Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Колумбія

Колумбія фото
Колумбія карта

 Колумбія з Черкас від Компаса!

Незвичайна країна, що притягає своїм колоритом, природними красотами і багатствами. Тут поєдналися європейська культура і традиції тубільців.

Саме тут зародився містичний реалізм, найбільшим представником якого є Габрієль Гарсіа Маркес. Саме сюди йдуть корінням тропічні танці і музика сальса, кумбія, порро, вальенато.

Колумбія – четверта країна за займаною площею в Південній Америці, в Колумбії знаходиться найвищий у світі хребет Сьєрра Невада, а на один квадратний метр припадає найбільша кількість тварин і рослин в світі.

І це все – лише частина того, що відкриється оку туриста, що приїхав поніжитися в променях Колумбійського сонця.

Колумбія – однозначно неординарний світ для неординарних людей.

Географічне положення

Колумбія є четвертою за площею країною в Південній Америці і єдиною країною, яка має узбережжя і на Тихому океані, і на Карибському морі. Вона межує з Панамою (на північному заході), Венесуелою (на сході), Бразилією (на південному сході), Перу (на півдні), Еквадором (на південному заході), а також володіє островами Сан-Андрес і Провіденс за 700 кілометрів на північний захід від материка, в Карибському морі. Дані архіпелаги розташовані за 230 кілометрів на схід від Нікарагуа.

Клімат

На високогір’ях Колумбії клімат помірний, на узбережжі – тропічний. Колумбія майже повністю розташована в тропічній зоні. Однак клімат країни неоднорідний і міняється залежно від висоти над рівнем моря. Сухі та вологі сезони чергуються кожні три місяці.

Часовий пояс

Відстає від київського на 7 годин.

Валюта

Колумбійський песо, що дорівнює 100 сентаво. Складнощів з обміном зазвичай не виникає, використовуваний в готелях обмінний курс від банківського відрізняється незначно. Розплатитися можна і доларами, особливо це вигідно при купівлі коштовностей. Подорожуючи по країні, зручніше розплачуватися місцевими грошима. У столиці і курортних районах можлива оплата кредитними картами основних світових систем (особливо в великих магазинах і готелях), в провінції це неможливо. Валюту можна обміняти в обмінних пунктах, аеропорту, банках. Чайові (приблизно 10% від вартості) в барах, ресторанах, перукарнях, готелях часто вже включені в рахунок.

Використовувані мови

Іспанська – державна мова країни.

Англійська – вивчають в школах.

Ямайська, англійська – використовується на островах Карибського моря.

Медичне обслуговування

Медичні установи поза головних міст є надзвичайно бідними і нечисленними. Гарне медичне обслуговування є тільки в Боготі, Картахені, Калі, Медельїні і в деяких інших великих містах. Медична страховка міжнародного зразка, що передбачає евакуацію авіатранспортом в разі необхідності, настійно рекомендується.

Туристичні зони

Санта-Марта

Столиця департаменту Магдалена і найстаріше місто Колумбії.

Довгий час місто служило притулком і базою для британських і голландських корсарів, тому мало кого дивує, що цей прекрасний порт до сих пір є притулком контрабандистів і наркодилерів, а його колись блискуча краса потьмяніла від пилу і вихлопних газів.

Околиці міста багаті на пам’ятки: Національний парк Сьєрра-Невада-дель-Санта-Марта, знамените «втрачене місто Тайрона», ізольовані поселення індіанців «коги», Національний парк Тайрона.

Картахена

Заснована в 1533 р., Картахена-де-Індіас була одним з перших іспанських поселень в Новому світі. Британські корсари неодноразово намагалися захопити його в XVI сторіччі.

«Найчарівніше місто Колумбії» буквально насичене історичними місцями. Не всі вони збереглися в первозданному вигляді, але навіть те, що залишилося, може багато розповісти про це колоритне місто.

За 30 км. на південний захід від Картахени лежать острови Іслас-дель-Росаріо, що славляться чудовими кораловими рифами, багатим підводним світом, розкішними пляжами з білого піску і кристально-чистим морем, що робить їх вкрай популярним місцем для любителів підводного плавання.

Сан-Андрес і Провіденс

Сан-Андрес – один з кращих курортних районів Карибського моря, причому природна краса і чарівність острова в значній мірі недоторкані. Бірюзові води, великі коралові рифи і багате морське життя – рай для любителів підводного плавання. А спокійна атмосфера острівного життя, дружнє населення, адекватний (хоча не дешевий) туристичний сервіс, режим безмитної торгівлі та загальна безпека роблять архіпелаг Чудовим місцем для втечі від суєти зовнішнього світу.

В Провіденсі майже в незмінному вигляді збереглися традиції островів – оригінальна англійська мова і патуа, на якій говорять вихідці з африканського континенту, пасторальні звичаї і тихе, розмірене життя. Готелі тут більше нагадують таверни XVIII сторіччя де-небудь в Уельсі, барів майже немає, а головні святкові заходи збігаються з канонічними днями святих. Зате природне середовище більш природне, а умови для дайвінгу різноманітніші, ніж на Сан-Андрес (найбільш популярна в цьому плані затока Фрешуотер-Бей). А прогулянка від Касабаха до вершини найбільшої гори на острові – Ель-Піко, дозволить розгледіти його майже весь.

Манісалес

Манісалес – столиця департаменту Кальдас, почав свій бурхливий розвиток разом з розвитком кавової промисловості Колумбії.

Ідеальна основа для поїздок до численних кавових плантацій навколо міста, звідси ж починаються всі маршрути на територію одного з кращих Національних парків Колумбії – Парку-Насьональ-Натураль-Лос-Невадос. Тут же можна покататися і на лижах.

Попаян

Одне з найкрасивіших і добре збережених колоніальних міст Колумбії, Попаян є столицею департаменту Каука. Він був заснований на схилі вулкана Пураче все тим же Себастьяном де Белалкасаром в 1537 році. Розташований на півдорозі між Боготою і Кіто, він досить скоро став великим центром вирощування і обробки цукрової тростини.

Варто відвідати

Музей Золота

У Боготі зосереджено безліч музеїв, серед яких заслуженою популярністю користується Музей золота Мусі-дель-Оро. Це єдиний музей в світі, цілком присвячений творам мистецтва, де представлено найбільше зібрання золотих прикрас (приблизно 35 000 експонатів, з яких постійно виставляється тільки одна третина) доколумбових культур Південної Америки.

Соляний собор Сіпакіра

Знаменитий собор Сіпакіра висічений у твердій соляної скелі. Темний тунель в гірському схилі над невеликим містечком Сіпакіра веде до вівтаря. Висота собору – 23 м., одночасно він може вміщати понад 10 тис. людей. Стіни собору на 75% складаються з чистої солі, історично в цьому місці була шахта, що використовувалась індіанцями для отримання солі. Коли необхідність у цьому відпала, на місці шахти з’явився храм в його нинішньому вигляді. Завдяки грі світла у відвідувачів собору створюється враження, що стіни тунелю складаються з безлічі дорогоцінних каменів, що переливаються всіма кольорами веселки.

Архіпелаг Росаріо

Архіпелаг віддалений від бухти Картахени на 47 км. Природа архіпелагу – це переважно 3 екосистеми: прибережні озера, мангрові зарості і сухі ліси. Це також білосніжні піщані пляжі, прозора чиста вода, крізь товщу якої добре видно коралові рифи і багатий підводний світ. На острівці Сан Мартін розташований акваріум, де можна побачити численних морських тварин, (більше 40 видів) погодувати акул і помилуватися дельфінячим шоу. Неподалік від островів Росаріо знаходиться так званий острів скарбів, неподалік від якого затонув іспанський галеон Сан Хосе, набитий незліченними скарбами, награбованими іспанськими конкістадорами.

Сан-Агустін

Всього за 2,5 км. від Попая, на березі річки Магдалена, розташований найбільший в Південній Америці парк кам’яних скульптур – Археологічний парк Сан-Агустін (включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Тут, на площі близько 310 кв. км., розкидано близько 500 мегалітичних скульптур висотою від 20 сантиметрів до 7 метрів, що датуються, за різними оцінками, періодом I-XIV ст. н. е.

Розваги

Ресторани

У Боготі багато фешенебельних ресторанів того ж рівня, що і в будь-якому європейському чи американському місті. Тут є як ресторани всесвітньо відомих мереж, так і гурманські закладу найвищих стандартів. Нарівні з ними у всіх містах можна знайти безліч невеликих (і недорогих) кафе з місцевою, мексиканською, чилійською, китайською або арабською кухнею.Чаєві в барах і ресторанах зазвичай складають 10-15% в залежності від рівня і місця розташування закладу.

Фестивалі та свята в Колумбії

Найзначніші святкові події Колумбії припадають на початок і кінець року – Карнавал в місті Пасто (січень), Карнавал Барранкильі (лютий), Кінофестиваль в Картахені (лютий-березень), Міжнародний Карибський фестиваль музики і Латиноамериканський фестиваль театру (березень, Картахена), велогонка Колумбія-Тур (березень-квітень), ціла низка свят на Страсний тиждень в Попаяне і Момпос (березень-квітень), Виставка квітів в Медельїні (серпень), церемонія Кокосової коронації в Сан-Андресі і Національний конкурс краси в Картахені (листопад), а також Ярмарок Калі (початок грудня – кінець січня) в однойменному місті.

Також цікаві червневі фестивалі Кумбія (Ель-Банко) і Порро (Сан-Пелайо), Ярмарок Квітів і фестиваль моди «Коломбіамода» в Медельїні (серпень), Морський фестиваль в Санта-Марта (серпень), Національний фестиваль Гуабіна-і-Тіпль в Велесі (серпень), фестиваль Рок-ін-зе-Парк в Боготі (жовтень), а також Національний фольклорний і туристичний фестиваль в Сан-Мартін (листопад).

Куди всі їдуть

Богота – столиця країни.
Летісія – туристична зона з мавпочками.
Картахена – вважається фенешебельним курортом.

Міфи та легенди

Наркотики.

Головний, основний, зоноутворюючий стереотип про Колумбії. Але ні – тут не купаються в кокаїні, а на вулицях до тебе не підійдуть, щоб запропонувати наркотики. Швидше за все.

Тут всіх грабують.

Місцеві дійсно рекомендують бути обережнішим – взагалі, це справедливо для більшості країн Латинської Америки. Не світіть айфонами, носіть сумки і рюкзаки спереду, не шастайте ночами. Особливо в бідних нетуристичних районах (там краще взагалі ніколи не шастати).

7 причин тут побувати

Таки розвінчати у своїй голові основоположний міф про Колумбію.
Подружитися з мавпочкою на Ісла-де-лос-Мікос.
Сходити в усі церкви колоніального Попая.
Зганяти в якесь місто в горах по сталевому тросу – тут це засіб пересування.
З провідником або екскурсоводом вирушити в Анди.
Купити щось смарагдове місцевого виробництва.
Спробувати розібратися в значеннях ритуальних масок.

Колумбия из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!