Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Литва

Литва фото
Литва карта

Туристична агенція Компас пропонує тури в Литву, Вільнюс з Черкас!

Відпочинок в Литві – це піщані пляжі Балтійського моря, зелені луки і долини центральної частини країни, пагорби, розрізані срібними нитками річок і дзеркалами озер на сході. Відпочинок в Литві – це подорож в минуле країни, домашній затишок, це комфортний клімат в будь-який час року.

При всій своїй різноманітності історичних і природних надбань, Литва відрізняється невисокими цінами на екскурсії, лікування та житло, а тому це хороший і цікавий аналог відпочинку в більш популярних країнах Європи.

Географічне положення

Литва знаходиться на східному узбережжі Балтійського моря. На півночі межує з Латвією, на сході – з Білоруссю, на південному заході – з Польщею і Калінінградською областю Росії.

Клімат

У Литві панує помірний клімат, на узбережжі – м’який морський, а в центральній частині і на сході – континентальний. У липні в денні години в середньому повітря прогрівається до + 22 ° С, в зимовий час денні температури опускаються нижче 0 ° С і складають приблизно -1 ..- 3 ° С.

Часовий пояс

Часовий пояс Литви (літній час): +3.

Валюта

Литовський літ (LTL) є національною валютою Литви. Він ділиться на 100 центів.

Використовувані мови

Литовська мова – мова литовців, офіційна мова Литви і одна з офіційних мов Європейського союзу.

Медичне обслуговування

Медичне обслуговування платне. Необхідно мати діючу на території Литви медичну страховку.

Туристичні зони

Вільнюс

Вільнюс, столиця Литви, – найбільше і дуже красиве литовське місто з населенням 600 000 чоловік. Місто, відкрите в 1323 році, розташоване біля злиття річок Неріс і Вільно, оточене мальовничими зеленими пагорбами. Протягом довгих століть місто руйнувалося і розкрадалося в результаті воєн. Зараз місто знову придбало своє унікальне значення в якості культурного центру Заходу і Сходу.

Паланка

Це місце облюбували давно, і перші поселення з’явилися тут в III в. до н.е. Свою популярність як оздоровчий курорт Паланга придбала в XIX сторіччі. Сучасна Паланга тягнеться від Немірсета на півдні до латвійського кордону на півночі. До складу курорту входять селища, об’єднані в одне місто – Немірсета, Паланга, Ванагупе, Кунігішке, Монцішке Швянтойи, Бутинге.

Тракай

Місто розташоване серед озер. Колись воно було найважливішим політичним і військовим центром держави, що простягалась від Балтійського до Чорного морів. В середні віки Тракай був процвітаючим містом, і в замку часто гостювали високі гості і іноземні посли.

Шяуляй

Історична частина міста була повністю зруйнована під час Другої світової війни. Тут дивом зберігся костел – найвищий і найкрасивіший в північній Литві, а ще з’явилася нова площа з сонячним годинником та скульптурою золотого Стрілка.

Варто відвідати

Куршська коса

Куршська коса – це півострів шириною 4 км. і довжиною близько 100 км. Славляться ці місця багатими запасами бурштину. У Паланзі відкритий музей бурштину, в якому експонуються найцікавіші камені і вироби з них.

Молебна гора

Молебна гора або Гора хрестів. Це святе місце для католиків. Сюди приїжджають люди з усього світу, щоб помолитися і залишити на горі хоча б найменший хрестик. За часів радянської влади хрести багато разів намагалися знести. Бетонні закопували, дерев’яні палили. Але за одну ніч місцеві жителі ставили на старому місці нові.

Туры в Литву из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!