Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мюнхен

Тури в Мюнхен з Черкас від Компаса!

Мюнхен в Німеччині давно вже зажив слави пивної столиці світу. Адже коли говорять «Мюнхен», то багато хто відразу згадує «Октоберфест» – величезний осінній фестиваль, знаменитий своїми пивом та ковбасками. Однак якщо хтось думає, що це єдина пам’ятка міста, то він сильно помиляється. Зібрання шедеврів художнього мистецтва, стародавні церкви, незвичайні музеї і прекрасні палаци – Мюнхен радує різноманітністю видів відпочинку та розваг нітрохи не менше за інших.

Як дістатися
У Мюнхені є аеропорт, що відіграє роль одного з найважливіших транспортних вузлів Європи. Потрапити з нього в центр міста можна на спеціальному автобусі або потязі.
Залізницею в Мюнхен можна доїхати не тільки з багатьох міст Німеччини, але також з Австрії та Італії.
Добиратися на автомобілі сюди теж зручно: через місто проходять такі автобани, як А8, А9 і А92.

Історія і сучасність
Мюнхен виник в Німеччині в VIII столітті як скромне чернече поселення. Звідси і пішла його назва – «У ченців». Віддаленим від світу монастир залишався недовго. Уже в XII столітті поселення отримало міський статус, а потім перетворилося і на столицю Баварії.
Цікаво, що «Октоберфест» тут вперше відсвяткували лише у 1810 році, і взагалі спочатку це були перегони на честь весілля майбутнього короля Людвіга I. Проте пивні традиції в Мюнхені були міцні завжди. У місті досі можна знайти пивоварні, які засновані п’ять-шість століть тому. Напевно, тому перегони поступово і перетворились на фестиваль пива!
XX століття відзначилось у Мюнхені суцільними потрясіннями. Саме тут, в пивній «Хофбройхаус», була створена нацистська партія на чолі з Гітлером, відбулися Пивний путч і Ніч довгих ножів. Бомбардування Другої світової війни зруйнували в Мюнхені 60% будівель. Місто було відновлене в первозданному вигляді, причому з такою швидкістю, що вже у 1972 році в ньому вирішили провести Олімпійські ігри. Ті самі, сумні, де в результаті терористичного акту загинули ізраїльські спортсмени.
Все це лише підштовхнуло розвиток міста у вірному напрямку, і сьогодні воно вважається одним з найбільш безпечних у світі. За сумісництвом Мюнхен – третє за розміром місто Німеччини, а також один з найбільших IT-центрів Європи.

Що подивитися, де побувати
Головні історичні пам’ятки Мюнхена розташовані біля площі Марієнплац. Це дві ратуші, Стара і Нова, і старовинні церкви. Варто звернути увагу на собор святої Богородиці, найвищий в місті, і церкву святого Петра, засновану в XII столітті.
Музеїв в Мюнхені є великий вибір. Є дві пінакотеки, одна з колекцією картин старих майстрів, таких, як Кранах-старший, Да Вінчі і Рубенс, а друга – із зібраннями робіт сучасних художників. У Німецькому музеї виставлено велике зібрання технічних експонатів, а в Музеї БМВ розказано про історію автомобілебудування. Є і незвичайні музеї, наприклад іграшок або пива, де відвідувачі можуть спробувати пінний напій власного виготовлення.
Любителям архітектури обов’язково варто з’їздити в один з численних палаців або замків Мюнхена, наприклад Німфенбург, Хольнштайн або Блютенбург.

Туры в Мюнхен из Черкасс. Мюнхен из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!