Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Канари

Канарські острови фото

Канари карта

Туристична агенція Компас пропонує тури  на Канари з Черкас!

Канари, офіційно Канарські острови

Столиця, великі міста : Санта Крус де Тенеріфе, Лас Пальмас де Гран Канарія
Різниця з Києвом в часі – відстає на 2 години
Грошова одиниця – євро / EUR (1 EUR = 100 євроцентам)
Державна мова – іспанська (кастильська діалект)
Населення – близько 1 млн. осіб

Канарські острови знаходиться на північно-західному узбережжі Африки, близько 100 кілометрів від Марокко та Західної Сахари.

Острови належать Іспанії і є одним з автономних співтовариств цієї країни. Столиць дві, Санта Крус де Тенеріфе і Лас Пальмас де Гран Канарія, але до 1927 року Санта Крус де Тенеріфе був єдиною столицею.

Клімат Канар тропічний пасатний, помірно жаркий і сухий. В цілому для островів характерний надзвичайно рівномірний розподіл температури. Більшість днів стоїть тепла сонячна суха погода, температура води постійна цілий рік, не опускається нижче 20 ° С., на узбережжі температура повітря  рідко опускається нижче 10 ° С. і рідко піднімається вище 25 ° С. взимку, а влітку температура рідко буває нижче 20 ° С., але часто перевищує 40 ° С.

Острови Канарів мають вулканічне походження, що пояснює чорні пляжі островів. Все піщані пляжі , які ви знайдете на островах, створені людиною. Вулкан Тейде на острові Тенеріфе – найвища гора Іспанії. Ель Йерро востаннє виявляв вулканічну активність у 2011 р.

Канарський архіпелаг включає в себе сім островів і кілька дрібних острівців. Кожен з них по-своєму незвичайний і цікавий, але найбільш привабливі для відпочинку острови – Тенеріфе, Гран- Канарія, Лансароте і Фуертевентура.

Більшість населення живе на островах Тенеріфе і Гран-Канарія.

Всі Канарські острови дуже різні за сприйняттям. Відпочинок на одному острові може повністю відрізняється від іншого. У той час як деякі з них є справжнім пляжним раєм, як Фуертевентура, інші поєднують культурні і природні напрямки, як Гран-Канарія і Тенеріфе. Ла-Пальма дуже красива своєю тропічною природою.

Тенеріфе і Гран Канарія – найбільш відвідувані Канарські острови. Тут найкраще розвинена туристична інфраструктура, розташовані фешенебельні готелі, і є маса можливостей для різноманітного дозвілля і розваг.

Найбільший і найпопулярніший острів архіпелагу – Тенеріфе. Його столиця (і одна з двох столиць провінції “Канарські острови”) Санта-Крус-де-Тенеріфе славиться своїм знаменитим піщаним пляжем Тересітас, який є одним з кращих пляжів на архіпелазі. Пісок для цього пляжу був спеціально завезений з Сахари. Символом міста і важливою пам’ятка всіх Канарських островів вважається шедевр сучасної архітектури – концертний зал Аудиторіо-де-Тенеріфе. Також важливими культурними пам’ятками Санта-Крус є Площа Іспанії, Музей природи і людини, Масонський храм Санта-Крус-де-Тенеріфе і Церква Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Обов’язково варто відвідати і місто Сан-Крістобаль-де-Ла-Лагуна і його Кафедральний собор. І, звичайно ж, знайомство з Тенеріфе буде неповним без відвідання чудового Національного заповідника Тейде та знаменитого Екзотичного парку.

Мальовничий острів Гран-Канарія вражає природними ландшафтами і чудовими пляжами. Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія – столиця острова (друга столиця Канарських островів) та один з найбільших портів в Атлантичному океані. Острів багатий різними культурними і природними пам’ятками. Серед найцікавіших місць Лас-Пальмаса можна виділити Кафедральний собор, Будинок Колумба, Парк Дорамас, Музей Канаріо, Музей під відкритим небом і Галерею сучасного мистецтва. У містечку Гальдар варто відвідати Археологічний музей і парк Куева-Пинтада з його знаменитими печерами, Церкву Сантьяго-де-лос-Кабальєрос та Площу Святого Якова. Цікавими є й такі природні пам’ятки, як Національний парк Гран-Канарія, Ботанічний сад Хардін Канаріо і Національний парк Тамадаба.

Лансароте і Фуертевентура зацікавлять туристів, що шукають усамітнення та спокою.

Популярністю серед туристів користується острів Лансароте. Його найцікавішою пам’яткою вважається Національний парк Тіманфайя і його чудові підземні печери Куева-де-лос-Вердосу. А візитною карткою острова Фуертевентура є прекрасні піщані пляжі – найкращі на Канарських островах. Також острів дуже популярний серед любителів віндсерфінгу.

Туры на Канары из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!