Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мозамбік

Мозамбік фото

Мозамбік карта

Мозамбік з Черкас від Компаса!

Столиця – Мапуту

Різниця з Києвом в часі – немає різниці взимку, влітку – на 1 годину
Грошова одиниця – метікал
Державна мова – португальська
Населення – 21 млн. осіб

Мозамбік в цій частині Африки є винятком – країна економічно менш розвинена, ніж сусідні, була португальською колонією. Межує з ПАР, Свазілендом, Зімбабве, Замбією, Малаві, Танзанією, на сході омивається водами Індійського океану.

Найбільшою пам’яткою країни Мозамбік є пляжі, коралові рифи і лагуни. Тут ви зустрінете більшість туристів, які відвідують країну (в основному з Південної Африки). Частина Мозамбіку на півночі від річки Замбезі рідко відвідують.

Мозамбік велика країна. Від берегів океану до кордонів Малаві і Зімбабве – близько 300 кілометрів. Мозамбік – країна вологих рівнин, які домінують у ландшафті по всій довжині узбережжя і долини Замбезі. Височини можна знайти тільки на Заході, але, скоріш за все, у вигляді гірського плато. Вище область більш суха і починає нагадувати пейзажі савани.

Мозамбік має одну велику перевагу: його відвідують мало туристів. Такий стан справ не є результатом ворожої природи країни – це результат відсутності реклами і просування. Однак тут є чим похвалитися! Узбережжя, яке має довжину 2500 км, в північній частині – скелясте. Численні невеликі затоки, оточені кораловими рифами, створюючи ідеальні умови для дайвінгу. На південному узбережжі пляжі піщані і лише частково освоєні.

Але Мозамбік також має мангрові ліси, тропічні ліси, африканських тварин, гори, чудові острови, гігантських крабів та креветок. Ви просто повинні відвідати Мозамбік!

Коли їхати відпочивати в Мозамбік?

Найкращий час для поїздки на відпочинок в Мозамбік – з травня по жовтень.

Які продукти в Мозамбіку і де поїсти?

У Мозамбіку є багато фруктів і овочів, таких як, наприклад, ананаси, авокадо і кокоси. Також дуже популярні арахіс і кукурудза.

У столиці країни Мапуту, Ви можете легко знайти ресторани, де подають традиційні страви європейської кухні і немає ніякого занепокоєння з приводу відсутності гігієни.

Що купити в Мозамбіку?

Предмети різьблення по дереву, кераміка, барабани.

Туры в Мозамбик из Черкасс от турагентства Компас.



Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!