Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Китай

Китай фото
Китай карта

 Тури в Китай  з Черкас від Компаса!

Китай, багатолика загадка для європейської свідомості. Тут воєдино сплелися філософія, релігія і життя, створивши цілісний світогляд однієї з найдавніших цивілізацій. Зараз це сучасна країна, де відпочинок – це гармонія душі і тіла, де з враженнями ви отримаєте життєву енергію і здоров’я.

Історія Китаю, найтриваліша з документально зафіксованих, сягає в глиб віків на 5 тисячорічь. Подібно до багатьох інших давніх народів, китайці вважали свою країну центром світу і називали її Чжунго, що означає Серединне Царство.

Китай – це країна контрастів: від сільських пейзажів до хмарочосів мегаполісів, від неживих рівнин пустелі Гобі і блискучих схилів Джомолунгми до незвичайних карстових пейзажів Яншо.

«Серединне держава» – одне з найпривабливіших місць на світі для мандрівників, адже людину завжди вабить до нового, незвіданого і таємничого.

Східною загадкою для європейської свідомості, мабуть, можна назвати китайську традиційну медицину – медицину попередження хвороб. З точки зору китайських лікарів людина не повинна хворіти, а якщо і трапляється таке, то лікар розпізнає хворобу у пацієнта на стадії її зародження. Весь накопичений досвід застосування древніх методів надає велику допомогу в лікуванні багатьох захворювань, навіть на прогресуючих стадіях.

Китай – це та країна, де так легко поєднувати «приємне з корисним», це країна, де дивишся на світ іншими очима, знаходячи внутрішню гармонію, країна, в якій народжуєшся знову.

Географічне положення

Китай знаходиться в східній частині Євразійського материка – найбільшої на планеті ділянки суші, – на західному узбережжі найбільшого в світі Тихого океану. Приблизно 98% території Китаю розташовано між 20 ° С і 50 ° С північної широти, велика частина країни належить до помірного (маються на увазі помірно-холодний, помірний і помірковано-теплий) і субтропічного поясів, що відповідно охоплюють 45,6 і 26,1% території Китаю.
Китай межує з Кореєю на північному сході, з Росією і Монголією – на півночі, з Афганістаном, Пакистаном, Непалом, Бутаном та Індією – на південному заході, з Бірмою, Лаосом і В’єтнамом – на півдні. На сході і південному сході КНР має морські кордони з Японією, Філіппінами, Малайзією, Брунеєм і Індонезією.

Клімат

Клімат Китаю характерний мусонними дощами і яскраво вираженою зміною пір року, частими північними вітрами з невеликою кількістю опадів взимку і частими південними вітрами з рясними дощами влітку.
Кліматичні контрасти можна повною мірою відчути в північно-західній частині Китаю. Тут жарке літо змінюється холодною зимою. Найбільш сувора зима в районах на захід від хребта Великий Хінган, де середні температури січня знижуються до -28 ° C, а абсолютна мінімальна температура досягає -50 ° C. Зате влітку в міжгірських улоговинах в липні повітря розжарюється до 50 ° C, а на гарячому камінні можна смажити яєчню.

Природа

В глибині країни розташовані тропічні ліси, які на височинах переходять в бамбукові, а на узбережжі – в мангрові. Це улюблені місця проживання панд, мавп, леопардів, в окремих випадках – слонів. На величезних степових і пустельних просторах на півночі живуть газелі і антилопи, а також незначна кількість сибірських тигрів, яким загрожує вимирання.

В цілому флора і фауна серйозно постраждали внаслідок потужної індустріалізації, ерозії ґрунтів, забудови і, найголовніше, забруднення навколишнього середовища. «Проект століття» по будівництву триступеневої дамби, яка повинна була перегородити Янцзи на 663 км, міг спричинити незворотні зміни клімату і ландшафту.

Часовий пояс

Часовий пояс Китаю +8 за Гринвічем. Різниця в часі з Києвом в зимовий період становить +6 годин, в літній період +5 години.

Валюта

Основною одиницею є юань, рівний 10 цзяо та 100 фіней.

Використовувані мови

Мандаринський діалект китайської мови – китайці називають цю мову путонгуа. На ньому говорить більше 70% населення країни, але це тільки вершина лінгвістичного айсберга.

Англійська – використовується в туристичних центрах.

Медичне обслуговування

У великих містах є спеціальні медичні заклади, що обслуговують іноземців. Так що туристам надані всі умови раціонального і зручного медобслуговування.
Перед в’їздом в країну рекомендується попередня вакцинація проти холери, японського енцефаліту, поліомієліту, черевного тифу, малярії і гепатиту А і Б. Медична страховка рекомендується. У більшості готелів, де обслуговують іноземців, є медпункти, де можна отримати медичну допомогу.
Традиційна китайська медицина в КНР практикується нарівні з європейською, і більшість людей самі вирішують, до послуг якої з них звернутися.

 Туристичні зони

Пекін

Північна столиця Китайської народної республіки та її культурний і політичний центр. За яскравими вогнями нового Пекіна причаїлось місто з історією більш ніж в 3 000 років. Існує нескінченне число місць, відвідування яких просто обов’язково має увійти в Вашу програму. Пекін відрізняється яскравим і захоплюючим нічним життям і великою кількістю розкішних ресторанів, які представляють усі кухні світу.

Пекін

Шанхай

Ті, кому коли-небудь довелося побувати в Шанхаї, назавжди запам’ятали це гостинне, затишне місто, з сотнями розкішних магазинів, що займають майже всі центральні вулиці. Місто з тисячами різноманітних ресторанів, з незвично поєднуємою архітектурою – від найсучасніших хмарочосів до малокомфортних малоповерхових забудов, від набережної в європейському стилі до районів, де ще збереглися будинки традиційно китайського вигляду. Шанхай – місто-легенда, східний Париж, китайський Чикаго, азіатська Венеція.

Гуанчжоу

Найбільший культурно-історичний і промисловий центр, розташований в південній провінції Гуандун. Китайці називають його Гуанчжоу, європейці – Кантон. Це – одне з найстаріших міст Китаю, морські ворота країни протягом 1000 років. Сьогодні Гуанчжоу – одна з Особливих Економічних Зон, місто потерпає від забруднення і смогу, перевантаженого транспортного руху і перенаселення. Гуанчжоу відомий у всьому світі як найбільша міжнародна виставкова зала. Тут розташовані виставкові центри, в яких проводяться виставки та ярмарки, що є найбільшими в своїх галузях.

Гонконг

Як вдень, так і вночі, години життя тут б”ють ключем. З усього світу сюди з’їжджаються музиканти, художники, театральні, оперні та балетні трупи, модельєри, спортсмени. Для любителів жвавого нічного життя є маса пабів, барів, караоке-клубів і дискотек. Якщо ж Вас приваблює самобутність китайських обрядів або екзотичних барвистих ходів, вам слід відвідати Гонконг під час одного з безлічі китайських свят-фестивалів.

о.Хайнань

Острів Хайнань знаходиться на одній широті з Гаваями, тому часто острів називають «Східні Гаваї». Крім відпочинку, тут можна провести профілактику і лікування захворювань опорно-рухового апарату. 300 сонячних днів в році, мальовничі бухти, що зберегли багатий підводний світ, унікальна реліктова природа, чудово облаштовані радонові та інші лікувальні термальні джерела, одні з кращих в Південно-Східній Азії поля для гольфу і міжнародний Олімпійський тир, наявність численний туристичних маршрутів, грандіозні ландшафтні парки, етнографічні села народностей Лі і Мяо, близькість до Гонконгу і Макао – це ті переваги, які відрізняють острів Хайнань від інших курортів в Південно-Східній Азії.

Відпочинок на о. Хайнань

Варто відвідати

Велика китайська стіна

Велика стіна, або, як її називають китайці, Довга стіна, простяглася на 8851,8 км. через увесь Північний Китай. З них 6260 км. стіни складаються з цегляної кладки, 2232,5 км. – з природного гірського масиву. Близько 360 км. взагалі не є стіною, а заповненими водою ровами. У збережених частинах стіна має ширину біля основи близько 9 м. і на вершині близько 6 м., висота стін сягає 10 м. Верхня площина стіни, замощена плитами, колись представляла собою широку захищену дорогу, по якій могли швидко пересуватися військові частини та обози. В даний час деякі ділянки на цій площині заасфальтовані і використовуються, як автомобільні дороги.

Імператорський палац

У самому центрі Пекіна знаходиться Імператорський палац, який відомий також як Заборонене місто, так як на протязі 500 років його історії тут міг жити тільки імператор і його сім’я, а придворні, чиновники і всі інші жили за його стінами, і до 1925 року простим смертним вхід сюди був заборонений. Загальна площа в 720 тис. кв. м., в ньому знаходиться 9999 кімнат. Він оточений стіною завдовжки 3400 м. і ровом з водою, який називається «Золота вода».

Теракотова армія

У 35 км. від міста Сіаня знаходиться палац, побудований в 221-259 р.р. до н. е. для першого імператора об’єднаного Китаю. На його будівництві були зайняті 700 тис. робітників. У підземному палаці розміщується більше 400 поховань, його площа – більше 56,25 кв.км. Головні експонати комплексу – теракотова армія, випадково виявлена ​​місцевими селянами в 1974 році. У трьох склепінчастих камерах знаходяться в цілому фігури близько 7400 солдатів і коней і 90 військових колісниць – практично вся імператорська армія.

Розваги

Фестивалі

По всьому Китаю проводяться великі музичні фестивалі, такі, як «Шанхайська весна», «Фестиваль музики та квітів Гуанчжоу», «Пекінський фестиваль хорової музики», «Музичний фестиваль міста весни» (Куньмін), «харбінського літо», «Осінь міста джерел »(Цзинань) і т. і.

Дуже барвисте стародавнє свято «Дуаньуцзе» ( «Свято човнів-драконів», п’ятий день п’ятого місяця, червень), під час якого шанують поета Вута Юаня і проходять змагання човнів. Обов’язково відзначається «Юе Лянь» ( «Свято Блукаючих Духів», перший день сьомого місяця, серпень-вересень) коли, за повір’ями, душі померлих відвідують світ живих і перебувають на землі. Поклоніння Богу Місяця проходить в Свято Місяця або Урожаю «Чжунцуцзе» (п’ятнадцята ніч восьмого місяця, вересень), що вважається також святом закоханих і днем ​​пам’яті про повстання китайського народу проти монгольських завойовників.

Шопінг

У великих державних магазинах і продовольчих крамницях ціни фіксовані. Торгуватися можна і потрібно на ринках, в більшості приватних магазинів, на вуличних лотках і навіть в деяких готелях, причому мистецтво торгу зазвичай важливіше для продавця, ніж його результат, тому, чим краще торгується покупець, тим більше у нього шансів на хороші знижки. Навіть якщо на товар є цінник – це не більш ніж «орієнтир», який вказує на порядок вартості покупки.

У великих універмагах покупка часто супроводжується оформленням великої кількості паперів і чеків, тому варто заздалегідь поцікавитися правилами.

Вибір сувенірів величезний, але багато з них невисокої якості. Ханчжоу і Сучжоу славляться чудовими чаєм і шовком. Справжній антикваріат продається, як правило, тільки в державних магазинах і коштує дорого. При його покупці обов’язково потрібно отримати у продавця дозвіл на вивезення.

Оздоровча гімнастика

Оздоровчою гімнастикою в Китаї може зайнятися кожен, хто забажає. Щоранку в міських парках проводяться організовані групові заняття. Тренери, як правило, дуже доброзичливі і раді іноземним туристам. Тихі парки і свіже ранкове повітря створюють ідеальні умови для підтримки відмінної фізичної форми, а також сприяють гарному настрою.

Похід в підземне місто

Під Пекіном знаходиться величезне підземне місто. Раніше ця територія служила бомбосховищем, а зараз тут знаходяться готельні комплекси, більше 100 підземних готелів, лікарняні установи, ресторани, магазини і театри. Потрапити до міста під землею можна через спеціальні магазини. У Пекіні їх близько 90. Захоплюючий тур підземним світом подарує море незабутніх вражень.

Театр

Китайську оперу і театр гідно оцінять любителі культурних розваг. Китайські спектаклі чудово поєднують різні галузі мистецтва і всілякі жанри. У них представлено спів, діалоги, а також пантоміма і акробатика.

Туры в Китай из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!