Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Валетта

Валетта з Черкас. Туристична агенція Компас.

Мініатюрна Мальта як не можна до речі підійде любителям комфортного європейського відпочинку. Незважаючи на невеликі розміри, країна відома своїми унікальними історичними пам’ятками та найчистішими пляжами. Її столиця Валетта, названа на честь лицаря, зберегла в собі автентичний войовничий дух, який вражає і захоплює.
Місто-фортеця, де до сих пір проживають справжні нащадки знатних родин і сучасні лицарі. Звичайно, вони не розгулюють в обладунках по місту, але шанують традиції предків. Тут на кожному кроці можна побачити старовинну фортецю, а під землею збереглися таємні підземні ходи мальтійських лицарів! Такої кількості збережених пам’яток архітектури, зосереджених на невеликій території, не зустріти більше ніде.
У місті неможливо заблукати. Не тільки через його невеликі розміри, але і через вулиці та провулки, які перетинаються тільки під прямими кутами і рано чи пізно виводять до моря. А воно тут неймовірне … Варто тільки піднятися вище, щоб окинути поглядом всю гавань. До слова, саме місто розташоване в найбільшій природній бухті.
Гуляючи по місту, потрібно звертати увагу на кожну дрібницю. Ось ручки, виконані у формі дельфінів. Ось і зовсім будинок зі своїм персональним ім’ям – «Будинок Рози». На численних фасадах можна побачити гроти, де стоять невеликі статуї святих з квітами і запаленими лампадками.
Відпочинок тут влаштує кожного. Мальтійський курорт обов’язково запам’ятається своїм м’яким кліматом, різноманітними розвагами та невичерпною кількістю пам’яток.
Молодий турист, і більш досвідчений, без особливих зусиль знайде, чим зайнятися в Валлетті. Щоб отримати найкращі емоції від подорожі, зазирніть в парочку тутешніх палаців, прогуляйтеся уздовж вузеньких бухт і відчуйте возз’єднання з природою на крутих берегах курорту.
Це місто для поїздки все частіше вибирають прихильники недорогих путівок. Адже тут вийде чудово провести час, не замовляючи дорогих екскурсій. У поїздку варто взяти пару зручного взуття, адже ходити вам доведеться багато. Зате такі дешеві пригоди надовго залишаться у вашій пам’яті.
Туристи, яким вже пощастило тут побувати, розповідають, що довго засиджуватися в готелі ви не зможете, адже міські вулиці так і ваблять пройтися по них.
Більшість стародавніх пам’ятників збереглися в первозданному вигляді завдяки «зраді» місцевих жителів. У далекому 1798 році лицарі без боїв віддали місто Наполеону, зберігши столицю від жорстких руйнувань.
В цілому в місті знаходяться близько 365 храмів і церков. Тобто жодна вулиця не обділена старовинним пам’ятником. Деякі з них знайти складно. Наприклад, церква Святого Іоанна більше походить на фортецю. Хоча всередині вражає красою оздоблення і позолотою. Тут же знаходиться шедевр Караваджо: «Усікновення голови Іоанна Предтечі».
У столиці Мальти можна знайти як бюджетні варіанти розміщення, так і шикарні номери люкс у п’ятизірковому готелі.
Витрати в місті будуть мінімальними. Більшість церков і пам’ятників архітектури доступні для входу туристів за мінімальною ціною – до 5 EUR. На що точно потрібно витратитися – так це на морську прогулянку гаванями Валетти. Вид з моря на місто – приголомшливий!
Валетта из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!