Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мехіко

Тури в Мехіко з Черкас від Компаса!

Мексиканська столиця Мехіко – одне з найбільших міст світу і одна з найбільших агломерацій на планеті з населенням понад 21 мільйон осіб.
Мандрівники сходяться на думці, що Мехіко сильно нагадує іспанські міста і справляє враження саме європейського поселення. Йому є чим здивувати туристів. Він дуже сучасний, красивий, яскравий, колоритний і зелений. Тут чимало гламурних і фешенебельних районів, але є і справжні нетрі. Старий центр дбайливо зберігає пам’ятки, які свідчать про майже 700-річну історію міста, в тому числі цілих 10 археологічних зон. Мехіко прикрашають просторі площі, хмарочоси, колоніальні будиночки і справжні архітектурні шедеври сьогоднішнього дня, в ньому багато пішохідних вулиць, велодоріжок і всюди кипить життя.

Як дістатися
На сході Мехіко є міжнародний аеропорт Benito Juarez. Він приймає рейси з багатьох країн світу. З районами міста аеропорт з’єднують автобуси і легке метро.

Візитна картка
Мехіко знаходиться в центрі Мексики, в мальовничій високогірній долині, оточеній вершинами, що досягають 5000 метрів. Колись, багато століть назад, на цьому місці жили легендарні ацтеки, чия цивілізація була однією з наймогутніших у світі. Їх культурний вплив і зараз відчувається в жителях Мехіко за звичаями і традиціями, принесеними в Мексику іспанськими колонізаторами в XVI ст.
Цікавий факт – федеральні території знаходяться тільки в центральній частині Мехімо, інші міські райони належать штатам Ідальго і Мехіко. Історичний центр оточує площу Ель-Сокало – одну з найбільших в світі, серце міста. Тут розташовані дійшли до нас споруди ацтеків, колоніальні будівлі, найбільший в Латинській Америці кафедральний собор, інші знакові пам’ятки, готелі та музеї. Площа Ель-Сокало з’єднана кількома вулицями з іншого туристичною зоною, яка починається за Центральним парком Аламеда. Від нього відходить красивий проспект Пасео-де-ла-Реформ, що веде до ще одного центру тяжіння туристів – палацово-паркового комплексу на пагорбі Чупультепек.

Пам’ятки та активний відпочинок
У мексиканській столиці для мандрівників багато цікавого. У Мехіко відкрито багато концертних залів, виставок, більше 80 музеїв. Найбільшої уваги заслуговують будинок-музей Фріди Кало – легендарної художниці, якій присвячено чимало книг і кінофільмів, Національний музей антропології з унікальними експонатами доіспанської епохи і музей Темпл Майор – колишній храм ацтеків.

Мехіко – чудова відправна точка для поїздки в знамените стародавнє ацтекське місто Теотіуакан, що прославилось своїми пірамідами.

Дуже багато цікавого запропонує туристам метро Мехіко. Тут є станції, які одночасно служать торговими центрами або навіть філіями музеїв.
У Мехіко є кілька парків, де можна чудово відпочити: Боск-де-Чапультепек з президентським палацом, Аламеда, Педрегаль, лісопаркова зона Ла-Маркес на околиці міста, де гостей чекають ресторани, атракціони та кафе.
У Мехіко розташована величезна безліч бутіків, магазинів, торгових комплексів і ринків. Любителі шопінгу зможуть купити тут не тільки товари світових брендів, а й унікальні предмети народного промислу та інші речі з місцевим колоритом.

Туры в Мехико из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!