Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кельн

Тури в Кельн з Черкас від Компаса!

Коли хтось говорить про місто Кельн в Німеччині, на думку відразу приходить Кельнський собор. Безумовно, це головна визначна пам’ятка Кельна, але далеко не єдина. За свою багатовікову історію Кельн встиг побувати столицею Нижньої Німеччини і отримати титул «святого міста», який окрім нього носили тільки Рим і Константинополь. У Кельні влаштовуються найбільші арт-ярмарки країни і грандіозний карнавал, які багато хто називає найяскравішою подією року в Німеччині. А ще тут варять особливий сорт пива під назвою Кельш … Загалом, якщо їхати за багатими враженнями, то саме в Кельн!
Як дістатися
Найближчий аеропорт Німеччини знаходиться між Кельном і Бонном на відстані всього 15 км. До центру міста звідти можна дістатися на поїзді, автобусі або таксі.
Доїхати до Кельна можна і по залізниці, але доведеться робити пересадку в Парижі чи Берліні. Втім, залізничне сполучення пов’язує Кельн з багатьма містами Німеччини, тому дістатися до нього можна і іншими шляхами.
Щоб доїхати туди на власному автомобілі з Берліна, потрібно дотримуватися траси А2, а з Франкфурта – траси А3.
Візитна картка
Кельн займав провідне місце в Вестфалії починаючи з римської епохи. У Середньовіччі тут відкрився один з перших університетів Європи, а вступ до Ганзейського союзу і поява в місті такої реліквії, як мощі Трьох волхвів, дозволили один час порівнювати його з Римом.
Цікаво, що до сучасного вигляду Кельна доклали руку не тільки німці. У XIX столітті Кельн не раз переходив з рук в руки – від Німеччини до Франції і Пруссії. Хоча під іноземним пануванням він перебував не так довго, це все-одно сильно відбилося на його архітектурі. Завдяки французам, наприклад, в Кельні з’явилося багато бульварів.
Кінець місту мало не поклали бомбардування Другої світової війни – вони знищили близько 90% будівель. Кельн почали відновлювати майже відразу після війни, і в короткий термін німці домоглися неймовірних результатів. Сьогодні він входить до трійки найбільших міст Німеччини. Це не тільки туристичний, а й промисловий і технологічний центр країни, який може похвалитися ультрасучасними кварталами і найбільшими стадіонами Європи.
Що подивитися, де побувати
Вибір, куди піти, в Кельні великий. Крім Кафедрального собору – пункту номер один у майже кожного туриста – тут близько 30 різноманітних музеїв: від Музею духів, де можна понюхати одеколон, вперше винайдений саме в цьому місті, до Музею шоколаду, в якому влаштовуються дегустації цих ласощів. Є в Кельні і художні галереї, наприклад Музей Вальрафа-Ріхарца, де виставляються полотна Ван Гога, Рубенса, Рембрандта та багатьох інших знаменитих художників.
Любителі архітектури можуть погуляти по центру міста, де збереглися середньовічні вулички, або подивитися на старовинні храми, серед яких найбільш відомі церква святого Мартіна і церква святого Гереона. Також в околицях Кельна є кілька цікавих замків, наприклад Білий дім на воді, а в Старому місті знаходяться руїни давньоримського преторіуму – палацу намісника.
Після прогулянок можна душевно відпочити в пабі, де подають Кельш – унікальне місцеве пиво, яке варять тільки в Кельні.

Туры в Кельн из Черкасс. Кельн из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!