Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мадагаскар

Мадагаскар фото

Мадагаскар карта

Тури на Мадагаскар з Черкас від Компаса!

Республіка Мадагаскар

Мадагаскар – сорок сьома за величиною країна в світі і четвертий за величиною острів. Розташований близько 400 км від узбережжя материкової Африки. Завдяки своїм розмірам і віддаленості, дика природа Мадагаскару унікальна, різноманітна. Мадагаскар є ідеальним місцем проживання для лемурів, хамелеонів, геконів, алое і чудових квітучих рослин.

Столиця – Антананаріву

Різниця з Києвом в часі – випереджає на 1 годину. З останньої неділі березня до останньої неділі жовтня збігається
Грошова одиниця – малагасійсьий аріарі
Державні мови – малагасійська, французька
Населення – 20 млн. осіб

Мадагаскар часто описується як восьмий континент через його унікальну флору, фауну і ландшафт. Острів Мадагаскар був відділений від африканського континенту близько 165 мільйонів років тому. Ізоляція від материка сприятливо вплинула на розвиток місцевих флори та фауни.

Шанс побачити тварин, таких як летючих лисиць, ямок, тенреків і багато різних видів лемурів і хамелеонів робить Мадагаскар мрією любителів природи. Найвідомішими туристичними пам’ятками Мадагаскару є неймовірні природні парки і заповідники.

Ті, хто хоче відвідати прекрасні пляжі країни, без проблем зможуть подорожувати в нерозвинених регіонах курорту острова Нусі-Бе північно-західного узбережжя – це романтичний і безпечний райський острів , що пропонує безліч захопливих розваг в океані.

Клімат Мадагаскару субтропічний з сезоном дощів з листопада по квітень. Порівняно прохолодні і сухі місяці з травня по жовтень – найкращий час для відвідання острова.

Пам’ятки Мадагаскару

  • Захід сонця на красивій і древній Авеню Баобабів.
  • Заповідник лемурів.
  • Романтика, водні види спорту і приголомшливі пляжі на Нусі-Бе.
  • Дика природа Мадагаскару – Парк Іволоіна.
  • Королівські пагорби Амбохіманга.

Великий захват туристів, що відвідують Мадагаскар, викликають місцеві біло-піщані пляжі, і місцеві види, що ніби бути взяті з листівки. Ви можете зустріти дайверів, які в глибинах океану шукають залишки корабельних аварій і піратів, що сховали в них свої скарби.

Незабутніми враженнями для відвідувачів острова буде похід через тропічний ліс, тут можна в повній мірі відчути близькість природи та великий діапазон флори і фауни. Мадагаскар для багатьох туристів стане анклавом, з якого вони не схочуть поїхати.

Туры на Мадагаскар из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!