Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ісландія

Ісландія фото

Ісландія карта

Туристична агенція Компас пропонує тури в Ісландію  з Черкас!

Ісландія знаходиться в північній частині Атлантичного океану на південь від полярного кола.
Ісландія – це країна з природною красою, що є центром вулканічної активності. Пейзажі Ісландії підсвічуються вулканічними вершинами і лавовими пустелями, а також льодовиками, гейзерами і гарячими джерелами.

Столиця – Рейк’явік
Різниця з Києвом в часі – відстає на 1(2) години
Грошова одиниця – ісландська крона
Державна мова – ісландська
Населення – 309 тис. осіб

Ісландія – острів площею 103 000 км2. Його найвища точка Хваннадальсхнукюр піднімається на висоту 2119 метрів над рівнем моря, більше 11 відсотків території країни покрито льодовиками, в тому числі Ватнаекуль, найбільший льодовик в Європі.

Землі Ісландії відомі своєю геотермальною та вулканічною активністю: 30 післяльодовикових вулканів ожили там протягом останніх двох сторічь. Природна гаряча вода подається для потреб населення.

Половина населення живе в столиці Рейк’явіку і сусідньому місті на південному заході.

Рейк’явік

Міжнародний аеропорт Кефлавік віддалений близько 50 км від столиці. Більшість населених пунктів розташовані на узбережжі.

Ісландія була заснована скандинавськими людьми – першим поселенцем був норвезький вікінг, який побудував свій будинок в тому місці, де зараз знаходиться Рейк’явік. Ісландці досі розмовляють мовою вікінгів, хоча сучасна Ісландська зазнала змін вимови і, звичайно, словникового запасу.

Тривалість життя в Ісландії складає 81,3 рік для жінок і 76,4 – для чоловіків і є одннією з найдовших у світі.

Відпочинок: Ісландія

Ісландія – це європейська екзотика: гейзери, фіорди, вулкани, стада китів, що ліниво дрейфуючих вздовж узбережжя, темні гори, розкидані серед гір котеджі, і, звичайно, люди.

Прибуваючи до Ісландії, Ви опиняєтеся на землі абсолютної чистоти і спокою. Перше враження від країни завжди буває дуже сильним, здається, що немає жодного дерева навколо, лише безкраї лавові поля. Саме велична природа Ісландії і захоплюючі активні заходи роблять відпочинок незабутнім.

Природні пам’ятки: гейзери і інші гарячі термальні джерела, водоспади, льодовики, пляжі з чорного вулканічного піску, високі гори і стрімкі скелі, киплячі сірчані джерела, лавові поля і химерні лавові формації, вулкани не залишать вас байдужими. Питання лише в тому – як багато часу Ви зможете провести в Ісландії.

Ісландія славиться в усьому світі тим, що сюди можна приїжджати в будь-який час року. В залежності від уподобань і взимку і влітку тут є, чим зайнятися. Ісландія може бути дуже теплою влітку, коли сонце світить фактично цілодобово, в той час як в січні середня температура близько 0 ° C.

Мандрівники приїжджають в Ісландію з тих же причин, що і Вікінги, які любили волю і відкрили цю країну в дев’ятому столітті. Відчуття свободи не покидає вас всюди – серед чудових незайманих і незаселених просторів, або серед доброзичливих міст.

Розміщення задовольняє будь-який смак і бюджет, тут пропонуються високоякісні готелі в великих містах, невеликі літні готелі, пансіони, ферми і місця для розбивки табору.

Приїжджаючи в Ісландію, багато мандрівників не втрачають можливості відвідати культурні заходи, такі як концерти популярних артистів.

Покупатися в гарячих водах джерел, тільки що зійшовши з трапа літака, потім скуштувати найкращі дари моря, подивитися концерт, приєднавшись до тисяч європейців, на опівнічній сцені пабу, а на наступний день перед відправленням додому поспостерігати за життям китів.

Завжди можна приєднатися до природи, спускаючись на плотах по річці або проїжджаючи по льодовику на скутері, стати “першовідкривачем” нових сенсаційних шляхів, перебуваючи недалеко від міста.

Повертаючись в цивілізацію, ви виявляєте, яке буває різноманітне і шумне нічне життя.

Туристи завжди залишають країну з позитивними емоціями. Ісландія – ідеальне місце для тих, хто вже багато чого побачив, повірте – у цього невеликого острова є чим вас здивувати! Незалежно від того, яку кількість днів Ви маєте в своєму розпорядженні!

Взимку в Ісландії популярні гірські лижі, сноуборд, катання на ковзанах, рибалка, їзда на велосипеді, спелеологія, альпінізм, снігоходи.

Туры в Исландию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!