Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Північна Америка

 

Північна Америка карта

Північна Америка з Черкас. Туристична агенція Компас!

Аруба
Антигуа і Барбуда
Багамські острови
Барбадос
Домініканська республіка
Канада
Куба
Мексика
США
Ямайка

Північна Америка – третій материк нашої планети за площею, що становить 24,2 млн. кв.км. Омивається водами Атлантичного, Тихого і Північного Льодовитого океанів.

Поруч з материком розташовується багато островів і архіпелагів, найбільш великими з яких є Гренландія і Канадський Арктичний архіпелаг. Берегову лінію складають численні затоки і півострова.

Природні зони і клімат Північної Америки змінюється від арктичного (крайній північ Канади, Гренландія, Аляска) до континентального (внутрішні території континенту, в основному США) і тропічного (у центральній Америці та на Карибських островах).

Західна частина материка зайнята горами – Кордільєрами. Гори незвичайно красиві: глибокі западини є сусідами з величезними хребтами і вулканами, гори розчленовані глибокими долинами. Центральна і східна частина материка зайнята рівнинами. На сході континенту розташовані невисокі гори Аппалачі.

Найвища точка Північної Америки – гора Мак-Кінлі в Кордільєрах (висота 6192 м.). Найбільші гірські утворення – Скелясті гори, Каскадні гори, Сьєрра-Невада, Аппалачі. Найдовша і найповноводніша ріка – Міссісіпі. Серед озер слід виділити групу Великих озер (озеро Верхнє, Ері, Гурон, Мічиган, Онтаріо). З відомих природних пам’яток можна виділити Ніагарський водоспад,  Велике солоне озеро …

Саме тут розташований найбільший і найглибший каньйон на Землі – Великий каньйон річки Колорадо.

Населення Північної Америки становить 500 млн. осіб. Найбільше з північноамериканських міст – Мехіко, столиця Мексики. Тут проживає більше 20 мільйонів осіб.

Національною мовою тут є переважно англійська, але також часто зустрічається французька та іспанська.

Корінне населення – індіанці і ескімоси. Вони населяли материк задовго до проникнення на нього європейців.

Північна Америка – це не тільки США, Мексика і Канада: всього на материку та прилеглих островах розміщується 23 держави, 16 з яких відносяться до спекотної Латинської Америки, ще 7 – до яскравої Центральної Америки. Додайте до цього цілий розсип білосніжно-бірюзових перлин островів Карибського басейну та інших залежних територій (сучасних колоній на території американського материка і прилеглих островів), і ви отримаєте унікальний за своїм етнічним, природним, кліматичним і культурним складом материк.

Країни та іноземні володіння, розташовані на островах Північної Америки: Гренландія, Сен-П’єр і Мікелон, Ангілья, Антигуа і Барбуда, Нідерландські Антильські острови, Аруба, Багамські острови, Барбадос, Бермудські острови, Британські острови, Віргінські острови , Гаїті, Гваделупа, Гренада, Домінікана, Домініканська республіка, Кайманові острови, Куба, Кюрасао, Мартініка, Монтсеррат, Пуерто-Ріко, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс , Сент-Люсія, Теркс і Кайкос, Тринідад і Тобаго, Ямайка та ін.

Северная Америка из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!