Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Латвія

Латвія фото
Латвія карта

Туристична агенція Компас пропонує тури в Латвію з Черкас!

Латвія. Країна, наповнена музикою. Морський прибій б’ється об дрібну гальку, струмки в’ються крізь тінисті ліси, Рига, що звучить як тонкий музичний інструмент, наповнена постійними звуками змін.

До Риги їдуть провести вихідні, відпочити біля моря – в Юрмалі, а взимку ще й у Сигулду.

Прибалтика – це середньовічні замки, костели, вузькі вулички, освітлені смолоскипами. Відпочинок тут схожий на барвисту картину. У ній: Ризьке узмор’я, чудесні піщані пляжі, чудові сосни і блакитні озера.

Географічне положення

Латвія розташована на березі Балтійського моря і межує з Литвою на півдні, Естонією на півночі, Росією на сході і Білорусією на південному сході.

Клімат

Клімат перехідний від морського до континентального. Літо тепле, весна і осінь – досить м’які. Зима триває з листопада по березень і може бути вельми холодною. Середні температури січня від -2 до -7 ° C, липня від +16 до + 18 ° C.

Часовий пояс

+2 За Гринвічем.

Валюта

Латвійський лат (Ls), дорівнює 100 сантимам. При перебуванні в Латвії Ваші дорожні чеки і кредитні карти (Eurocard, Mastercard, Visa, JCB, Diner’s Club, American Express, Eurocheque), візьмуть в латвійських банках, таких як Парекс-банк, Земельний банк, Ризький комерційний банк, Ханза-банк та інших банках.

Використовувані мови

Латвійська – офіційна державна мова Латвії.

Російська – широко поширена серед населення.

Англійська – поширена.

Медичне обслуговування

Для в’їзду в країну необхідно мати медичну страховку. У Латвії немає проблем з придбанням ліків, але краще купувати їх перед подорожжю.

Туристичні зони

Рига

Рига – головна перлина Латвії. Місто багатої історії і культури, центр музичної творчості і майданчик для проведення сотень ярмарків і фестивалів. Це одне з найкрасивіших міст Європи.

Рига

Лієлупе

Місто знамените Будинком фон Геркана і великим спортивним центром з яхт-клубом і тенісними кортами, а також найбільшим в Латвії аквапарком.

Юрмала

Здоровий клімат, прохолодне море, дюни і сосни, безліч тенісних кортів, музеїв і виставкових залів, розважальних закладів та ресторанів, а також різні фестивалі і концерти принесли цьому району славу «курортного серця» Латвії.

Вентспілс

Великий промисловий і торгівельний центр зберіг і своє неповторне обличчя, і чистоту пляжів. Недалеко від міста, в Угале, знаходиться парафіяльна церква (XVIII ст.) з найстарішим органом в країні.

Лієпая

Третє за величиною місто Латвії, спеціальна економічна зона і великий торговий порт.

Кароста

Кароста – північне передмістя Лієпаї. Шлях до міста проходить через два мости: перший – через канал, що зв’язує довколишнє Лієпайського озеро і Балтику, другий – через Каростський канал, врізається на кілька кілометрів углиб суші. Сьогодні Кароста приваблює туристів вражаючим собором (1901 р.), Північними фортами та іншими пам’ятками історії.

Кулдига

У Кулдизі (згадується в документах з 1242 р.) цікаві «Кам’яний міст (1874) через річку Венту, Палац Едоло (XIII ст.), Руїни фортеці і водоспад «Вента Румба» на річці Вента – найширший в Європі (ширина 275 м при висоті всього 2 м.).

Варто відвідати

Район Векріга

Відвідайте район Векріга ( «Стара Рига») з десятками старих будівель, серед яких найбільш цікаві будівлі Малої і Великої гільдії (XIX ст.) З розкішним розписом, «Котячий будинок» (1910) з фігурками двох котів на шпилях башт, палац Петра Першого, останній бастіон старої міської кріпосної стіни – Пулверторніс (Порохова вежа, XIII в.), будівлі яковлевських казарм (XVIII ст.), Звіедру Варти (Шведські ворота, 1689 р.) в башті Рамер, церква св.Якова (XIII в.) , резиденція президента Латвійської Республіки – Ригас Пилс (Ризький замок, 1330 р.), знамениті будівлі Тріс Брали (Три Брата, XV-XVIII ст.), церква Богоматері Скорботної (1764), англіканська церква Спасителя (1733), Ратушна площа зі статуєю покровителя міста – Св.Роланда, будинок «чорноголових» (XIV ст.) навпроти Ратуші, Православний Різдвяний кафедральний собор, будинок Менцендорф (XVII ст.) з Музеєм побуту Риги XVII-XVIII ст., церква Св. Петра (XII-XIII ст.) з 137-метровою вежею і храм Св.Іоана (XV-XVI ст.), двір Конвенту (Конвенту сету, XV ст.) і Янів двір (Яня сету) з фрагментом міської кріпосної стіни, Пам’ятник Свободи (30-і рр. XX ст.), а також цілий ряд середньовічних споруд на вулиці Трокшню, найвужча вуличка Риги – Розена, будинки в стилі модерн на вулиці Альберта і мальовнича вулиця Калькю.

Палаци і замки Латвії

Рундале. Кращим «палаццо» країни по праву вважається створений в 1730 р знаменитим італійцем Растреллі палац в Рундале (70 км. від Риги). Прекрасно відреставрований ансамбль, виконаний в стилі бароко, приваблює численних туристів оперними концертами, костюмованими балами, вечерями «під старовину».

Добеле – Єлгаві – Яунпілс. У західних областях збереглися лицарські замки, палаци герцогів і садиби баронів.

Цесіс – старовинне містечко з брущатими вулицями і дерев’яними будинками зберегло руїни стародавнього Лівонського замку, в якому зараз іноді організовують костюмовані театралізовані вистави: гостей зустрічають лицарі в обладунках, горять смолоскипи, звучить старовинна музика, виконуються старовинні танці,
гостям пропонують справжню середньовічну трапезу.

Кулдига. Інший середньовічний пам’ятник – місто Кулдига, розташоване на березі річки Вента. В архітектурі Старого міста відображені риси багатьох сторічь – будівлі в стилі готики, епохи Відродження, бароко, бюргерські і купецькі житлові будинки.

Розваги

Активний відпочинок

Ви можете орендувати човни, каное, сплавлятися по річці, вирушити в похід на велосипеді по спеціально прокладених маршрутах або самостійно. Незважаючи на переважно рівнинний ландшафт, в Латвії багато трас для катання на гірських лижах.

Концерти, конкурси

У концертному залі «Дзінтарі» щорічно проводяться музичні фестивалі, міжнародний конкурс молодих виконавців «Нова хвиля», а також фестиваль «Юрмаліна», інші концерти та фестивалі.

Туры в Латвию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!