Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Камерун

Камерун фото
Камерун карта

Тури в Камерун з Черкас від Компаса!

Столиця – Яунде
Різниця з Києвом в часі – відстає на 1 годину
Грошова одиниця – африканський франк
Державна мова – французька, англійська
Населення – 14,7 млн. осіб – бамілеке, банту, кирди, фулани, фанг, дуала, фульбе і інші, всього більше 130 етнічних груп.

Камерун є землею краси природи, культурної і кулінарної енергії радості. Тропічні ліси процвітають в південних і східних областях Камеруну. Гора Камерун, недалеко від західного кордону з Нігерією, це чудова можливість здійснити похід.

Французький і британський колоніалізм справив великий вплив на культури Камеруну, але країна пишається своєю спадщиною. Музичний стиль Камеруну надзвичайно популярний.

Камерун розташований в Центральній Африці і межує з Нігерією, Чадом, Центрально-Африканською Республікою, Республікою Конго, Габоном і Екваторіальною Гвінеєю, а по бухті з Бонною, частиною Гвінейської затоки і Атлантичного океану. Площа складає 475,400 квадратних кілометрів. Камерун є 53 за величиною країна світу. Камерун часто описується як “Африка в мініатюрі”, тому що він володіє всіма основними якостями клімату і рослинності континенту: узбережжя, пустеля, гори, тропічні ліси, саванна.

Камерун розділена на п’ять основних географічних зон, що відрізняються домінуючими фізичною, кліматичною і рослинною особливостями. Прибережна рівнина простягається від 15 до 150 кілометрів углиб території від Гвінейської затоки, і має середню висоту 90 метрів.

Плато Південний Камерун піднімається з прибережної рівнини до середньої висоти 650 метрів. Екваторіальні ліси домінують в цьому регіоні. Вулканічні процеси створили з кратерів озера.

Південне плато піднімається на північ. Середня його висота становить 1100 метрів. Північна низовина область простягається від краю Адамава до озера Чад з середньою висотою від 300 до 350 метрів.
Пам’ятки Камеруну
Дуала є найбільшим містом Камеруну, яке має пляжі, найширший – Лімбе, тут є багато чудових місць, де можна насолодитися морепродуктами. Цікаві місця для відвідування в Дуала – Дуала Меморіал і Ла Пагода.

Камерун має багато місць, де можна познайомитись із його різноманітними природними чудесами, в тому числі гори Камерун, які не тільки найвищі в країні, але й найвищі в Західній Африці. Інші місця: Джа заповідник, мальовничі Ринг Роад і Нгокетунія, де відвідувачі можуть побачити культуру корінних народів, в тому числі банту і фульбе.

Туры в Камерун из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!