Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Берлін

Туристична агенція Компас пропонує тури в Берлін з Черкас!

Берлін в Німеччині – друге за чисельністю населення місто в усій Європі. Він приваблює туристів своєю багатовіковою історією, багатим культурним спадком, численними пам’ятками і музеями, яких тут налічується близько 130, включаючи одні з найвідоміших в світі. Німецька столиця – це ще й рай для шопоголіків, особливо в грудні, місяці божевільних знижок. І звичайно, сюди прагнуть багато «громадян світу», оскільки Берлін – один з найбільш космополітичних міст в світі, де раді всім, незалежно від кольору шкіри і віросповідання.

Історія і сучасність

Існують версії, що назва Берліна має походження від слова «ведмідь» або від слова «болото». Так це чи ні, але вперше він згадується в XIII столітті як німецьке місто, а вже в XV столітті перетворюється на столицю маркграфства Бранденбург. З тих пір статус Берліна тільки підвищувався, і в XVIII столітті він став головним містом всієї Пруссії.

До речі, вже тоді до чужинців тут ставилися толерантно – в кінці XVII століття король Фрідріх Вільгельм з радістю вітав у місті не тільки французів, богемців і поляків, а й євреїв, яких вигнали з Австрії. Французів було найбільше, вони населяли цілі квартали. Це позначилося не тільки на культурі берлінців того часу, але і на збагаченій новими елементами архітектурі.

XX століття принесло і Берліну, і всій Німеччині, соціальні катаклізми і руйнування, пов’язані з Другою світовою війною. Бомбардування практично знищили місто, а багато колекцій старожитностей і шедеврів мистецтва були розкрадені. Сам же Берлін був розділений знаменитою стіною, залишки якої перетворені на пам’ятники, на дві частини. Проте сьогодні знайти сліди цих руйнувань складно – Берлін повністю відновився і розрісся, завдяки німецькій працьовитості ставши однією зі світових столиць.

Як дістатися

У Берліні  два власних аеропорти – Тегель і Шенефельд.  З Тегеля до центру міста можна потрапити на автобусі, а з Шенефельда – на електричці або на автобусі.

Також в столицю Німеччини можна доїхати залізницею – потяги ходять з багатьох міст Європи. А зі столиць є і прямі автобусні рейси.

Що подивитися, де побувати

Музеїв і знакових для Німеччини пам’яток в Берліні вистачить на тиждень, а то і більше. Погуляти можна біля Бранденбурзьких воріт – одночасно символу нацистської партії Гітлера і возз’єднання НДР і ФРН, а звідти пройтися до бульвару Курфюрстендамм, який називають найбільшим кафе Європи. Оглянути місто зверху можна з телевежі на Александерплатц або піднятися на Рейхстаг. Також для прогулянок підійдуть знамениті парки Тіргартен і Трептов-парк.

Любителям екскурсій варто вирушити на Острів музеїв. Там їх ціле сузір’я: Музей Боде, Пергамський, Стара національна галерея і ще безліч інших, причому кожен пропонує унікальні експозиції. Ще один музейний центр – це Культурфорум з величезними збірками мистецтва. Ну а щоб познайомитися з палацами Берліна, можна зазирнути в замок Шарлоттенбург або Потсдам.

Що стосується нічного життя, то в Берліні є цілий район, де воно особливо бурхливе, – Кройцберг.

А прихильникам шопінгу варто сходити в гігантський торговий центр KaDeWe, де перед Різдвом влаштовуються обвальні знижки.

Туры в Берлин из Черкасс.  Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!