Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Йорданія

Йорданія фото
Йорданія карта

 Тури в Йорданію, Амман  з Черкас від Компаса!

Своєрідний міст між Сходом і Заходом, морем і пустелею, яким ніколи не припиняється жвавий рух в обидві сторони. Східна гостинність і європейський сервіс. Тут раді туристам, а непідробна привітна посмішка місцевих жителів – запорука комфортного відпочинку, зарядженого відмінним настроєм. Країна природних контрастів і чарівної краси природи. Від посушливої ​​пустелі до теплих вод Червоного моря, від гірських висот до найнижчої точки на земній кулі – це все Йорданія, для багатьох незнайома, покрита загадкою країна.

Подорожі по стародавніх містах захоплять шанувальників сивої давнини, а візит до справжніх бедуїнів допоможе відмовитися від сучасної реальності і перенесе вас в світ традицій, збережених тут сторіччями: все ті ж намети, кальян, стадо овець, верблюди і гостинні господарі, готові радо прийняти в своєму скромному «будинку» кожного.

Тут, в Йорданії – місто, вирубане в скелі – знаменита Петра, пустеля Вадим Ра, де червоні скелі химерних обрисів нагадують інопланетний пейзаж, і Мертве море, дивовижне за лікувальними властивостями і по красі.

Все це – яскрава мозаїка Вашого неповторного відпочинку під назвою Йорданія.

Географічне положення

Країна розташована на Близькому Сході і межує з Сирією на півночі, Іраком на північному сході, Саудівською Аравією на сході і півдні та Ізраїлем і Західним Берегом на заході. Сухопутний кордон з вищевказаними країнами складає 1 619 км. Є також межі, окреслені Затокою Акаба і Мертвим морем (берегова лінія становить 26 км.).

Столиця – Амман 

Клімат

Клімат субтропічний середземноморський і різко-континентальний, дуже сухий. Середні температури січня +8 .. + 14 ° C, липня +24 .. + 30 ° C (при середніх денних температурах близько + 35 ° C).

Найкращий час для відвідування Йорданії – весна й осінь. На півночі з листопада по березень йдуть дощі. На Мертвому морі і в Акабі завжди тепло, і купатися можна цілий рік.

Температура води в Червоному і Мертвому морях круглий рік не опускається нижче + 21 ° C.

Часовий пояс

Час в Йорданії відстає від київського на 1 годину.

Валюта

Йорданський динар (JOD, неофіційно JD) – грошова одиниця Йорданії.

Один динар складається з 100 піастрів. На монетах і купюрах зображена королівська династія. Монети і купюри підписані арабською та англійською мовами.

Використовувані мови

Арабська – офіційна мова, використовується в бізнесі, уряді.

Англійська – обов’язкова для вивчення в школі; поширена серед освідчених людей.

Французька – викладається в ряді шкіл, але не є обов’язковою для вивчення.

Арабська та англійська мови є обов’язковими для вивчення в школах. Незважаючи на це, в сучасній Йорданії сформувався франкомовний прошарок. Радіо Йорданії транслює передачі арабською, англійською та французькою мовами.

Медичне обслуговування

У столиці та великих містах Йорданії медичне обслуговування знаходиться на дуже високому рівні. Абсолютна більшість лікарів говорять і арабською, і англійською, так як викладання медицини ведеться англійською мовою. У великих готелях передбачений виклик лікаря по внутрішньому телефону, а крім того, хворий турист може звернутися в посольство своєї країни, де йому також будуть надані послуги власного лікаря, а при необхідності – і приміщення в лікувальному стаціонарі. У будь-якому екстреному випадку, наприклад, в разі дорожнього аварії, потерпілий буде негайно доставлений в найближчий з численних госпіталів Аммана, обладнаних за останнім словом техніки і з висококваліфікованим персоналом. У будь-якому іншому місті не соромтеся вдаватися до послуг консьєржа Вашого готелю або просто шофера таксі, які обов’язково вкажуть Вам адресу найближчої лікарні, а при необхідності і проводять.

Туристичні зони

Акаба

Місто – курорт розташоване в затоці Червоного моря, з усіх боків оточене гірськими пасмами. Завдяки цьому тут існує особливий мікроклімат, що дозволяє цілорічний пляжний відпочинок. Кришталево чиста і прозора вода, піщані пляжі, зручні місця для занять водними видами спорту приваблюють туристів з усіх країн. У місті працюють чотири дайвінг- центри, в т.ч. і Королівський центр, які пропонують близько 30 різноманітних місць для занурення в красивий світ підводного царства Червоного моря.

Мертве море

Унікальний природний заповідник і природна лікарня. Вважається найсолонішим морем на планеті. Саме солі, від брому і хлору до рідкісних металів, забезпечують всесвітньо відомі лікувальні властивості місцевої води і грязей. Природні чинники Мертвого моря використовуються для лікування захворювань легенів і опорно-рухового апарату, шкірних хвороб. Готелі та здравниці, при яких функціонують сучасні лікувально-реабілітаційні центри, знаходяться на півночі Мертвого моря, а в декількох кілометрах від гирла впадає в нього річки Йордан.

Амман

Столиця і економіко-культурний центр країни. Сучасний Амман досить молодий – місто як таке почало формуватися лише на рубежі XIX-XX сторічь, але люди тут живуть уже понад 10 тис. років. Старозавітний Раббат-Аммон і антична Філадельфія багато сторічь процвітали на місці сучасного Аммана, але були практично стерті з лиця землі нещадним часом.

Салт

Це старовинне містечко за 20 км на захід від Аммана кілька сторічь тому було столицею стародавньої держави, яка займала територію нинішньої Йорданії. Тут чудово збереглося типове Оттоманське місто, де панує дух Оттоманської імперії, що колись безроздільно володарювала над цими землями і залишила свій слід, в тому числі і в архітектурі Салта. Місто зустрічає туриста живописними вузькими вуличками і блискучими білими кам”яними будинками з характерними для турецьких будівель вузькими стрільчастими вікнами. Тут є кілька примітних музеїв і навіть школа народних промислів, де на очах у відвідувачів працюють гончарі, виготовляються ручні вишивки та місцеві тканини у всьому своєму східному багатстві.

Мадаба

Всього за 33 км від столиці лежить ще одна «перлина» Йорданії – Мадаба (стародавня Медева). Місто, що заслужило титул «місто мозаїк», засноване близько 4,5 тис. років тому. Не раз переходило з рук в руки численних завойовників, багато разів було стерте з лиця землі і знову відроджене, в наші дні воно є одним з центрів християнства на Близькому Сході. Починаючи з VI ст. н. е. в місті зводилися християнські культові споруди, прекрасні мозаїки яких і склали славу Мадаби.

Варто відвідати

Гора Небо

Місце імовірної смерті пророка Мойсея і місце, звідки Бог показав йому Землю Обітованну, а також місце дії багатьох біблійних канонічних текстів. Сьогодні тут можна побачити меморіал Мойсея, що включає в себе побудований францисканцями на місці стародавнього святилища храм з мозаїками VI ст., і знамениту скульптуру італійця Фантоні з ажурного заліза (XX в.), що символізує велич Бога і посох Мойсея.

Петра

Неприступне місто-фортеця, столиця або некрополь (єдиної думки до сих пір немає) стародавньої держави набатеїв. Заснована понад 4 тис. років тому, Петра розташована в гористій місцевості та в долини Ваді Муса, і з’єднана із зовнішнім світом лише вузькою кілометровою ущелиною Ес-Сик, над якою нависають скелі, майже змикаючись на висоті більше 90 м. Місто включене до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Замок Шобак (Монреаль)

За 150 км на південь від Аммана лежить Керак (1142 р.) – один з найкраще збережених і один з найбільших замків хрестоносців, головний опорний пункт в Зайорданні. Величезний фортечний комплекс розташований на висоті понад 1000 м. над рівнем моря. Зараз в ньому розміщений Археологічний музей.

Палаци пустелі

Халіфські палаци пустелі – ще одна визначна пам’ятка країни. Тут близько 30 резиденцій (Каср Амра, Каср Харрана, Каср Мушатта, Каср Халлябат, Байр, Мафрак, Мушаш, Муваккар, Туба, Азракскій замок та ін.), колись потопали в зелені і квітучих садах.

Ваді Рам

Ваді Рам – найбільший і один з найбільш захоплюючих пустельних ландшафтів не тільки Йорданії, а й у світовому масштабі. Потужні скелі стіною здіймаються над посушливою ​​червоною рівниною. Деякі піки сягають в висоту 1750 метрів.

Продовженням пустелі можна вважати руїни стародавнього Набатейського храму, приголомшливого зразка пануючого тут багато сторічь назад архітектурного стилю. На території заповідника організована ціла мережа спеціально охороняємих ділянок для компактного проживання зникаючих видів пустельної фауни.

Розваги

Активний відпочинок

Відпочинок в Йорданії передбачає не тільки проживання в комфортабельних готелях і відпочинок на пляжі, але й захоплюючу екскурсійну програму по історичних місцях, відвідування фортець, руїн древніх міст. Також Ви можете відправитися на джип-сафарі по пустелі або ж відчути себе бедуїнами, долаючи відстань на верблюдах.

Лікувальні курорти

Мертве море славиться на весь світ унікальними лікувальними властивостями. Розділивши Ізраїль і Йорданію, воно подарувало обом країнам лікувальні курорти. Відпочинок на Мертвому морі – це оздоровлення всього організму, стабільно тепла вода цілий рік, відсутність хвиль і незвичайні пейзажі, сформовані багатовіковим сольовим відкладеннями на берегах. Відпочивши в цьому чарівному місці навіть 2-3 дні, Ви з подивом виявите, що вже набралися сил.

Туры в Иорданию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!