Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ганновер

Тури в Ганновер з Черкас від Компаса!

Ганновер в Німеччині славиться як місто виставок і музеїв. Його особливість полягає в тому, що тут все влаштовано спеціально для зручності туристів. Наприклад, через центр Ганновера проходить туристичний маршрут «Червона нитка», який охоплює основні пам’ятки міста, а деякі виставки можна побачити прямо в аеропорту – в розважальному центрі «Світ аеронавтики». Крім того, Ганновер вважається музичною столицею Європи, а в 2000 році в ньому проходила всесвітня виставка ЕКСПО, яка «обновила» панораму міста поліпшеною інфраструктурою і ультрасучасними будівлями. Сьогодні Ганновер живе бурхливим денним і нічним життям, а для гостей головне – запастися часом, щоб встигнути відвідати всі цікаві заходи!
Як дістатися
У Ганновері є власний аеропорт, куди літають прямі рейси з багатьох міст Європи і Німеччини. Також в Ганновері розташована залізнична станція, яка пов’язує його з великими містами країни і деякими столицями.
Щоб потрапити в Ганновер на автомобілі, потрібно тримуватися траси А2 при русі з боку Берліна і траси А7 при русі з боку Гамбурга.
Історія і сучасність
Ганновер був заснований в XII столітті і завдяки вдалому розташуванню на березі річки швидко перетворився на велике місто. Удача його супроводжувала – вже в XIII столітті правитель Німеччини дарував владі Ганновера особливі права, а там виявилося недалеко і до перетворення в головне місто провінції. Протягом ста років Ганновер навіть був столицею королівства Ганновер, проте в 1866 році його анексувала Пруссія.
Втім, славні сторінки історії міста на цьому не закінчилися. Його багатство і високий статус сприяли появі винаходів, які сучасникам здавалися справжніми чудесами. Наприклад, саме в Ганновері був винайдений грамофон, вперше в материковій Європі вулиці стали освітлюватися газом і був запущений перший пожежний екіпаж. А окремої згадки в літописі заслужив рік, коли тут вперше було зварено місцевий сорт світлого пива.
Друга світова війна не обійшла Ганновер стороною, але його відновили, при цьому значно перепланувавши місто. Наступний етап реконструкції припав на кінець XX століття – перед виставкою ЕКСПО. Не всі місцеві жителі оцінили зміни, але туристи від них однозначно виграли – до всіх цікавих місць стало легко дістатися, а кількість пам’яток значно зросла.
Що подивитися, де побувати
Головна визначна пам’ятка Ганновера – це Королівські сади в стилі бароко. Крім них також варто подивитися на старовинні будівлі в центрі міста і заглянути в неоготичний замок Марієнбург. При бажанні прогулятися пішки можна обійти «Червону нитку», довжина якої всього 4 км., вирушити до штучного озера Машзеє або ж в зоопарк – один з найстаріших в Європі. А тим, хто цікавиться промисловими виставками і досягненнями науки, обов’язково потрібно зазирнути в містечко ЕКСПО 2000 або на один з ярмарків, які проходять в Ганновері майже цілий рік

Туры в Ганновер из Черкасс. Ганновер из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!