Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Папуа Нова Гвінея

Папуа Нова Гвінея фото

Папуа Нова Гвінея карта

Папуа-Нова Гвінея з Черкас від Компаса!

Папуа-Нова Гвінея, країна в Океанії, в Меланезії, розташована в основному на острові Нова Гвінея, а на додаток до нього приблизно 2800 островів.
Cтолиця – Порт-Морсбі
Різниця з Києвом в часі – + 8 годин у зимовий період і + 7 годин у літній період
Грошова одиниця – кіна,1 кіна = 100 тоеа.
Віза потрібна, оформляється заздалегідь або в аеропорту Порт-Морсбі
Державна мова – Англійська, Ток-Пісін
Населення – 5,300,000 осіб
Країна Папуа Нова Гвінея межує по суші тільки з Індонезією, але в безпосередній близькості знаходяться також Австралія і Соломонові острови. Папуа-Нова Гвінея оточена водами Тихого океану і Кораловим морем.

Національні особливості
Найбільш численною етнічною групою Папуа – Нової Гвінеї є папуа. Цей народ проживає переважно на півдні і в центральній частині Нової Гвінеї і становить 84% від усього населення держави. На півночі і сході Нової Гвінеї, а також на островах в основному живуть меланезійці (15% від населення країни). Також повсюдно присутні вихідці з країн Європи, Австралії та Південно-Східної Азії.
Кожне плем’я Папуа – Нової Гвінеї має свої особливості. Закони кожного з них можуть відрізнятися кардинально, а поведінка місцевих жителів може зовсім не збігатися зі звичними для європейців уявленнями про елементарні правила поведінки в суспільстві. При відвідуванні племен варто поводитися стримано, так як зробити щось не за правилами – значить переступити закон. Мають проводитися консультації з місцевими гідами і ні в якому разі не можна вирушати сюди поодинці. Варто зауважити, що дарувати подарунки і залишати чайові в Папуа – Новій Гвінеї не прийнято, так як у місцевих жителів існує складна система передачі подарунків і зобов’язань перед дарувальниками.
Рослинний і тваринний світ
Велику частину території Папуа – Нової Гвінеї покривають вологі тропічні ліси. На деяких ділянках зустрічаються степи (грасленди), рідколісся, мангрові ліси, прибережні ліси, а в районах з невеликою кількістю річних опадів – листопадні тропічні ліси. На гірських схилах в нижній їх частині простягаються змішані ліси, а у верхній – хвойні ліси. У місцевих тропічних лісах росте близько 3000 видів орхідей, таке розмаїття не зустрічається ні в жодній іншій країні світу.
З тварин на території держави мешкають деревне кенгуру, дика свиня, дика собака дінго, опосуми, єхидні, кускус, сумчасті миші, кілька видів білки, щурі і кажани. За видовою різноманітністю птахів Папуа – Нова Гвінея займає перше місце в світі. Тут налічується близько 860 видів пернатих. На островах мешкає понад 100 видів змій, серед яких пітони, боа та тайпан. Виявлено 2 види крокодилів. Також Папуа – Нова Гвінея – батьківщина одного з найбільших у світі метеликів з розмахом крил 35 см. – парусника Королеви Олександри.
Найкращий час для відвідування
Найбільш комфортна погода спостерігається в Папуа – Новій Гвінеї в період з травня по жовтень, однак варто пам’ятати, що навіть в межах сотень кілометрів клімат може істотно відрізнятися. З липня по жовтень в країні влаштовуються барвисті фестивалі, що приваблює сюди безліч туристів.

У країні Папуа-Нова Гвінея підвищений ризик інфекційних захворювань, ризик розвитку діареї. У деяких районах є малярія, лихоманка, особливо в сезон дощів (з листопада по квітень), туберкульоз, лихоманка денге, гепатит А, черевний тиф – вакцинація рекомендується. Високий ризик також СНІД. Рекомендується споживати воду в пляшках або кип’ячену.

Мандрівники повинні проявляти крайню обережність, особливо в районі Порт-Морсбі, Лае, Маунт-роуд, Кокода, Хаген. Папуа-Нова Гвінея знаходиться в тропічно-мусоновому кліматі, в області з високим ризиком землетрусів і цунамі.

Регіони Папуа-Нової Гвінеї

Країна може бути розділена на 9 регіонів:

  • Південна Папуа-Нова Гвінея – цей регіон охоплює Національний столичний округ Порт-Морсбі і центральні та північні провінції. Є відправною точкою для всіх подорожей по Папуа-Новій Гвінеї.
  • Західна Папуа-Нова Гвінея – західні провінції. Захоплюючі, але мало відвідувані. Рай для орнітологів.
  • Маданг-Моробе – Маданг, вулканічний острів, хороший для дайвінгу, в той час як Моробе був місцем початку Золотої лихоманки.
  • Нагір’я
  • Сепик
  • Мілн-Бей – Східний регіон з багатьма цікавими островами.
  • Нова Британія – як і раніше має багато видимих ​​руїн Другої світової війни
  • Нова Ірландія і Ману -рибалка, дайвінг, вітрильний спорт і серфінг, плюс цікава культура.
  • Бугенвіль

Пляжний відпочинок
Папуа – Нова Гвінея розташована недалеко від екватора, що дає можливість засмагати і купатися тут цілий рік. В основному в країну їдуть для того, щоб поєднувати пляжний відпочинок з дайвінгом і сноркеллінгом, тому кращі пляжі країни знаходяться на територіях основних дайв-курортів. Дуже популярні пляжі затоки Мілн Бей, пляжі островів Нова Британія і Нова Ірландія і пляжі невеликих приватних островів.

Дайвінг

Папуа – Нова Гвінея є одним з визнаних світових центрів для занять дайвінгом. Прибережні води країни рясніють кораловими рифами, більшість з яких до цих пір не зазнали на собі впливу людської діяльності і масового туризму. Рифи є місцем проживання не тільки різноманітних барвистих рибок, але і великих морських мешканців – акул, скатів і черепах. Крім того, під час Другої світової війни на території Папуа – Новій Гвінеї велися запеклі бої, після яких на дні залишилося лежати чимало затоплених кораблів і підбитих літаків.

Серфінг

У Папуа – Новій Гвінеї знаходяться одні з найкращих місць в світі для серфінгу. Це пляжі північного узбережжя острова Нова Гвінея у міст Ванімо, Вевак і Маданг, південній частині острова Нова Гвінея у Порт-Морсбі і Алотау, а також пляжі міста Кавіенг на острові Нова Ірландія. Серфінгом найкраще займатися в період з вересня по січень. На північному узбережжі острова Нова Гвінея в прикордонних районах у період з грудня по березень можна займатися віндсерфінгом, так як в цей час тут відзначаються сильні північно-західні вітри. З травня по листопад в Папуа – Нову Гвінею приїжджають любителі кайт-серфінгу, в цей час починають дути стійкі вітри зі швидкістю понад 9 м. / с. Цим видом серфінгу займаються в околицях Порт-Морсбі і в затоці Мілн Бей.

Риболовля

Прибережні води Папуа – Новій Гвінеї повні всілякими видами риби. Рибалити найкраще в поруч з містами Лае, Маданг, Порт-Морсбі, Вевак, Рабаул і Кавіенг. Тут можна зловити блакитного і чорного марлинів, рибу-вітрильника, королівську рибу, собакозубого тунця, макрель, барракуду, баррамунді, гігантського каранкса, коралового лосося і рибу ваху. У місті Кандріан, що на південному узбережжі провінції Західна Нова Британія, зустрічаються папуаські чорний і плямистохвостий окуні, які водяться тільки в Папуа – Новій Гвінеї.

Папуа-Нова Гвінея пропонує широкий вибір розміщення для туристів. Готелі дуже дорогі (понад $ 100 / доба). Готелі є найкращим варіантом для бюджету в містах, але навіть в цьому випадку все одно дорого (близько $ 40 / доба.) Дешевший варіант – залишитися в сільських готелях (близько $ 15 / доба). Релігійні групи також пропонують житло.

Туры в Папуа-Новую Гвинею из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!