Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Гамбург

Тури в Гамбург з Черкас від Компаса!

Щоб детально описати Гамбург в Німеччині, знадобиться ціла книга – стільки про нього можна розповісти цікавих фактів. Адже це не просто один з найбільших портів в Європі з давньою і славною історією, це місто численних театрів і парків, старовинних церков і музеїв, нічних клубів і барів. За кількістю каналів він перевершує разом узяті Лондон, Венецію і Амстердам, тут починали свою кар’єру The Beatles, а для вистав «Привид опери» та «Кішки» в Гамбурзі навіть збудовані окремі театри! У ньому можна провести тиждень, займаючись виключно походами по культурних місцях, і все одно кожен раз буде знаходитись щось новеньке. А хіба це не мрія справжнього туриста?
Як дістатися
У Гамбурзі є власний аеропорт, куди літають рейси з усіх основних міст Європи. До центру (відстань – 8 км.) звідти можна доїхати на автобусах, наземних поїздах або таксі.
Також з інших міст Німеччини в Гамбург можна потрапити по залізниці. Всього в Гамбурзі чотири станції. Головною з них вважається Hauptbahnhof.
Історія і сучасність
Для перетворення Гамбурга з села на найбільший порт Німеччини чимало зробив імператор Фрідріх Барбаросса, який 7 травня 1189 року подарував йому торгові привілеї. Саме завдяки їм поселення на Ельбі, від якого до Північного моря плисти ще 100 км., зуміло отримати статус вільного міста, увійти в торговий Ганзейський союз і зайняти там одну з провідних ролей. А 7 травня тепер відзначається як день народження гамбурзького порту.
Порт і торгівля завжди мали величезне значення для Гамбурга. Тут, наприклад, з’явилася перша у всій Європі біржа, яка збереглася до сих пір, а сам Гамбург іменували не інакше, як «воротами в світ». Вони, до речі, зображені на його гербі. Таку назву він отримав цілком заслужено – після відкриття Америки через цей порт проходили всі основні торговельні шляхи зі Старого світу в Новий і навпаки.
Славна історія міста призупинилася під час Другої світової війни, коли постійні бомбардування зруйнували більшу частину будівель. Однак після війни Гамбург був повністю відновлений, і хоча тепер він являє собою скоріше культурну столицю, порт продовжує відігравати важливу роль в житті країни.
Що подивитися, де побувати
У Гамбурзі величезний вибір музеїв на будь-який смак – від історії, морської справи і мистецтв до еротики. Парків тут понад 120. Всі вони доглянуті і обладнані для відпочинку, а в ботанічному саду в центрі міста щовечора влаштовуються вистави з феєрверками. Театрів, маленьких і великих, тут безліч, причому головна «фішка» Гамбурга – це мюзикли, за кількістю яких його обганяють тільки Нью-Йорк і Лондон. А з старовинних церков можна скласти список і відвідувати його цілий тиждень. Також в Гамбурзі також варто відвідати старий порт зі складами на палях, будинки крамарів XVII століття і кладовище Ольсдорф – одне з найбільших в світі, де розташовано кілька меморіалів і поховані знамениті німці.

Туры в Гамбург из Черкасс. Гамбург из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!