Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бонн

Тури в Бонн з Черкас від Компаса!

Бонн у Німеччині представляє собою рідкісний випадок, коли в одному місті змогли об’єднатися культурний і діловий центри країни: першим він вважався в XVII столітті, а другим став в XX, коли Бонну офіційно присвоїли статус столиці ФРН. І хоча сьогодні ці горді звання вже перехопили інші міста Німеччини, Бонн досі залишається неймовірно привабливим для туристів. Особливу чарівність йому надають давня історія і архітектура, а цінителів музики сюди притягує біографія Бетховена – великого музиканта, який народився і жив в Бонні, перш ніж прославитися.

Як дістатися

Бажаючим прилетіти в Бонн на літаку потрібно знати, що вони з Кельном ділять один аеропорт на двох. Втім, їхати звідти недовго – всього півгодини, а автобуси ходять майже цілодобово. Інші найближчі до Бонну аеропорти Німеччини – у Франкфурті і Дюссельдорфі.

Можна потрапити в Бонн і залізницею. Через нього проходять маршрути поїздів з багатьох німецьких міст, а ще на поїзді з Бонна можна дістатися до Відня.

Щоб доїхати до Бонна на власному автомобілі, потрібно шукати трасу А3 або швидкісне шосе В9.

Історія і сучасність

Як і багато міст в Німеччині, Бонн виник на місці давньоримського військового поселення. До сьогоднішнього дня від нього, крім імені, яке назавжди закріпилося за містом, залишилося небагато. Найцікавіше – це, мабуть, Боннський собор, зведений на місці загибелі двох римських солдатів, святих мучеників Касія і Флорентія, які, за легендою, прийняли християнство і склали за нього свої голови.

В середні віки імпульс розвитку міста дало те, що він кілька разів ставав головною резиденцією архієпископів, чия влада в той час цілком могла рівнятися королівській. З тих пір в Бонні залишилося кілька незвичайних храмів, наприклад Подвійна церква.

Третій значущий період для міста почався після Другої світової війни, коли Німеччину розділили на НДР і ФРН. Останній з цих держав потрібно було визначитися з новою столицею, і вибір уряду пав на скромний Бонн. Це сильно здивувало багатьох людей, які знали його тільки як батьківщину Бетховена і місце проведення регулярних фестивалів класичної музики. Однак Бонн прекрасно справлявся з роллю німецької столиці до самого 1990 року, коли дві країни об’єдналися і перенесли центр в Берлін. Проте Бонн, який успадкував з того часу хорошу інфраструктуру, до сих пір не втратив лиск. Він повниться бутиками та ресторанами, його музеї мають вищі рейтинги по всьому світу, а за рівнем сервісу місто прагне не поступатися нинішній столиці.

Що подивитися, де побувати

Затишний і спокійний, як і більшість міст Німеччини, Бонн найкраще сприяє повільним прогулянкам, особливо в його південній частині, де збереглися старовинні будинки. Музеїв тут більш ніж достатньо – від галерей з виставками сучасного мистецтва до різноманітних історичних і зоологічних. Серед них найбільше виділяються місця, пов’язані з життям Бетховена.

Романтично налаштовані туристи можуть з’їздити до руїн замку XIII століття або ж подивитися на витончені палаци в стилях бароко і рококо, наприклад Поппельсдорф. А любителям містики може здатися цікавим Старе кладовище, де знаходяться могили багатьох відомих німців – Шиллера, Шумана та інших.

Ще одне цікаве місце біля Бонна, де виходять гарні панорамні знімки, – це згаслий вулкан Роддерберг. З нього можна побачити не тільки Бонн, але і Кельн, помилуватися Рейном у всій його красі і сфотографувати Кельнський собор в оточенні урбаністичного ландшафту.

Туры в Бонн из Черкасс. Бонн из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!