Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Панама

Панама фото

Панама карта

Тури в Панаму з Черкас від Компаса!

Республіка Панама
Cтолиця – Панама-Сіті
Різниця з Києвом в часі – Відстає від київського на 8 годин влітку і на 7 годин взимку
Грошова одиниця – Бальбоа (міжнародне позначення – PAB), рівний 100 сентіссімо (сентаво). 1 бальбоа – $ 1
Віза потрібна
Державна мова – іспанська
Населення – близько 3,1 млн. чоловік

Панама межує з Коста-Рікою (на заході) і Колумбією (на сході), а також Карибським морем на півночі і Тихим океаном на півдні. Панама розташована на вузькому Панамському перешийку, шириною 60 кілометрів.

Панама охоплює близько 75517 квадратних кілометрів і є гірничою та тропічної країною, з величезними районами тропічних лісів, особливо в східній частині, що називається Дар’єнський пропуск, який утворює природний Бар’єр з Південної Америки, перешкоджаючи подорожувати по суші.

Домінантою рельєфу країни є центральний хребет гір і пагорбів, який формує континентальний вододіл. Хребет вододілу називається Кордильєра-де-Таламанка поблизу кордону Коста-Ріки. Далі на схід він стає Серранія-де-Табасара.

Адміністративно Панама розділена на десять провінцій і п’ять корінних територій провінційного рівня.

Погода Панами

Панама має тропічний клімат з температурою, що коливається від 22 ° С до 33 ° С. Типово для тропічного клімату Панама має два сезони, сухий і вологий. Сухий сезон вважається літом, триває з січня по березень, вологий сезон триває з квітня по грудень, найвологішими місяцями є жовтень і листопад, коли середня кількість опадів вища 2000 мм.

Готелі Панами

Панама має стільки гламуру і блиску, як Нью-Йорк, але без високих цін. Ви можете знайти 5 зіркові висотні готелі в центрі міста. Ось деякі з найпопулярніших хостелів в Панамі: Mamallenas в Панама Сіті; Luna’s Castle в Панама сіті.

Що подивитися в Панамі?

Міста: Балбоа, Сьюдад-де-Панама, Портобелло (звідси іспанці експортували до Європи розграбовані скарби інків), крім того, Панамський канал, острови Сан-Блас і Бокас дель Торо, архіпелаг Панамського затоки, Чиріки, Дарієне національний парк. Кращий спосіб провести час у Панамі – дайвінг та інші водні види спорту, риболовля, досліджувати історію та культуру, загоряти, плавати.
Часті питання до вильоту в Панаму.
Що купити в Панамі?

Мола (пофарбована тканина), кераміка, текстиль, предмети з дерева, червоного дерева, ювелірні вироби.

Коли краще їхати відпочивати в Панаму?

Найкращий час для поїздки в Панаму – період з січня по квітень.

Подорож в Панаму.

Ох, вже ці неспокійні іспанці! Якби не вони, світ виглядав би зовсім по-іншому. У всякому разі, туристичний світ. Їх подвиги і експансію на захід в прямому сенсі слова наносили на карти. Залишимо справжні мотиви конкістадорів історикам, просто відзначимо той факт, що описи дуже багатьох чудових країн починаються зі слів: «відкрив іспанський мандрівник». Якщо ви, прочитавши цю статтю, задумаєте подорож в Панаму – знайте, кому будете зобов’язані своїми враженнями.

А вражень вам вистачить з надлишком. З однієї з індіанських мов слово «Панама» перекладається як «місце, де багато риби». Сучасні панамці перефразовували цей переклад на «місце, де є не тільки канал». Само собою, цей шедевр людської інженерної думки гідний захоплення, поваги і фотографування, але тут дійсно є чим насолодитися, крім технічного прогресу. Недарма ця країна очолила рейтинг місць, які потрібно відвідати за версією журналу The New York Times. Відпочинок в Панамі – унікальна можливість переконатися, що американські журналісти мали рацію.

Що ж викликало таке захоплення акул пера. Перше, що спадає на думку, звичайно ж, приголомшливі узбережжя. Що Карибське, що Тихоокеанське – немов зійшли з обкладинок рекламних буклетів. Точніше, фото на ці самі буклети робили саме там. По-справжньому білосніжні пляжі, що тягнуться кілометрами. Вода прозора і тепла, пальми дають благодатну тінь. І прибій … Дійсно, відпочинок в Панамі влітку загрожує тим, що ви не зможете піти з пляжу. Занадто тут добре.

До речі, і взимку – нітрохи не гірше. Завдяки своєму розташуванню Панама може похвалитися тропічним кліматом зі стабільною температурою, яка практично не змінюється протягом року. На вулиці буде + 25 ° + 28 ° С.

Але не пляжами єдиними живий турист. Ми щиро радимо оцінити місцеву природу, не тільки лежачи в горизонтальному положенні. Національний парк Волкан-Бару – це незаймані джунглі, серед яких знаходиться найвища точка країни – вулкан Бару. Назагорявшись влітку, відпочинок в Панамі взимку можна перетворити в поїздки по природних і культурних пам’ятках. Крім національного парку, тут знаходиться заповідник Ла-Амістад – останнє місце проживання ягуарів і гірських пум, найбільш високогірне село країни – Серро-Пунта, кавові плантації, на яких можна побачити весь процес створення популярного напою. Дуже цікава індіанська культура доіспанської епохи. Одне з племен, що зветься Нгобе-Баглей, до сих пір живе в гірських районах Панами так само, як і сім століть назад.

Досить забезпечено живе республіка Панама. Туризм – третя сходинка в бюджеті держави після доходів від Каналу і сільського господарства. Все-таки не можна не згадати про цю дивовижну споруду, яку почали будувати французи, а закінчили американці. Життєво важлива для всієї планети транспортна артерія пов’язує між собою Атлантичний і Тихий океани, пропускаючи 48 великотонажних суден за добу. В принципі, можна пропливти і на своїй яхті, заплативши від 500 до 2500 доларів США. Саме ця валюта, нарівні з монетами бальбоа, використовується для всіх розрахунків.

Вважається, що обличчям країни є столиця. І Панама, або «Панама-Сіті», це звання виправдовує. Це сучасне, динамічне місто, схоже ритмом життя на будь-який інший мегаполіс. Відмінності ж у тому, що Панама простяглася на 10 кілометрів уздовж Тихоокеанського узбережжя, і це дійсно красиво. Свіже морське повітря ви відчуєте в будь-якій точці міста. З визначних пам’яток рекомендуємо старий район Сан-Феліпе. Тут колоніальна пишність засновників-іспанців збереглася у всій красі. Відвідайте площу Катедраль, монастир Санто-Домінго (точніше, його руїни, що залишилися після нашестя піратів у 17 столітті), університет Ла-Компанья, при якому є єзуїтська церква. Можна перераховувати ці пам’ятники століть дуже довго, але простіше купити місцевий путівник. Подивитися є на що, недарма в 1997 році Сан-Феліпе внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Куди всі їдуть
Панама – столиця.
Бальбоа – місце старту круїзів по Панамському каналу.
Міфи і легенди
Це відстала країна, де немає нічого, крім каналу.

А ви фотографії Панами бачили? Діловий центр там крутіше багатьох великих столиць. Незважаючи на низькі будівлі старої частини міста, на всіх цих босих людей, Панама – цілком собі пристойний мегаполіс.

7 причин побувати в Панамі

Зайнятися сноркелінгом в Портобело.
Побачити той самий Панамський канал, про який всі говорять.
Подивитися на руїни старого міста в Панамі і здивуватися двоколірному Кафедральному собору.
Сховатися в руїнах середньовічних споруд Портобело від дорослого життя.
Навчитися торгуватися з місцевими таксистами і відточити вміння до небувалих висот.
Усамітнитися (в будь-якому плані) в Національному парку Бастіментос.
Провести цілий день на кавовій плантації, вирішити ніколи більше не пити каву і здатися на наступний ранок.

Якщо вам до душі небачена тропічна природа, багатюща флора і фауна, пляжний відпочинок по вищому розряду і пам’ятники архітектури, на яких ще залишилися сліди гармат пірата Генрі Моргана, тоді вибирайте відпочинок в Панамі. Ціни цілком лояльні, сервіс на висоті, а пам’ять про поїздку залишиться на все життя.

Туры в Панаму из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!