Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Дортмунд

Тури в Дортмунд з Черкас від Компаса!

Місто Дортмунд в Німеччині обов’язково знати всім, хто небайдужий до пінних напоїв, – це один з найстаріших центрів пивоваріння в Європі, традиції якого сягають XIII століття. Тут є навіть відповідний музей, де можна спробувати унікальні сорти пива! Втім, місто буде цікаво подивитися навіть тим, хто віддає перевагу іншим напої. Адже у Дортмунда давня і багата історія, яка відбилася в оригінальній архітектурі – маленьких замках і численних церквах. А якщо додати до цього класичну німецьку чарівність, то можна не сумніватися, що прогулянки по Дортмунду запам’ятаються дуже надовго!
Як дістатися
У Дортмунді є власний аеропорт, проте летіти туди, швидше за все, доведеться з пересадкою в одному з міст Німеччини. Також до Дортмунда можна дістатися на потязі.
Доїхати сюди на автомобілі теж не складе проблем. Дортмунд належить до найбільших транспортних вузлів Німеччини, тут перетинаються відразу кілька автобанів: A1, A2, A40, A42, A44, A45 – і швидкісних трас: B1, B54, B234, B235, B236.
Історія і сучасність
Історія пивоваріння в Дортмунді нерозривно пов’язана з історією самого міста і почалася в 1293 році. Саме в той час Дортмунд вступив до Ганзейського союзу, став розростатися і перетворюватися на великий промисловий і торговий центр. Пиво в середні віки як раз було найдоступнішим, а тому і популярним напоєм для робітників, тому немає нічого дивного в тому, що воно скоро стало мало не символом міста.
Цікаво, що це ледь не єдина галузь промисловості, яка непогано себе почуває в Дортмунді на протязі вже декількох сотень років. Традиції пивоваріння продовжували жити і в XVIII столітті, коли після спалахів чуми і Тридцятилітньої війни тут залишилося всього 4 тисячі жителів, і після Другої світової війни, коли в бомбардуваннях було зруйновано 98% міста. Видобуток вугілля і сталеваріння, які прославили Дортмунд на всю Німеччину і сприяли його швидкому відновленню буквально з попелу, давно пішли на спад, і навіть порт – один з найбільших річкових в країні – втратив своє колишнє значення. Тим часом пивоварних заводів тут діє все ще 6 штук.
Що подивитися, де побувати

Якщо говорити про новітні пам’ятки, то Дортмунд відомий своїм футбольним клубом і величезним спортивним стадіоном – найбільшим в Європі. А якщо про історичні, то в місті варто подивитися на старий ринок, ратушу та стародавні храми. У церквах, наприклад святого Петра або святого Ринальда, можна побачити різноманітні шедеври мистецтва – середньовічні різьблені вівтарі, статуї і картини відомих художників. Також в Дортмунді є музеї, присвячені славному минулому міста (в Орлиній вежі), та індустріальні музеї, наприклад коксовий завод.

Туры в Дортмунд из Черкасс. Дортмунд из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!