Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ліван

Ліван фото

Ліван карта

Тури в Ліван, Бейрут з Черкас від Компаса!

Ліванська Республіка
Ліван, невелика середземноморська країна, знаходиться в південно-західній Азії, зберігає сліди довгої і бурхливої ​​історії. Вона бере початок 4000 років тому і зіграла велику роль у всіх великих цивілізаціях регіону.
Столиця – Бейрут
Різниця з Києвом в часі – немає
Грошова одиниця – ліванський фунт
Державна мова – арабська
Населення – близько 3,2 млн. осіб

Ліван, країна, часто звана мед і ладан, повна веселих емоцій. Країна розколена війнами, вбивствами і заворушеннями, завжди відроджується, як фенікс. Туристам Ліван має багато що запропонувати. Ліван має чудові пейзажі, хороший клімат і багату історію. Пам’ятками Лівану є морські курорти (Ель-Гуна, Табардза), замки хрестоносців в Сидоні і Біблос, стародавні фінікійські руїни будівель (храми, гробниці), залишки римських споруд (арен, лазень, кладовищ), а також заповідні ліси кедра в Бхар.

Ліван пов’язаний швидше з політикою. Дуже мало людей мріють про проведення свят в цій країні. Тим часом, Ліван називали Швейцарією Сходу протягом десятиліть, в зв’язку з релігійним розмаїттям його жителів і колишнім розквітом економіки. Сьогодні культурний і релігійний мікс видно на вулицях міста. З одного боку ми бачимо світ з майже європейськими торговельними центрами, елегантні квартали, з іншого боку, це світ на Близькому Сході з типовим арабським способом життя.

Ліван відомий своїми унікальними зеленими і засніженими горами, найвища з яких – 3083 м. Ви зможете протягом дня покататися на лижах, а потім скупатися в Середземному морі на одному з багатьох пляжів. Сюди дійсно варто приїхати. Абсолютно обов’язковим є відвідання місцевих природних чудес: печери Дзейт і гори на півночі Лівану.

Коли їхати до Лівану?

Ліван знаходиться у Середземноморській зоні. Найбільше туристів їдуть до Лівану відпочивати восени або навесні, т.я. влітку температура перевищує 40oC.Найкращий час для поїздки – період з березня по червень і з вересня по листопад. Любителі лиж повинні приїхати в зимовий період.

Що відвідати в Лівані?

Міста: Бейрут, Тріполі, Баальбек, Сидон, Біблос, печери Джейта, верхній Ліван, середземноморське узбережжя, річка Оронт, кедрові ліси. Кращі способи провести час: водні види спорту, дайвінг, екскурсії, катання на лижах, дослідження археології, історії, знайомство з ліванською кухнею.

Що купити в Лівані?

Красиві срібні ювелірні вироби, килими, кераміка, гобелени, ладан.

Туры в Ливан из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!