолютно невідомі племена. Ізоляція островів дозволила зберегтися тут старій ірландській культурі, в той час як в інших місцях вона майже зникла. До недавнього часу місцеві жителі все ще носили традиційний одяг, який із задоволенням надягають і зараз на традиційних місцевих святах.

Варто відвідати

Печери Aillwee Cave

Історія печер починається близько мільйона років тому, коли ландшафт регіону Burren діаметрально відрізнявся від сьогоденного. Під час льодовикового періоду близько п’ятнадцяти тисяч років відбувалися поперемінно то відтавання, то знову заледеніння, які і заклали початок печери Aillwee Cave. Сотні тисяч років тому підземна річка висохла, залишивши після себе контур сьогоднішньої печери. Печера Aillwee Cave є однією з декількох печер регіону Burren. Відкрита в 1940 році місцевим селянином. Температура повітря в печері 10 ° С незалежно від пори року. Взимку в печері селяться місцеві кажани.

Сама назва Aillwee Cave походить від ірландської гельської Aill – скеля, bui – жовтий. Печера жовтих кліфів. Цю ж назву носять і навколишні гори, монолітні схили яких здіймаються до 1200м. найвидовищніший підземний зал печери називається «Битий шлях» (Highway). У цій частині печери можна відчути «абсолютну темряву».

Заключна ділянка підземного маршруту називається «пробурений тунель» (Вlast Tunnel) і є результатом бурильних робіт, виконаних в 1992 році. Вибурену породу (4 тис. тонн) використовували для будівництва стоянки автомашин при печері.

Дублінський замок

Дублінський замок, закладений в XII сторіччі, в очах ірландців є уособленням в’язниці, звідки правили країною англійські колонізатори. Панування англійців над Ірландією тривало протягом майже тисячі років, аж до 1922 року.

Тут зараз розташовані державні зали, серед яких Нолл Святого Патрика (місце інавгурації президентів Ірландії), круглий Обідній Зал в стилі будівлі Бірмінгемської Вежі, Тронова Зала. На Нижньому Замковому Дворі розташовані виразна церква Святої Трійці (Most Holy Trinity), що має другу назву Королівська Каплиця, виконана в готичному стилі.

Собор Святого Патрика

Собор Святого Патрика є найбільшою церквою в Ірландії. Фактично церква виконана в Протестанському стилі. За часів, коли Кромвель за допомогою вогню і меча усмиряв ірландців, церкві були нанесені значні пошкодження, які були відновлені тільки в 1860 роках.

Найкраще збереглася середньовічна частина будівель собору. З безлічі монументів, розташованих в стінах собору, найбільш хвилююче враження справляє монумент, споруджений графом Корські на пам’ять про свою дружину Катерину.

Скеля Рок оф Кешел

Одне із захоплюючих та видовищних місць в Ірландії, скеля Рок оф Кешел- це крута вапнякова оголена порода, увінчання руїнами античної столиці королів Мунстер (Kings of Munster). Руїни великі й чарівні. Каплиця Cormac’s Chapel, побудована в 113-х роках, виконана в стилі, званому хайбірно-романський (Hiberno-Romanesque), містить в собі чудові різьблені саркофаги XI сторіччя; різьблений кам’яний хрест, який несе в собі пам’ять про те, що на цьому місці Св.Патрик хрестив короля Мунстера. З цих місць, в районі собору у замку, побудованому в XI сторіччі, відкривається чудовий круговий панорамний вид на околиці.

Каррайк-а-рид-Ропібрідж

Це досить цікавий дерев’яний міст, розташований на північ від містечка Ballycastle. Міст перекинутий над морем і з’єднує сушу маленького скелястого острова з дорожнім серпантином, що в’ється по скелях Larrybane Cliffs. Для тих, хто зважились здійснити подорож по цьому мосту, що хитається над морською безоднею, відкривається дивовижний магічний вид на водні і прибережні простори. Цей міст споруджувався щовесни протягом останніх 200 років, більше для рибалок, що організовували ловлю лосося з берегів цього скелястого острівця.

Розваги

Верхова їзда

Крім аматорської верхової їзди, в Ірландії можна насолодитися і видовищем професійних кінних перегонів – однією із невід’ємних складових спортивного та світського життя країни. В Ірландії 25 іподромів; змагання по стипл-чезу (скачки з перешкодами) тривають цілий рік. Святкові змагання проводяться з квітня по вересень. Азартні змагання на пересіченій місцевості проводяться з першої неділі січня до середини травня і приваблюють тисячі шанувальників кінного спорту з усієї Європи.

Риболовля

Озера (наприклад, Лохдерг і Лох Корріб) і річки Ірландії (наприклад, р. Шеннон), багаті різною рибою (щука, лосось, форель), особливо улюблені рибалками, а прекрасна океанічна риболовля на блакитну акулу, макрель, ската, вугра та іншу рибу в графствах Клер, Керрі, Голуей порадує навіть найвибагливішого рибалки.

Фестивалі

У вересні в графстві Гелуея проводяться унікальний «Устричний фестиваль» з обов’язковими змаганнями по відкриванню делікатесного молюска, а також Фестиваль Джазу в лютому, Великодній Фестиваль Літератури і Фестиваль Мистецтв Голуея в липні.

У вересні в Корку проходить кінофестиваль, а в Белфасті – фольклорний «Фолк Фестивал». У жовтні в Дубліні проходить Театральний Фестиваль, в Баллінасло (графство Гелуея) – найбільший ярмарок рогатої худоби і коней, своєрідне «родео по-ірландськи», а графстві Корк – Ірландський Фестиваль гурманів.

Туры в Ирландию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!