Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Гданськ

Тури в Гданськ з Черкас  від Компаса!

Гданськ в Польщі – старовинне місто з унікальними історичними пам’ятками і цікавим культурним життям, морська столиця країни і світова столиця бурштину, прекрасний морський курорт і популярний туристичний центр.
Як дістатися
Гданський міжнародний аеропорт ім. Леха Валенси розташований за 10 км. від міста. В межах міста розташовується порт, який приймає пороми з портів Балтики і Західної Європи.
Візитна картка
Гданськ – великий порт, один з найважливіших культурних і туристичних центрів країни, веде свою історію ще з V століття. У 1308 р. Гданськ був захоплений лицарями Тевтонського ордена, приєднаний до Пруссії та перейменований на Данцинг, а в 1361 році став найважливішим членом Ганзійського союзу. Гданськ перебував під владою росіян і французів, був вільним містом під управлінням Ліги націй, тут народилися письменник Гюнтар Грасс, філософ Артур Шопенгауер, почав свою кар’єру колишній президент Польщі Лех Валенса. Гданськ буквально просочений багатовіковою історією, будучи, при цьому, сучасним містом з чудовою інфраструктурою для відпочинку на будь-який смак.
Розваги і активний відпочинок
Перш за все, Гданськ – місто на морі. Розкинувшись на південному березі Балтійського моря, він не тільки є великим портом, але і має в своєму розпорядженні 23-кілометрову смугу чистих пляжів з трьома купальними зонами і 130-метровим молом. Тут можна зайнятися водним і вітрильним спортом, зробити морську прогулянку, покататися на велосипеді і відпочити в мальовничому Трігородському парку і в зелених міських скверах. За 15 км. від центру Гданська розташований красивий Собешевський острів, що омивається водами Вісли і Гданської затоки. На острові знаходяться два природних заповідника з багатою місцевою флорою і фауною – «Птащі Рай» і «Мевя Лаха». Оливський зоопарк Гданська – один з найбільших в Польщі. У зоопарку мешкають екзотичні тварини з різних куточків світу, є окремий павільйон з мавпами і чудовий «малий зоопарк» для дітей. З дітьми також цікаво відвідати Морський музей – цілий комплекс з декількома тематичними відділами і Археологічний музей з багатющою колекцією і постійною експозицією «З бурштином крізь тисячоліття». Серед інших цікавих музеїв Гданська – Історичний музей, Музей баштового годинника, Етнографічний музей і Галерея сучасного мистецтва.
Гурмани по достоїнству оцінять місцеву кухню, смачні рибні страви і дивовижні десерти в численних ресторанах і кафе Гданська. Молодь чекають дискотеки, модні клуби і бари, а театралів і шанувальників музики – кілька театрів, включаючи оперний, філармонію і річкову музичну сцену.
І, звичайно, абсолютно всі будуть зачаровані прогулянками по історичному центру Гданська, з його старовинними брукованими вуличками, готичними та бароковими будівлями, вежами і костелами. Старе місто зберігає історико-архітектурні пам’ятники XIII-XVI століть. Найвідоміший і цікавий маршрут – це Королівська дорога або Королівський Тракт, яким в давнину проїжджала королівська свита. Складають Тракт вулиці Длуга і Длуги Тарг. Тут височіє ратуша, зведена в XV в. у готично-ренесансному стилі. Сьогодні в ратуші проходять різні виставки, а у верхній частині розташований оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасний вид на місто. Поруч з ратушею розташовується побудований Тевтонським орденом Великий млин XIV століття, в якому розміщується сучасний торговий центр. Готична церква Святої Марії споруди XIII-XVII ст. вважається найбільшою цегляною церквою в світі і може вміщати до 25 000 чоловік. Грандіозну церкву вінчає оглядовий майданчик, розташована на висоті майже 80 м. Ще одна визначна пам’ятка Старого міста – найдавніші в місті шлюзи «Зелені ворота», що згадуються ще в XIV столітті. Будівля є прекрасним зразком фламандського маньєризму, і в ньому працює музей.
Приємно прогулятися і по набережній річки Мотлави, на якій розташовується старовинний Острів складів, а недалеко від півострова Вестерплатте знаходиться фортеця Віслоустье – унікальний пам’ятник фортифікаційного мистецтва. Також варто відвідати чудовий абатський палац в Оліві, побудований в XVIII столітті в стилі рококо – зараз у палаці працює художня галерея, і Великий арсенал – пам’ятник архітектури XVII століття, верхні поверхи якого займає Академія витончених мистецтв.
Гданськ з незапам’ятних часів пов’язаний з бурштином. Бурштинові вироби місцевих майстрів за якістю не мають собі рівних у світі, і «балтійському золоту» в Гданську відводиться особливе місце: музеї Бурштину і інклюзії в бурштині, бурштинові майстерні та галереї, де гості можуть не тільки придбати чудові вироби, а й поспостерігати за процесом їх створення, а також міжнародні Бурштинові торги і літній фестиваль Бурштину під час Ярмарку Св. Домініка.
У Гданську цілий рік проводяться різні міжнародні фестивалі – від фестивалів органної, класичної та дзвонярській музики до театрального фестивалю, фестивалю Шекспіра і вражаючого парусного зльоту Baltic Sail.

Туры в Гданск из Черкасс. Гданск из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!