Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Лаос

Лаос фото

Лаос карта

Тури в Лаос з Черкас від Компаса!

Cтолиця – В’єнтьян
Різниця з Києвом в часі – + 4
Грошова одиниця – кип
Державна мова – лаоська
Населення – 5 млн. чоловік

Лаос розділяє міжнародні кордони з Китаєм на півночі, В’єтнамом на схід, Камбоджею на півдні, Таїландом на заході і М’янмою на північному заході.

Лаос складається головним чином зі скелястих гір, найвища з яких є Пху Біа – 2818 метрів, а також рівнин і плато. Річка Меконг утворює більшу частину західного кордону з Таїландом, в той час як гори Чионгшон – більшу частину східного кордону з В’єтнамом. Є два плоскогір’я, Сиангкхуанг на півночі і плато Болавен на півдні.

Лаос – древнє Королівство мільйонів слонів – сьогодні є надзвичайно популярним місцем для шукачів пригод. Це свідомий вибір тих, хто уникає масового туризму і хоче усамітнення. Під час подорожі ви зможете побачити місцеве село, стоячи на березі річки Меконг, рисові поля, архітектуру буддистських храмів і дивовижних археологічних розкопок.

Лаос – це справжня екзотика Південно-Східної Азії. Країна поки що мало приваблива для масових туристів, і відвідують її лише рідкісні самостійні мандрівники.

Дійсно, Лаос мало що може запропонувати масовому туристу. Тут немає пляжного відпочинку взагалі, немає популярних розваг, немає готелів високої якості. Лаосу не пощастило так, як Камбоджі з її Ангкором. Значущих і загадкових пам’яток тут, звичайно, вистачає (взяти хоча б долину глечиків), але нічого видатного і розтиражованого на рівні чудес світу тут немає.

Але в цьому і проявляється екзотичність цієї найбіднішої в Південно-Східній Азії країни, що йде за своїм соціалістичним шляхом. Для справжніх естетів, що вже чимало побачили і бажають чогось нового, Лаос –  «Клондайк». Для спраглих подорожі і відкриттів Лаос постане поки ще не потоптаною і не зіпсованою туристами територією з красивою природою гірських пейзажів і джунглів, справжніми людьми, і мандрівниками, які шукають пригод, щорідко зустрічаються по шляху.

Не можна сказати, що Лаос в туристичному плані зовсім нерозвинений. Тут є і туристичні компанії, що пропонують екскурсії, і туристичний транспорт та інші послуги. Тут є готелі (правда, досить дорогі і з куди гіршою якістю, ніж такі ж в Таїланді або В’єтнамі), можна орендувати будинок або кімнату. Є ресторани для туристів і деякі розваги. Але все це поки що тільки в зародковому стані.  Дороги, що зв’язують деякі великі міста, видають із себе просто грунтовки. А до деяких місць взагалі можна дістатися тільки на човнах. Населення практично не знає жодної мови, крім рідної, і спілкуватися англійською можуть тільки рідкісні лаосці з туристичної сфери. Загалом, це чудова і цікава країна, ідеальна для тих, хто хоче відкривати нові цікаві місця.

Що відвідати в Лаосі?

Місто Луангпрабанг, В’єнтьян, Пакс, печери Пак Оу, Ват Пху, долину глечиків, острів Дон Хонг, Болавенс. Кращий спосіб провести час – в екскурсійному човні по річці Меконг. Катання на каное, вивчення прикладного мистецтва, історії та археології.

Коли їхати відпочивати в Лаос?

Клімат в Лаосі субтропічний, екваторіальний. Велика частина країни лежить в межах гір, і в населених пунктах в горах погода може бути прохолодною.

В цілому, в Лаосі виділяється три сезони:

Жаркий сезон триває з квітня по травень. В цей час температура може підніматися до 40 градусів.
Вологий сезон триває з червня по жовтень. В цей час трапляються зливи, а температура відносно невисока і комфортна.
Сухий сезон триває з листопада по березень. Це найкращий час і високий сезон в Лаосі. Дощі в цей період дуже рідкі, а температура найнижча. Місцями в гірських районах температура падає до 0 градусів.

Найкращий час для поїздки в Лаос – з листопада по березень.

Що купити в Лаосі?

Шовк, срібні ювелірні вироби, плетені кошики, дерево, кераміка, одяг.

Туры в Лаос из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!