Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Люксембург

Люксембург фото

Люксембург карта
 

Тури в Люксембург з Черкас від Компаса!

Є на нашій планеті Смарагдова країна, яка не казкова зовсім, а абсолютно реальна, країна з найвищим рівнем життя, економічно розвинена і сильна, незважаючи на незначні свої розміри.
Країна середньовічних замків і фортець, старовинних мостів і величезних смарагдових територій лісів, полів, парків і садів. Уже цього досить, щоб вигукнути: «Ах Люксембург!» Але є ще одна сторона у князівства. Воно – активний учасник різноманітних європейських організацій. Люксембург перебуває в економічному союзі з Бельгією. Країна входить в економічний союз Бенілюкс і Європейський союз.
Люксембург настільки малий, що на більшості карт Європи навіть не вміщаються літери його назви, але цей малюк повністю компенсує незначність своїх розмірів красою пейзажів, багатством історії та істинно європейською чарівністю.

Географічне положення
Країна розташована в Західній Європі, оточена Бельгією, Німеччиною і Францією. Разом з Бельгією і Нідерландами входить в Бенілюкс. На сході країна обмежується річкою Мозель. Рельєф в основному – горбиста піднесена рівнина, на півночі якої височіють відроги Арденн (вища точка – пагорб Кнайфф, 560 метрів). Загальна площа країни – близько 2600 кв. км.

Клімат

Клімат в країні помірний, перехідний від морського до континентального, дуже м’який і рівний. Середня температура січня близько 0 ° С, липня + 17 ° С. Опадів випадає понад 700 мм на рік, в основному в зимовий період. Найкращий час для відвідування країни – з травня по жовтень.

Природа

Більше 1/3 території Люксембургу займають дубові і букові ліси. Вони зосереджені в Еслінгу і північній частині Гутланда. У верхніх частинах схилів Арденн з’являються модрина і ялина. Місцями зустрічаються верески і торф’яні болота. У Люксембурзі в садах і парках культивують такі теплолюбні рослини, як волоський горіх, абрикос, падуб, самшит, кизил, барбарис.

Тваринний світ сильно збіднений. На ріллі можна побачити зайців, а в лісових хащах – окремих осіб косуль, сарн і кабанів. Тут живе багато білок. З птахів зустрічаються вяхирі, сойки і канюки, а також фазани. Рідкісним гостем став яструб малий. У густих лісових хащах живуть рябчик і глухар. У річках і струмках Еслінгу водиться форель.

Часовий пояс

Відстає від київського на 1 годину.

Валюта

Люксембурзький франк, рівний 100 сантимам, прирівняний до бельгійського франка, що має ходіння в країні нарівні з національною валютою.

Використовувані мови

У країні говорять на наступних мовах: люксембурзька, французька, німецька, англійська.

Медичне обслуговування

Медичне обслуговування в Люксембурзі розвинене на хорошому рівні і доступне всім громадянам. У країні є три найголовніше клініки і безліч лікарень.
Якщо ви приїжджаєте до країни як мандрівник, то краще придбати медстраховку.

Туристичні зони

Люксембург

«Серце благословенної країни». Місто було засноване в 963 році і до цих пір зберігає свою самобутність. Дві річки, Петрус і Альзета, ділять його на Верхнє і Нижнє місто. У Верхньому місті безліч будинків, побудованих в готичному стилі, з вузькими вежами і шпилями. Тут біля 111 мостів, побудованих за індивідуальними проектами, з них найвідоміші – міст Великої Герцогині Шарлоти та міст Адольфа. Вони об’єднують верхнє і нижнє місто. Центром верхнього міста вважається площа Гійома – площа була названа на честь правлячої герцогської династії, тут же, поруч, знаходиться резиденція герцога – це палац в мавританському стилі з витонченими башточками і химерним фасадом. Недалеко розташувалася міська Ратуша 1830 року, бароковий кафедральний собор Нотр-Дам 1613-1621 років (архітектор Ж. дю Блок). У Верхньому місті цікаво подивитися на Палац юстиції епохи Ренесансу (1556-1572 р.р., Фасад перероблений в XIX в.), Готичний собор Сен-Мішель (1519, дзвіниця – 1634 р.), Національний театр (1962- 1966 р.р. , архітектор А. Бурбон), Будинок радіо (1937-1952 р.р.), руїни римської вартової вежі, скельна капела Сен-Кірен (VI і XV ст.).

Вільц

Умовно місто розділене на дві частини: Верхній і Нижній. Вільц розмістився навколо давньої фортеці, він дуже мальовничий: будинки побудовані хаотично, паркани обплетені кучерявими чагарниками – все це надає місту провінційного вигляду.

Віанден

Тут жив Віктор Гюго. Будинок письменника перетворений на музей.

Клерво

Місто розташувалося на річці Клерф, його оточують лісисті схили. Тут збереглося безліч пам’яток готичної архітектури, а атмосфера міста переносить гостей в далеке середньовіччя.

Ехтернах

Місто з тисячолітньою історією. Тут безліч старовинних будівель, збереглися будівлі колишнього монастиря (зараз тут класичний музей). У місті постійно проводяться свята та фестивалі. Ехтернах вважається туристичним центром.

Варто відвідати

Люксембурзька Швейцарія

Місце знаходиться на схід від Ехтернаха на кордоні тріасових і юрських пісковиків, де утворилися химерні загострені вершини і глибокі ущелини з прямовисними стінами, над ущелинами громадяться кам’яні стовпи, ще більш підсилюючи уяву про висоту і глибину.

Римська печера

У Римській печері знаходяться величезні, створені природою, колони, що підтримують потужне склепіння. Раніше тут видобували камінь для млинових жорен.

Фортеця Бофор

Пейзаж навколо фортеці дуже гарний: маленький струмок Халлербах мчить по кручах, брязкаючи камінням, вируючи і зриваючись водоспадами. У долині річки повітря наповнене прохолодною і цілющою свіжістю, а навколо долина заросла дубом, буком, кущами падуба, ліщини та крушини. Якщо ви – поціновувач природної краси, варто відвідати Мюллерталь, а також околиці Лярошета, Консдорф і Грундхоф.

Розваги

Фестивалі

Люксембурзька міжнародний ярмарок приваблює в країну експонентів зі всієї Європи. Найвеселіше з традиційних свят Люксембургу – Емеше (проходить в понеділок на Великдень), супроводжується ярмарками і виставками-продажами традиційних предметів кустарного промислу на Рибному ринку столиці. Смолоскипна хода перед Палацом Великого герцога, салют і народні гуляння проходять напередодні Дня народження Великого Герцога Люксембурзького. Ярмарок і благодійне свято Шобермессе проходять в кінці серпня – на початку вересня. Цікаві карнавал в березні, Свято пива (тільки в столиці) у вересні, святкові заходи на День Пам’яті (Вознесіння Господнє), фестиваль танцю і пантоміми «Кор де капучіно» (столиця, липень), з березня по травень проходить Фестиваль «Музична весна» , а фестиваль рок-музики триває все літо. Ці дні також є неробочими.

Активний відпочинок

У Люксембурзі існує розвинена система пішохідних маршрутів, тому ця країна – просто рай для любителів піших прогулянок. Національні маршрути позначені жовтими знаками, а ті, на яких є знак «білий трикутник», обов’язково приведуть вас до гостьового будинку або готелю. Якщо ж Ви любите самоту, то радимо вам здійснити прогулянку по Арденнському регіону, де не так багато національних маршрутів.

Туры в Люксембург из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!