Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Монако

Монако фото

Монако карта

Тури в Монако з Черкас від Турагенції Компас!

Князівство Монако (Principaute de Monaco)

Столиця – Монако
Різниця з Києвом в часі – відстає на годину
Грошова одиниця – євро
клімат – Середземноморський
Кращий час для подорожі – з квітня по листопад
Державна мова – французька
Населення – 30 тис. осіб

Монако (Князівство Монако) – маленька країна (2 кв. км.), розташована в південній частині Європи на березі Середземного моря у Французькій Рив’єрі. В адміністративному відношенні ділиться на 4 райони: Монако – столиця країни, Монте-Карло – економічний центр, Кондамін – комерційний і Фонвьей – промисловий центри.

Монако є другою (після Ватикану), найменшою за площею незалежною державою, має найвищу щільністю населення в світі.Майже вся територія Монако розташована на березі моря і на навколишніх пагорбах, з численними парками і садами, але практично без природної рослинності.

Витік Князівства Монако, ймовірно, починається з поселення, заснованого фінікійцями. У римські часи вони жили в цій області, званій Портус Геркулеса Моноекі. У десятому сторіччі ця область стала залежною від Генуї. З 1297 року владу в Монако здійснює князь генуезької сім’ї Грімальді. У 1911 році покладено кінець єдиновладдю і введено конституційну монархію.

Історія Монако як однієї з найбагатших країн у Європі почалась лише у дев’ятнадцятому сторіччі, коли тодішній правлячий князь Карл III вирішив поліпшити фінансове становище країни відкривши казино. Це сталося в 1863 році. Успіх перевершив всі очікування.

Сьогодні азартні ігри вже не основна галузь економіки Монако. Вона заснована на послугах, в основному фінансових і банківських, та нерухомості, Туризм вже давно стимулюється шляхом організації різних подій. Мабуть, найвідомішими з них є автогонки Гран-прі Монако Формули-1 та Раллі Монте-Карло. При відкритті оперного сезону ви завжди можете розраховувати на виступи найзнаменитіших співаків. Концерти проводяться також у дворі Князівського палацу, а також в соборі, різні культурні заходи проводяться протягом всього року в театрі в старому форті Форт Антуан.

Монако відомий, як “податковий Рай” для фізичних осіб (тому тут селиться багато бізнесменів, відомих спортсменів, артистів) і для компаній (країна є пристанищем для численних міжнародних корпорацій, особливо фінансових установ і банків).

Монако багатий і найдорожчою в Європі землею, а також є одним з найпрестижніших курортів.

Найближчий аеропорт знаходиться в Ніцці, звідти ви можете досягти Монако на автобусі, потязі або по морю.

Туры в Монако из Черкасс от Турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!