Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Марокко

Марокко фото
Марокко карта

Тури в Марокко з Черкас від Компаса!

Східна казка Марокко заворожує контрастними краєвидами: синява неба і червоно-коричневі скелі, оазиси і млява пустеля. Казка Марокко зачаровує: пронизливі погляди красунь в чадрі, енергія східних танців і солодкі ноти арабських мелодій.
Казка Марокко п’янить ароматом спецій, свіжих фруктів, морської солі і розпеченого піску. Казка Марокко кличе в захоплюючу подорож: вузькі бруковані вулички і величезні строкаті базари, ланцюжки караванів посеред піщаного океану і шпилі мінаретів,що здіймаються вгору. Яскрава, барвиста, колоритна країна Марокко … Щось є тут близьке кожному серцю і погляду.

Географічне положення

Марокко омивається на півночі водами Середземного моря і на заході – Атлантичного океану. Гібралтарська протока відокремлює Марокко від  Європи. На сході і південному сході межує з Алжиром, на півдні – із Західною Сахарою. Південно-східна межа в пустелі Сахара точно не визначена.

Клімат

На середземноморському узбережжі країни клімат м’який, субтропічний. Середня температура влітку становить близько + 24-28 ° С (іноді досягаючи + 30-35 ° С), а взимку + 10-12 ° С. При русі на південь клімат стає все більш континентальним, жарким (до + 37 ° С) влітку і прохолодним (до + 5 ° С) взимку. Добовий перепад температур може досягати 20 градусів. На північно-західну частину країни великий вплив мають повітряні маси з Атлантичного океану. Через це клімат тут більш прохолодний, а добові перепади температур значно нижче, ніж на решті території країни.

Природа

Рослинний світ Марокко представлений високогірними альпійськими луками, густими лісами, степом по околицях Сахари і оазисами в пустелі. Степи на північному сході Марокко покриті особливим видом ковили, званим альфа, або еспарто. У пустельних областях Марокко водяться газелі і багато видів змій, зокрема гадюкові. На плато Середнього Атласу зустрічаються кабани, лисиці, рисі, шакали і безхвості макаки, ​​а у високогір’ях Високого Атласу – гривистий баран (Ammotragus). Коні були завезені в країну приблизно в 1600 р. до н.е., а одногорбі верблюди (дромодери) з’явилися тут з ісламськими завойовниками в VII ст. Марокко знаходиться на шляху сезонних перельотів птахів між Європою та Африкою. Тут часто можна бачити лелек і їхні гнізда.

Часовий пояс

Відстає від українського на 2 години, з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня – на 3 години.

Валюта

Марокканський дирхем (Dh) рівний 100 сантимам. В обіході банкноти номіналом в 200, 100, 50 і 10 дирхемів, а також монети в 5, 1 дирхемів і 5, 10, 20 і 5о см.

Використовувані мови

У країні розмовляють арабською, французькою, берберському, іспанською.

Медичне обслуговування

Медична страховка не є обов’язковою, але настійно рекомендується. Спеціальної вакцинації не потрібно, але рекомендується профілактика проти малярії. З придбанням необхідних ліків в Марокко можуть виникнути труднощі.

Міста Марокко

Туристичні зони

Рабат

Рабат – укріплений монастир – центр політичного життя країни і резиденція короля, один з великих центрів арабської культури і освіти, заснований в XII-XIII ст. на місці давньоримського міста Сала. Архітектура міста поєднує традиційні мавританські елементи і сучасні тенденції, гармонійно вписуючись в навколишній ландшафт. У місті безліч визначних пам’яток: фортеця Касба Удайя (X-XII ст.), Велика мечеть (XII ст.), Найдавніша мечеть міста на вулиці Джемаа, мечеті Мулай-ель-Мекки, Мулай-Сліман (1812), Аль-Фас, залишки мечеті Якуба аль-Мансура (1196 р.) та інші пам’ятники мистецтва і культури, що познайомлять Вас з марокканським світом.

Марракеш

Місто розділене на дві частини, що яскраво відрізняються одна від одної – історичний район Медіни і житловий район Геліз.

Марракешські ринки ( «сук») – це щось особливе! Відкриті зазвичай з 8.30 до 20.00, вони дозволяють в реальному часі познайомитися зі звичаями цієї країни, та ще й недорого придбати безлічь сувенірів і прекрасних виробів місцевих ремісників.

У місті безліч музеїв, серед яких особливо цікаві музей Дар-Сі-Саїд в однойменному палаці, цікава виставка творів марокканського народного мистецтва в «Будинку тсіківіна» на вулиці Дар Бахія, музей ісламського мистецтва Мажореля, невеликий етнологічний музей Берта Флінта.

За 75 км від міста розташований відомий гірськолижний курорт (висота – 2600 м., сніг лежить понад 5 місяців на рік), що також володіє прекрасними умовами для піших прогулянок, верхової їзди і гольфу.

Касабланка

Ділова і індустріальна столиця Марокко, розташована на атлантичному узбережжі на південь від столиці. Тут знаходяться офіси багатьох найбільших марокканських компаній і банків. І в той же час це стародавнє місто, відроджене в кінці XVIII в. по велінню султана Мухаммеда бен-Абдаллаха, що має бурхливу багатовікову історію.

Стара Касабланка

Лабіринт обрамлених аркадами вузеньких вуличок і глинобитних будинків у традиційному арабському стилі, а по суті – нескінченний східний ринок. Центром сучасного міста є площа Об’єднаних Націй – перехрестя найбільших міських вулиць, осередок банків, кінотеатрів, кафе і шикарних магазинів. Тут завжди вирує рідкісна для Сходу світська та нічне життя. Дуже вдалий і гармонійний ансамбль площі Мухаммеда V включає в себе Палац правосуддя, будівлі префектури, пошти, французького консульства, невеликий сквер і музичний фонтан.

Фес

Сюди втік пророк Магомед, коли в Мецці йому загрожувала небезпека, а зараз це один з найвідоміших курортних міст країни, що по праву пишається своєю багатою історією. Як і всі марокканські міста, Фес розділений на дві частини – «стару» Фес-ель-Балі і «нову» Фес-ель-Джедід, де знаходиться літній палац короля. Старе місто ізольоване стародавніми фортечними стінами і налічує близько 9400 дуже вузьких вуличок і провулків. На Двірцевій площі розташовані Королівський палац, будівля колишнього Арсеналу (зараз тут працює фабрика), величні ворота Баб-Декакен (XIV ст.) І безліч старих будівель.

Мекнес

«Старе місто Мулай-Ісмаїл» – серце Мекнеса, розкинулось на схилі пагорба і оточене 25-кілометровою стіною, через яку визирають численні мінарети мечетей. Головними визначними пам’ятками є величезні ворота Бердаін, Баб-ель-Кхеміс, Баб-ель-Ретх і Баб-Мансур, руїни палацу Дар-Кебір, колосальний кам’яний басейн Агідал, будівля Дар-ель-Ма ( «будинок води»), в’язниця Кари (християнська в’язниця), медресе Бу-Інан (1358 р.), куббе Сіді-Айса, мечеть Сіді-Саїд (XVIII ст.) і Етнографічний музей в красивій будівлі Дар-Джамай (XIX ст.).

Агадір

Кращий атлантичний курорт Марокко, що славиться безкрайніми піщаними пляжами і чудовим кліматом. Пляж Агадіра тягнеться широкою смугою майже на 13 км. Тут можна зайнятися морською риболовлею, віндсерфінгом, дайвінгом, покататися на чистокровних конях по пляжу, пограти в гольф або теніс.

Варто відвідати

Руїни давньоримського міста Волюбіліс

Це найбільш вражаючі руїни римського періоду в Марокко. Розкопані і частково відновлені Капітолій (217 р), базиліка, Форум, Тріумфальна арка на честь імператора Каракалли (217 р), терми площею майже 1000 кв. м., житла багатих городян «будинок Орфея» і «будинок Венери», а також десятки приголомшливих мозаїк.

Велика мечеть Хассана II

Мечеть була побудована при владі короля Хассана II. Вона знаходиться в Касабланці на березі океану. Висота мінарету мечеті – 200 метрів. Це найвища релігійна споруда в світі. Мінарет на 30 метрів вищий знаменитої піраміди Хеопса і на 40 метрів – собору Святого Петра.

Одночасно в мечеті Хассана II можуть молитися 20 тисяч віруючих і ще 80 тисяч – на площі біля неї. Загальна вартість цієї споруди склала близько 800 мільйонів доларів. Причому це – пожертвування віруючих. Мечеть Хассана II – одне з небагатьох релігійних споруд в Марокко, куди пускають немусульман.

Розваги

Екскурсія на верблюдах

Вирушаючи в подорож на верблюдах, Ви не тільки зможете помилуватися піщаними дюнами і квітучими оазисами, а й відчути себе бедуїном, що вчиняє перехід через пустелю багато-багато років тому. Початковою точкою подорожі зазвичай є міста Ефруд або Загора, звідки вирушає невеликий караван з 3-4 верблюдів на чолі з погоничем. Поспішаючи, ви доїдете до одного з оазисів, де побачите чудової краси захід сонця, проведете тут ніч, а після зустрінете світанок.

Сафарі

Подивитися на піщані дюни Сахари також можна, здійснивши сафарі-тур на джипах. Такі тури займають в середньому не більше 10 днів з ночівлею в готелях міст, через які прокладений маршрут. Шлях починається від Маракеша або Агадира, лежить через долину Сус, апельсинові і бананові плантації, пальмові гаї, включає в себе перевал через Антиатлас, огляд гірських печер і приводить до пісків Сахари. Перетинати пустелю припаде по пересохлому руслу річки. По дорозі ви побачите численні оазиси, місцеві села і стоянки кочівників.

Шоу

Справжнє дійство відбувається на центральній площі Джемаа-ель-Фна. Щовечора вона перетворюється на величезну театральну сцену, на якій виступають акробати, музиканти, співаки, заклинателі змій. Найкраще спостерігати за дійством з балкону одного з кафе. Щоб потрапити на балкон, досить купити будь-який напій.

Пляжний відпочинок в Марокко

Марокко – одна з тих країн, відпочинок в яких подарує казкове блаженство і разом з тим дозволить відкрити таємниці загадкового Сходу. Пляжний відпочинок в Марокко – це справжня арабська екзотика, мрія, що стане реальністю.

Курорти Марокко

Основні курорти Марокко – Агадір, Марракеш, Ес-Сувейра.

Найрозвиненішим марокканським курортом вважається білосніжне місто Агадір. Тут є все для комфортного пляжного відпочинку: безліч готелів на будь-який рівень достатку, численні ресторани, розважальні заклади, магазини. Відпочинок в Агадірі ідеально підходить і для сімей з маленькими дітьми, і для молоді.

Самобутнє і дуже привабливе рибальське містечко Ес-Сувейра знаходиться на північ від Агадіру. В Ес-Сувейрі панує дух романтики і свободи, і відпочинок тут особливий. У цьому місці немає великих готельних комплексів, туристи розміщуються в ріадах та віллах, цілі дні проводять на пляжах, займаються серфінгом, а вечорами збираються на міській набережній, співаючи Боба Марлі і Джиммі Хендрікса.

Відпочинок в космополітичному Танжері складно назвати спокійним, тут завжди жваво і багатолюдно, тому для безтурботного відпочинку краще вибирати заміські готелі: тут і спокійніше, і пляжі чистіші.

Привертає до себе увагу велике портове місто Мазарґан, розташоване за 100 км. на південь від Касабланки: туристичною родзинкою служить португальська цитадель 16 сторіччя, а в останні роки тут будуються нові готелі з полями для гольфу, відкриваються ресторани, розвивається інфраструктура.

Кращі пляжі Марокко

Більшість марокканських пляжів – муніципальні, тут за зручності під сонцем необхідно платити; пляжі, що знаходяться у власності готелів, з безкоштовними лежаками і парасольками, зустрічаються рідше.

Саїд – курорт нового покоління з 14-кілометровим центральним пляжем, справжня гордість Марокко, його «блакитна перлина». Це чудове місце немов створене для ідеального відпочинку, любителі природи зможуть насолоджуватися мальовничими краєвидами та екологічними парками, для активного відпочинку пропонуються гольф-майданчики і тенісні корти, а фанати водних розваг можуть знайти в міській марині вітрильники, катамарани, вийти на самостійну риболовлю чи зайнятися дайвінгом в кристально чистих водах.

Пляж Лезгіра приваблює любителів екзотики своїми химерними скелями оранжевого кольору. Узбережжя, обрамлене теракотовими кам’яними арками, простягнулося приблизно на кілометр.
Протяжність пляжів Агадіра сягає 13 км., так що місця вистачає і тим, хто шукає усамітнення, і тим, хто звик проводити час активно. Краса Агадіра виправдовує найсміливіші очікування туристів, а різноманітність можливостей для відпочинку та екскурсій вражає уяву.

Упорядкованими піщаними пляжами славиться узбережжя між Касабланкою і Рабатом, наймальовничішим і упорядкованим вважається пляж Шкірат.

Готелі Марокко

Основна особливість марокканських готелів – те, що вони часто не відповідають суворим критеріям зірковості. Так, в п’ятизірковому готелі вам можуть не запропонувати банний набір, а в трійці буде не просто повний комплект косметичних засобів, але і додаткові аксесуари. У деяких готелях 3 зірок є фітнес-центри і басейни з підігрівом води, а в п’ятірках цих благ життя може і не виявитися.
Як правило, готелі Марокко пропонують напівпансіон, проте останніми роками збільшилася кількість готелів, що перейшли на «все включено», знайти готелі з цією концепцією стало набагато простіше.

Туры в Марокко из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!