Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Непал

Непал фото
Непал карта

 Непал з Черкас від Компаса!

Cтолиця – Катманду
Різниця з Києвом в часі – + 3 години 15 хвилин
Грошова одиниця – непальська рупія, 1 $ = 65.7 непальських рупій
Державна мова – непальська
Населення 26,500,000 чоловік

Непал поєднує в собі культурний інтерес до вікових храмів та релігійних традицій з природною красою. Він має в межах своїх кордонів вісім з десяти найвищих гір у світі. Ви знаєте, що можете очікувати чогось екстраординарного, але фотографії не можуть підготувати вас до реалій. Його джунглі, пишноти Евересту і його братів гімалайських, нечувано вражають.

Непал розділяє міжнародні кордони з Китаєм (Тибет) і Індією. Країна майже 147 181 квадратних кілометрів і поширюється зі сходу на захід уздовж 800 кілометрів і з півдня на північ уздовж 200 кілометрів. Північна половина містить частину Гімалайського хребта, в тому числі 8,850-метровий Еверест на кордоні з Китаєм. Цей гірський район є одним з основних географічних поясів, що називається Парбат. У центральній частині Пахад (область Хіллз) є другим поясом, а на півдні на кордоні з Індією – низовина Тераі.

Гімалайські субтропічні хвойні ліси зустрічаються між 1000 і 2000 метрів. Над цими висотами біо-географія Непалу, як правило, ділиться зі сходу на захід від річки Гандаки. Екорегіони на схід отримують більше опадів. Від 1500 до 3000 метрів – помірні широколистяні ліси: східні і західні Гімалаї – широколисті ліси. Від 3000 до 4000 метрів – східними і західними гімалайями – субальпийські хвойні ліси.

Райони Непалу

  • Гімалаї – Тибет, в тому числі Еверест, Аннапурна, Національний парк Лангтанг з численними пам’ятками.
  • Долина Катманду – Патан, і Бхактапур, в самому центрі Непалу на перехресті культур з численними священними храмами і пам’ятниками.
  • Середній Хіллз – є в основному висотним, між 700 і 4000 метрів. Включає в себе мальовничу долину Покхара
  • Західний Тераі
  • Східний Тера

Якщо ви прагнете відпочити від міської суєти, розслабитися і побути наодинці з собою, то вам слід відправитися в Непал.

Ця високогірна країна здавна славиться спокоєм і медитативною атмосферою. Адже саме в Непалі зосереджено безліч азіатських святинь. Тут, згідно з легендою, народився сам Будда, і до цього факту непальці відносяться з невичерпним благоговінням.

А ще Непал – це країна гірських сходжень, адже тут знаходяться шість найвищих гір світу, включаючи Еверест. Так що найсміливіші мандрівники можуть вирушити в гірський трек, випробувати себе на завзятість і витривалість.

Коли їхати в Непал

Завдяки своєму високогірного розташуванню, Непал має дуже різноманітнй клімат. Погода в сусідніх селах може різнитися дуже сильно, в залежності від висоти і розташування на схилах. Такщо, подорожуючи по Непалу, ви за короткий період можете побувати в різних кліматичних зонах. І зимові, і літні температури тут сильно варіюють, залежно від висоти місця.

Весна в Непалі відрізняється теплою і сухою погодою. Небо майже весь час ясне, що робить тутешні гірські схили ще більш мальовничими. Цей період цінують любителі трекових походів на тривалі маршрути.

Влітку в Непалі, як і в більшості країн Азії, настає сезон дощів, коли з неба проливаються тугі потоки води. А в поєднанні зі спекою, що досягає в низинах + 30 ° C, така погода стає просто нестерпною.

Вже до вересня в Непалі знову сухо і тепло, погода стоїть ясна, що розташовує до прогулянок. Осінь в Непалі дуже люблять трекери, це дуже вдалий час для протяжних маршрутів по гірських дорогах.

Зима в Непалі може бути дуже теплою, з температурою повітря від +14 до + 20 ° C, якщо справа стосується його низинних районів. А ось в горах зимова температура коливається від -7 ° C до -30 ° C, з сильними снігопадами і різким вітром.

Туристів в Непал незмінно привертають дві речі – гори і стародавня архітектура. У цій високогірній країні ховаються від чужих очей старовинні міста і найзначніші святині Азії.

Практично в будь-якому з міст Непалу ви знайдете стародавні будівлі та безліч прекрасних храмів і святилищ. Так що, якщо ви прагнете зануритися в культуру цієї стародавньої країни, то сміливо зупиняйтеся в будь-якому з її міст. Мандрівники, що готові до труднощів і прагнуть побачити один з найкрасивіших гірських районів світу, можуть вирушити в трек по одному з тутешніх маршрутів. А любителі гірських лиж та сноуборду їдуть на схили Аннапурни. Щоб правильно розподілити свої сили, варто заздалегідь вибрати, куди поїхати в Непалі.

Пам’ятки

Еверест

Найвищий пік світу, розташований в північній частині Східного регіону Непалу. Ця велична вершина притягує альпіністів з усього світу, хоча на сходження рішається далеко не кожен.

Аннапурна

Другий восьмитисячник Непалу, оточений національним парком. По схилах Аннапурни здійснюються трекові сходження. А деякі турфірми організовують екстремальні гірськолижні виїзди.

Боднатх

Один з найбільш величних храмових комплексів Катманду, з буддистською ступою в центрі. Від цієї центральної молитовної споруди розходяться в різні боки тибетські монастирі та інші храмові споруди комплексу.

Речі, які варто зробити в Непалі

Відправитися в трек гірськими дорогами Гімалаїв.

Проїхати на слоні в національному парку Читван.

Зайнятися рафтингом на гірських річках Гімалаїв.

Проїхатися на параплані в Покхара.

Поспостерігати за медовим полюванням непальців і купити свіжого дикого меду.

Зістрибнути з банджо над річкою Бхот Коси.

Побачити яків на гірських стежках.

Туры в Непал из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!