Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Перу

Перу фото

Перу карта

Перу, Ліма з Черкас від Компаса!

Республіка Перу
Cтолиця – Ліма
Різниця з Києвом в часі – відстає на 7 годин
Грошова одиниця – Nuevo Sol (PEH)
Державні мови – Іспанська і Кечуа
Населення – приблизно 23 мільйони осіб

Перу – найзагадковіша країна Південної Америки. Вона зберігає в собі загадки древніх цивілізацій і численні пам’ятники епохи великої Імперії інків. Перуанські Анди поцятковані пішими стежками, які забезпечують сполучення між основними історичними пам’ятками регіону. Крім того, Перу вражає своїм біорізноманіттям. Тут мешкає близько 20% відомих видів птахів і 10% відомих світу рептилій, а також безліч тварин і птахів, які дбайливо охороняються державою. Із заходу на схід в межах країни змінюються пустельний прибережний район – коста, заліснені схили Перуанських Анд – сьерра і джунглі Амазонської рівнини – сельва. Кожен з них містить в собі різні пам’ятки, які обов’язково припадуть до душі туристам.

У Перу туристи їдуть в основному досліджувати руїни Мачу-Пікчу і поплавати в водах озера Тітікака. У той час як популярні сайти заслужено рекламують відомі туристичні пам’ятки Перу, країна також може похвалитися чудовими пляжами, химерними рибальськими селами, епічними походами і пішохідними маршрутами. Тут є можливість відчути реальні Амазонські пригоди.

Мало відомим фактом про Перу є те, що близько 60 відсотків території країни покрито густим тропічним лісом. Два основних відправних пункти, доступні для відпочинку в перуанській Амазонії – Ікітос і Пуерто Мальдонадо. З цих міст організовано відправляються туристи – любителі пригод.

Є багато чудових пам’яток в Перу, в тому числі таємнича Наска, вражаючий каньйон Колка, теплі піски і прибій Манорки і чудова дика природа на островах Балестас.

Столиця Перу Ліма має іспансько-колоніальну архітектуру.

Найкращий час для відвідування Перу

Пік туристичного сезону в Перу – з травня по жовтень, особливо в липні і серпні. Взимку, з червня по вересень, найкращий час для вивчення пам”яток стародавніх інків і хороший час для відвідання басейну Амазонки, комарів менше і тварини знаходяться ближче до води.

Пам’ятки: Що подивитися в Перу.

  • Національний парк Ману, розташований в ізольованому районі Амазонки Мадре-де-Діос, є найкращим місцем, щоб побачити тропічну дику природу в Перу.
  • Манорка – може похвалитися чудовими пляжами і гарними умовами для серфінгу
  • Стародавнє місто Мачу-Пікчу
  • Круїз у водах озера Тітікака.
  • Наска

Куди всі їдуть

Ліма – столиця.
Мачу-Пікчу – місце тяжіння багатьох мандрівників з усього світу.
Арекіпа – красиве південне місто не для всіх, але якщо вже приїхав – варте візиту.
Амазонка, або, як правильно, басейн річки Амазонки.

Міфи і легенди

Це жахливо дорога країна.
Взагалі – ні. Це країна, в яку жахливо дорого летіти, але всередині там абсолютно адекватні ціни (не як в Норвегії, наприклад). Тому якщо накопичив на переліт – вважай, півсправи зроблено.

Тут завжди похмуро

У твоєму рідному місті завжди похмуро? Ну ось і тут приблизно так само. Столиця країни, Ліма, – звичайне місто, з різними порами року.

Весь Перу – село, в якому нічого немає

Брехня, в магазинах все є. Все як скрізь.

7 причин побувати в Перу

Піднятися на Мачу-Пікчу.
Подивитися зверху на плато Наска.
Побачити головне озеро всіх школярів – Тітікака.
Побувати в Трухільо, містечку колоніальної епохи.
Зустріти шамана.
Погладити альпаку і затаритися светрами з вовни.
Одягтися в традиційний національний костюм.

Туры в Перу из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!