Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Південна Корея

Південна Корея фото

Південна Корея карта

Тури в Південну Корею з Черкас від Компаса!

Cтолиця – Сеул
Різниця з Києвом в часі – випереджає на 6 годин взимку, на 5 – влітку
Грошова одиниця – вона (KRW), 1USD = ~ 1028 KRW
Державна мова – корейська
Населення – близько 48.4 млн. осіб

Південна Корея розташована на Корейському півострові, який простягнувся з півночі на південь на 1100 км. Із заходу країну омиває Жовте море, зі сходу – Східне.

Демократична Республіка Корея (Південна Корея) і комуністична Північна Корея розділені демілітаризованою зоною. 70% території країни займають гори.

Адміністративно Південна Корея складається з 9 провінцій, столиці Сеула і шести міст-метрополій: Пусана, Тегу, Інчхона, Кванджу, Теджона і Ульсана.

Республіка Корея або неофіційно Південна Корея – один з найпопулярніших туристичних напрямків Азії. Невелика за площею, «країна ранкової свіжості» пропонує відпочинок на будь-який смак. Влітку вона привертає увагу прекрасними морськими курортами з білосніжними широкими пляжами, бірюзовою водою і різноманітною інфраструктурою, взимку – олімпійськими гірськолижними центрами на схилах Південнокорейських Альп, в будь-який час року – найбагатшою історичною спадщиною, архітектурними пам’ятками зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, великими національними парками, цілющими мінеральними джерелами та унікальною культурною ідентичністю.

Південна Корея – це земля дивовижних контрастів і непростих протиріч. Вона зачаровує неповторною комбінацією усталених традицій і ультрасучасних технологій, найдавніших храмів і гігантських будівель, стрімкого ритму життя і заспокійливого спокою природи, і, звичайно, вражає всілякими дивами: тонованим справжнім золотом хмарочосом, нирцями за перлами, фантастичними винаходами з XXII століття, 50 сортами мандаринів, більш ніж 700 фестивалями і т.і.

Незважаючи на те, що відпочинок в Південній Кореї недешевий, туристів тут з кожним роком стає все більше. Тут подобається як шанувальникам активних розваг, так і любителям спокійного, розслабленого проведення часу. Південна Корея чудово підходить і для сімейних канікул. Тут багато цікавих музеїв, чудові тематичні парки та розважальні комплекси, зоопарки і аквапарки.

Доброзичливий і гостинний народ, самобутня культура, помірний приємний клімат, мальовнича природа і невичерпне багатство можливостей для мандрівників гарантують їм яскраві враження і позитивні емоції.

Клімат

Клімат в Кореї помірний мусонний. Середня річна температура – + 21-24 ° С (в окремих місцях до +35 ° С) з частими і рясними дощами; зимова – близько 10 ° С.

Відпочинок

Південна Корея є однією з найбільш розвинених в туристичному плані країн Південно-Східної Азії. Тут пропонується відпочинок на будь-який смак. Численні природоохоронні території країни підійдуть для любителів екотуризму та пішого туризму, загублені в горах давні буддистські монастирі, а також культурні та історичні пам’ятники міст республіки будуть цікаві любителям пізнавального відпочинку, піщані пляжі перлини Південній Кореї – острова Чжечжу – не залишать байдужими любителів як пляжного відпочинку, так і дайвінгу або серфінгу.

У Кореї безліч буддійських монастирів, королівських палаців, пагод і скульптурних пам’ятників.

Головні історичні пам’ятки знаходяться в Сеулі. Збереглися древній королівський палац Кенбоккун (1394 г.), а також «Палац добродійного довголіття» Токсугун.

В Олімпійському парку знаходяться земляні укріплення Мончхон, епохи раннього Пекче, спортивні споруди, побудовані до літніх Олімпійських ігор в 1988 р. в Сеулі, близько двохсот пам’ятників. Неподалік від Олімпійського знаходиться парк доісторичних поселень Амса-дон, де відтворені житлові споруди епохи неоліту і могильники періоду Пекче (200 р. до н.е. – 475 р. н.е.). В околицях столиці розташований гігантський дольмен бронзового століття, фортеця Хвасон, яка внесена до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, гробниці династії Лі.

Східне узбережжя Кореї вважається основною «пляжної» зоною. Поряд з пляжами, тут прекрасні умови для альпінізму і занять зимовими видами спорту, завдяки чому цей район є курортом, який діє цілий рік.

Найбільш сприятливі погодні умови в Південній Кореї відзначаються в період з червня по жовтень. Найбільша кількість туристів приїжджає в країну в липні-серпні (пляжний сезон) і на новорічні свята. У цей час основні місця відпочинку переповнені, причому в літній час, крім туристів, на курортах відпочивають і місцеві жителі. Гірськолижний сезон триває з грудня по березень.

Туры в Южную Корею из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!