Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Південна Америка

Південна Америка карта

Південна Америка з Черкас. Туристична агенція Компас!

Аргентина
Бразилія
Колумбія
Перу
Чилі
Еквадор

Південна Америка – один з двох материків, розташованих у Західній півкулі Землі загальною площею 17,8 млн. кв. км., четвертий за площею і п’ятий за чисельністю населення континент на планеті.

Розташований переважно в південній півкулі між Атлантичним океаном на сході та Тихим на заході. По суші межує тільки з Центральною Америкою. З півночі омивається Карибським морем, на півдні материк відділений від Антарктиди протокою Дрейка.

Південна Америка – материк географічних рекордів. Тут розташовується найдовший в світі гірський ланцюг – Анди, найвища вершина західної та південної півкулі, а також найвищий згаслий вулкан – гора Аконкагуа, найбільш високогірне озеро – Тітікака, найбільша низовина – Амазонська, а також найвищий в світі діючий вулкан – Льюльяйльяко і найповноводніша ріка планети – Амазонка, яка разом з притокою Укаялі є найдовшою річкою на Землі.

Країни, розташовані в північній частині Південної Америки, омиваються Карибським морем і формують Карибську Південну Америку. Уздовж західного узбережжя материка йде гірський ланцюг Анд, на схід від Анд в північній частині континенту розташовується величезний масив тропічних лісів, що формується найбільшим в світі басейном річки Амазонка. Південніше Амазонія переходить в савану і пампаси Патагонії. Південний край материка – легендарний мис Горн.

Тут розцвітали та руйнувалися могутні індіанські цивілізації давнини.

Населення Південної Америки сформували три раси: індіанці, європейці і негри. Вплив різних етносів сильно відрізняється в різних країнах. Тільки в Перу і Болівії нащадки корінних індіанських племен утворюють етнічну більшість. Найбільш поширеними мовами Південної Америки є португальська і іспанська.

Клімат континенту формують ланцюг Анд і річкові долини Амазонки, Оріноко та Парани. Південна Америка – найбільш вологий материк планети.

Южная Америка из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!