Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Дюссельдорф

Тури в Дюссельдорф з Черкас від Компаса!

Дюссельдорф в Німеччині вважається одним з найбільших економічних і культурних центрів країни. Подивитися в місті, якому вже майже 900 років, є на що – не дарма його колись називали маленьким Парижем, а Гете вихваляв Дюссельдорф в своїх книгах. Причому гостей чекають не тільки середньовічна архітектура, цікаві музеї та виставки з художніми шедеврами. Дюссельдорф – це рай для любителів пива. Тільки в Старому місті діє 260 барів і маленьких пивоварень, завдяки чому воно отримало звання «Найдовша барна стійка в світі».
Як дістатися
Аеропорт Дюсельдорфа – один з найбільших в Німеччині і служить міжнародним хабом. Також сюди веде залізниця з багатьох міст країни і відправляються потяги в Нідерланди. З деяких столиць сусідніх держав, наприклад Варшави і Парижа, в Дюссельдорф можна доїхати на автобусі, але часу це займе багато – від 7 до 20 годин.
Історія і сучасність
На відміну від багатьох інших великих міст Німеччини, Дюссельдорф ніколи не грав серйозної ролі в епоху Середньовіччя. Це була герцогська резиденція, в кращі роки – місцевий центр наукової та релігійної думки.
У XVIII-XIX століттях місто кілька разів захоплювали французи, і сюди навіть приїжджав Наполеон, який деякий час особисто правив Дюсельдорфом. Французи місто значно перебудували – в ньому з’явилися бульвари, алеї і еспланади, багато з яких збереглися до цих пір.
В епоху індустріалізації число жителів Дюссельдорфа стало стрімко зростати, а саме місто – розвиватися. Однак відбувалося це не тільки в економічному плані, але і в культурному. Наприклад, в XVIII столітті тут з’явився один з перших європейських музеїв, а в XIX столітті діяла власна художня школа з неповторним стилем.
Знищити Дюссельдорф не змогли навіть бомбардування Другої світової війни, які сильно пошкодили місто. Він був відновлений в рекордні терміни, в ньому відкрилися оперний театр, університет та інші заклади, завдяки яким його зростання знову пішло вгору. Сьогодні про Дюссельдорф і не скажеш, що колись він лежав в руїнах. У ньому розташовані головні офіси найбільших компаній, проводяться виставки світового значення і відбувається ще безліч цікавих речей.
Що подивитися, де побувати
Пам’яток в Дюссельдорфі стільки, що ходити – не переходити. Любителів мистецтва напевно приверне художня галерея Кунстпаласт з полотнами Рубенса, Мікеланджело і Рафаеля, а шанувальників літератури – замок Ягерхоф, присвячений Гете, і музей Гейне. Дітей можна відвести в морський зоопарк – одне з найбільш відвідуваних місць міста, а самим відправитись в Дюссельдорфі в найстаріше кабаре Німеччини. А можна прогулятися по Альтштадте – Старому місту – і випити місцевого Пільзнер на Королівській алеї, центральній вулиці міста, або ж зазирнути в замок Калькум або Хельторф. А є ще палац Бенрат з чарівним парком, базиліка святого Ламберта, побудована в XIV столітті, галереї К20 і К21 … Загалом, головне в Дюссельдорфі – це запасти побільше часу, щоб встигнути подивитися все!

Туры в Дюссельдорф из Черкасс. Дюссельдорф из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!