Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Гірськолижні курорти Норвегії

Гірськолижні тури в Норвегію з Черкас. Турагенція Компас.

Опинившись серед засніженої природи, відчуваєш неповторні враження, ніби опинився на іншій планеті: настільки гарні й незвичайні ці зимові пейзажі в променях сліпучого сонця.
Гірськолижні курорти Норвегії різноманітні і багатогранні, тому підійдуть як професіоналам, так і початківцям. Норвегія – прекрасне місце для того, щоб підвищити свій рівень майстерності, адже тут в гірськолижних школах працюють найдосвідченіші інструктори, які завжди прийдуть Вам на допомогу! Гірськолижні тури в Норвегію – це висока якість обслуговування за цілком прийнятними цінами, тому для багатьох Норвегія стала улюбленим і незмінним місцем зимового відпочинку. До речі, сніг в горах в цій північній країні можна знайти не тільки взимку, але і влітку, тому курорти для зимового відпочинку почали з’являтися в Норвегії дуже давно. Гірськолижні курорти Норвегії – це, перш за все, чудовий варіант для сімейного відпочинку.
Курорт Трюсиль створений спеціально для того, щоб навіть маленькі відпочивальники змогли освоїти ази гірськолижного катання і весело провести час. Дитячий центр в Трюсилі включає в себе ясла для найменших і рухливі зимові ігри для дітей від 3 років. Дуже цікаво буде зробити лижну екскурсію по схилах гори Трюсильфьеле – однієї з найбільш мальовничих природних зон Скандинавії. Місто Трюсиль дуже гостинне, в чому Ви зможете переконатися, оселившись в одному з місцевих готелів, які приймають туристів вже більше століття.
Хемседал – це мрія, що збулася для любителя гірськолижного спорту. Два лижних центру Hemsedal Skisenter і Solheisen Skisenter передбачають будь-які бажання відвідувачів курорту. Велика дитяча зона в лижному центрі Hemsedal Skisenter включає в себе денні ясла, парк розваг Lynxland і гірськолижну школу для малюків. Тих, кому подобається іноді міняти гірські лижі на бігові, тут очікує 120-кілометрова траса, яка проходить уздовж наймальовничіших куточків Хемседала. Для сноубордингу в Хемстедалі є спеціальні сноупарки з трасами різних рівнів складності.
Місто-курорт Гейло відоме поєднанням різноманітних трас з насиченим міським життям і великим спектром розваг. Крім класичних гірськолижних трас Ви знайдете в Гейло траси для сноуборду і для бігових лиж.
Екстрім і сучасні технології. Кращі гірськолижні курорти Норвегії – це не тільки тихий сімейний відпочинок на лоні природи, а й частка екстриму, якого нам так не вистачає в звичайному житті. Якщо Ви хочете відчути бурю емоцій, вибір очевидний – Квітфьель. Курорт, який спеціально був побудований до Олімпіади 1994 року в Ліллехаммері, сьогодні приймає спортсменів, які претендують на Кубок світу зі швидкісного спуску. Тут Ви знайдете сучасну трасу для скі-кросу і зможете пройти курс навчання цьому популярному виду гірськолижного спорту.
Гірські лижі в Норвегії – це переплетіння традицій і сучасності. Хафьель – прекрасне місце для любителів швидкісного спуску завдяки великій протяжності трас. Крім того, різноманітність в програму лижних тренувань допоможуть внести лижні трампліни і траса для бобслею.
Якщо Ви хочете здійснити оригінальну зимову подорож, чудовим вибором буде курорт Сноумен, аналогів якому немає ніде в світі. Туристів приваблюють у володіннях Сніговика не тільки приємний клімат (зимова температура повітря не опускається нижче -7 градусів), але й насичена культурна програма: відвідування арктичного парку-музею «поляра» і можливість побачити «зуби диявола» – гострі скелі, що обрамляють одну з бухт острова Сенья.

Горнолыжные курорты Норвегии. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!