Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Острови Кука

Острови Кука фото

Острови Кука, Аваруа з Черкас від Компаса!

Cтолиця – Аваруа
Різниця з Києвом в часі- відстає на 13 годин в літній період і на 12 годин – взимку
Грошова одиниця – Новозеландський долар (міжнародне позначення – NZD, всередині країни – NZ $), рівний 100 центам
Державна мова – англійська, Маорі
Населення – близько 20 тисяч

Острови Кука мають деякі з найрізноманітніших пам’яток будь-якої групи островів у південній частині Тихого океану. Запах жасмину зберігається в повітрі, чиста бірюзова вода ніжно погладжує білий піщаний берег, і вітерець гойдає листя кокосових пальм.

Острови Кука є групою з 15 островів, розташованих в південній частині Тихого океану. Вони лежать на північний схід від Нової Зеландії, між Французькою Полінезією і Американським Самоа. Ці 15 островів розділені на дві групи: Південні Острови Кука і Північні.

Чарівний спокій тут можна порівняти тільки із самими людьми. Усміхнені обличчя вітають вас на кожному кроці, гостинність і тепло фомують чудовий розслаблений настрій.

Острови Кука – відмінне місце для зупинки на шляху до Австралії і Нової Зеландії. Вони також ідеально підходить для медового місяця.

Раротонга – найбільший острів, знаходиться на південному краї групи островів Кука. Столиця, Аваруа є процвітаючим адміністративним і торговим центром з ресторанами, готелями, банківськими та іншими об’єктами, в тому числі міжнародним аеропором. Є першокласні курорти, бухти з захищеними рифами, в яких тільки плавати, плавати і плавати. Місцевий автобусний транспорт курсує кожні 45 хвилин.

З Раротонга ви можете відвідати інші місця Островів Кука, такі як Аітутакі, за 30 хвилин польоту до Раротонга. Атиу, на північний схід від Раротонга, пропонує незаймані пляжі і коралові рифи, пронизані печерами. Манго, на південний схід Раротонга, оточений вузьким прибережним рифом, підтриманим грізними скелями Макатеа, які досягають висоти до 60 метрів. Мауке, з його прекрасними печерами, що знаходяться в скелях коралового рифу.

Південна група островів Кука має морський заповідник, пташиний заповідник.

Острови Кука: корисна інформація

Під час відпочинку на островах Кука дізнайтеся про історію та культуру острова Кука, обов’язково спробуйте їжу і напої, купіть сувеніри. Тут дуже гарна природа, чудова погода, і не тільки.

Відвідувачі Островів Кука повинні вжити заходів обережності проти укусів комах і сонячних опіків. Щеплення не потрібні.

Місцеві жителі вважають водопровідну вода безпечною, але кип’ячену або бутильовану воду рекомендується для відвідувачів, особливо в сільських районах. Спектр медичних та стоматологічних послуг доступний на острові Раротонга, в тому числі лікарні та аптеки, але кількість медичних установ на Островах Кука в цілому обмежена, і до полісу медичного страхування рекомендується включати евакуацію повітрям для надзвичайних ситуацій.

Туры на Острова Кука из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!