Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Рейк’явік

Туристична агенція Компас пропонує тури в  Рейк’явік  з Черкас!

Рейк’явік в Ісландії – столиця і найбільше місто країни, розташоване на південному заході півострова. Білі ночі, чисте повітря (завдяки використанню енергії термальних джерел), близькість до природи, незвичайні архітектурні пам’ятки, найпривітніші в світі жителі, – все це Рейк’явік, місто, без якого неможливе знайомство з Ісландією.

Як дістатися

Дістатися до Рейк’явіка можна з Міжнародного аеропорту «Кеблавік», який знаходиться всього за 50 кілометрів від міста. Тут можна взяти напрокат автомобіль, або доїхати до центру на автобусі, Аероекспресі, таксі.

Візитна картка

У Рейк’явіку живуть 120 тисяч осіб. Не буде перебільшенням сказати, що, незважаючи на столичне становище, це одне з найкращих у світі міст для усамітнення і відпочинку від мегаполісів. Рейк’явіку та Ісландії не звикати носити статуси «най» міста і «най» країни: Рейк’явік удостоєний звання «Найчистішого міста світу», а Ісландія входить в трійку країн з найбільш миролюбними жителями, і вважається одним з найбільш безпечних держав на планеті. Понад 98% жителів Рейк’явіка – прямі нащадки давніх вікінгів. У місті збереглася історична забудова; є і свої, по-ісландському особливі, пам’ятники і визначні пам’ятки; є сучасні райони з оригінальними графіті і інсталяціями.

Завдяки теплій течії температура в Рейк’явіку взимку не опускається нижче -2 градусів, а середня температура влітку +15. В цей час тут стоять білі ночі. Добре відома мінливість погоди Рейк’явіка: вітер і дощ змінюються ясною погодою, і навпаки.

Є куди зайти після прогулянки: в місті багато крамничок з роботами місцевих художників, дизайнерським одягом, ювелірними виробами, прикрасами для дому. Найбільше магазинів, кафе, барів і нічних клубів знаходиться на вулиці Лаугавегур. Головний сувенір, який варто привезти з Рейк’явіка – светр з овечої вовни. Поїздка сюди не може обійтися без дегустації блюд ісландської кухні, наприклад, гаукарль, в’яленого акулячого м’яса.

Розваги і активний відпочинок

Дослідити місто можна не тільки пішки (пам’ятки міста знаходяться досить близько одна від одної), але і на велосипеді – це дуже популярний вид транспорту не тільки у місцевих жителів, але і у туристів. Неодмінно треба побувати на набережній: звідси відкриваються красиві види на океан і саме місто, в прибережних водах нерідко зустрічаються кити і дельфіни. Найпопулярніші музеї: міський музей Рейк’явіка – 20 будиночків різних історичних епох, музей образотворчих мистецтв з найбільшим зібранням творів ісландських художників. Дітям буде цікаво в зоопарку Рейк’явіка і Морському музеї. У місті є термальний пляж Найтхолсвік з теплою лагуною. Якщо хочеться активнішого проведення дозвілля, можна з’їздити на острів Відей, подивитися на місце гніздування більше 30 видів птахів, або піднятися на гору Еша по одному з велосипедних маршрутів або пішохідних стежок. Час підйому – приблизно 3 години, але шлях того вартий – звідси відкриваються чудові види на околиці.

Туры в Рейкьявик из Черкасс. Туристическое агентство Компас.



Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!