Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Польща

Польща фото

Польща карта

 Тури в Польщу з Черкас від Компаса!

Польща просто не зможе залишити про себе неприємні враження. Ступити на землю, що кожним своїм камінцем і кожним сантиметром дихає історією і, тим не менше, є сучасною європейською країною – вже приємно. А як приємно, коли тебе величають пан або пані. І ти відчуваєш себе найбільш шанованою людиною мало не в усьому світі. Так, поляки це вміють. Адже вони – нація привітна і доброзичлива, а ще надзвичайно релігійна.

А як добре дізнаватися щось нове. А це обов’язково станеться, адже в Польщі так багато різноманітних історичних пам’яток, коло яких гіди завжди розповідають багато цікавого.

Хоча неприємні враження залишитися можуть – коли Ви, насолоджуючись чудовими замками, річками, горами, будинками, блукаючи, наприклад, по Біловезькій пущі, зрозумієте, що Вашому відпочинку в Польщі колись прийде кінець.

Географічне розташування

Польща знаходиться в Центральній Європі. Межує з Німеччиною (на заході), з Чехією і Словаччиною (на півдні), з Литвою, Білоруссю і Україною (на сході), з Калінінградською областю Росії (на північному сході). На півночі країна омивається Балтійським морем.

Клімат

На території Польщі – помірний клімат – тепле сонячне літо і холодна зима, але клімат цей відрізняється своєю мінливістю.

Взагалі, територію Польщі умовно можна розділити на 3 кліматичні зони: Балтійське узбережжя, центральні рівнинні і південні гірські райони.

Клімат Балтійського узбережжя відрізняється найбільшою нестійкістю. За рік випадає близько 600 мм опадів. У центральних районах – 520-540 мм. А в південних гірських районах, що характеризуються сніжною зимою і прохолодним літом – 1800 мм.

Часовий пояс

Відстає від українського часу на 1 годину.

Валюта

Офіційна грошова одиниця – злотий, який ділиться на 100 грошів. Існують монети номіналом в 1, 2, 5, 10, 50 грошів, 1, 2, 5 злотих; банкноти в 10, 20, 50, 100 і 200 злотих.

Іноземну валюту можна поміняти в обмінних пунктах «Kantor».

Використовувані мови

Польська – є офіційною мовою країни.

Англійська – ця мова широко вживається на території Польщі.

Російська – одна з популярних іноземних мов на території країни.

Німецька – також широко використовується поляками.

Українська – кордон з Україною дав про себе знати – наші співвітчизники раз у раз їздять до Польщі, поширюючи рідну мову.

Медичне обслуговування

Перша медична допомога та допомога в надзвичайних ситуаціях надається безкоштовно, за подальше лікування потрібно платити. Якщо виклик машини швидкої медичної допомоги буде визнаний необгрунтованим, то він оплачується виходячи із загальних розцінок. Більшість ліків в аптеках продається за рецептом. У кожному великому місті існують чергові аптеки, що працюють цілодобово.

Міста Польщі

Туристичні зони

Варшава

Столиця Польщі. Це старовинне місто, щедро обдароване красивою архітектурою і різними історичними пам’ятками. Річка Вісла ділить місто на 2 частини: Старе місто з його пам’ятниками і туристичним сектором знаходяться на одному березі, а передмістя, що характеризується меншою популярністю у туристів, – на іншому.

Краків

Уже понад тисячу років Краків несе на собі печатку величі колишньої столиці держави, гордості королівської резиденції, слави головного центру культури, мистецтва і науки. Сторіччями місто Краків поєднувало стародавні традиції з сучасністю, повсякденність з авангардом. Приїжджаючих до Кракова найбільше приваблюють його багаті традиції, прекрасні пам’ятники, світовий рівень різноманітних культурних заходів.

Вавельський замок, Ринкова площа, Маріацький костел, Флоріанські ворота, Ягеллонський університет, курган Костюшки, краківський аквапарк – це далеко не все, чим знаменитий тисячолітній Краків, культурна столиця Польщі.

Гданськ

Місто, від якого віє багатством і розкішшю, воно насичене історичними пам’ятниками, славиться своїм бурштином – це Гданськ. Його вулички, комфортні готелі і купальні пляжі так привітно розкривають свої обійми перед туристами, що проїхати повз нього просто неможливо.

Варто відвідати

Перераховувати пам’ятки Польщі можна довго. Варто звернути увагу на те, що в цій країні знаходяться 8 пам’яток, які занесені в список ЮНЕСКО. Далі про них детальніше.

Варшавське Старе місто

Друга світова війна дещо зіпсувала зовнішній вигляд цієї місцевості, але реставраційні роботи можуть творити чудеса. І ось тепер тут стоїть цілий архітектурний комплекс, що представляє чималий інтерес для приїжджих.

Середньовічний Торунь

До назви цього міста недаремно примикає прикметник «середньовічне», адже, потрапляючи сюди, забуваєш про те, що ти живеш в сторіччі науково-технічного прогресу. Безліч готичних будівель (до речі, в одному з них народився знаменитий астролог Микола Коперник), прибережний бульвар, що веде до замку хрестоносців, до Кривої вежі – все це буквально дихає історією. Витягнути туристів з тутешньої середньовічної атмосфери зможе, хіба що, дзвінок мобільного.

Місто-фортеця Замосць

Колись Ян Замойський, головний помічник короля Стефана Баторія, вирішив побудувати на цьому місці, яке колись було просто чистим полем, власну резиденцію. А тепер сюди з інтересом і задоволенням з’їжджаються туристи. Подивитися є на що.

Освенцим-Бжезінка

Це один з найбільших концтаборів Гітлера, який було збережено в повній недоторканності до наших днів.

Біловезький національний заповідник

Пам’ятаєте, співалося «твій заповітний наспів, чудотворний наспів, Біловезька пуща …»? Так, рядки присвячені саме цим місцям, символом яких є найбільша тварина Європи – зубр. Незаймана природа на великій території з різноманіттям тварин – не даремно поетеса Пахмутова присвятила свої вірші цій природі.

Замок хрестоносців у Мальброк

Колись замок, нині – музей, який зберігає багаті колекції бурштинових виробів, старовинної зброї та обладунків, спогади про часи хрестоносців.

Соляні копальні Велички

Це ціле підземне місто, що складається з 7 поверхів. Екскурсія серед сольових фігур і озер, яка триває близько 3 годин, навряд чи кого-небудь залишить байдужим.

Королівський Краків

Поринути в атмосферу королівських часів туристи зможуть в Кракові. Особливо, якщо відвідають його серце – Старе місто зі старовинними будинками, торговими рядами і місцями, що дихають історією.

Розваги

Парашутний спорт і планеризм

Якщо відпочивальник тільки починає вчитися даному виду спорту, він може вирушити в аероклуб і там осягнути ази. А потім відправлятися в місця, відведені для цих цілей. Планеризмом можна зайнятися в горах Крконош, Бескид-Живецький, Татри, Бещади.

Водні види спорту

Історичні пам’ятки Польщі зберігаються не тільки на її землі, а й під землею. Точніше, під водою. Пірнувши з аквалангом, можна побачити залишки затонулих кораблів. Це той же дайвінг, тільки ще цікавіше! Такі екскурсії пропонуються в прибережних центрах.

Оглянути ж неземні красоти можна під час сплаву по річці Дунаєць, що тече в Пекінських горах. Рафтинг передбачає захоплюючу подорож з оглядом гірських пейзажів.

Ну а для тих, хто хоче не екстремального, а спокійного відпочинку на воді – прогулянки на теплоходах і катамаранах. Просто і зі смаком.

Гірськолижний спорт

Сезон катання на лижах триває з грудня по березень (на деяких курортах по квітень). Умови для занять цим спортом створені на півдні і південному заході країни: В Карконоше, Бескидах і Татрах. Основні курорти в Карконоше: Шклярська Поремба і Карпач. У Бескидах: Щирк і Криниця. У Татрах: Закопане і Щавніца.

Туры в Польшу из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!