Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Краків

Тури в Краків з Черкас від Компаса!

Краків – колишня столиця Польщі і одне з найстаріших міст Європи, що має тисячолітню історію. У 1978 році він був внесений ЮНЕСКО в найперший список Всесвітньої спадщини, куди увійшли всього лише дванадцять безцінних культурних об’єктів планети. Головне надбання Кракова – його історичний центр, забудова якого практично не змінилася з часів Середньовіччя. Тут можна побачити по-справжньому унікальні пам’ятки архітектури, що датуються X-XI століттями, найбільшу на європейському континенті площу і незліченні свідоцтва старовини.
Як дістатися
У Кракові є міжнародний аеропорт, залізничні і автовокзали.
Візитна картка
Сучасний Краків – третє за розмірами місто Польщі, її культурна столиця і великий туристичний центр. Він розташований на півдні країни, на березі річки Вісли. Жителі Кракова дуже пишаються своїм містом. У Польщі кажуть, що кожен поляк мріє жити саме тут.
Краків в усі часи славилося своєю незалежністю та вільною вдачею. Навіть коли відбувався поділ Польщі, він не втратив своєї автономії. Протягом багатьох століть, в тому числі за радянських часів, місто зберігало і розвивало польську культуру, служило її еталоном.
Розваги і активний відпочинок
У Краків туристи приїжджають, в першу чергу, для того, щоб доторкнутися до його давньої історії, побачити дивом збережені пам’ятки та середньовічні будівлі, такі як костел св. Войцеха і костел св. Анджея, споруджені ще в X-XI століттях, Королівський замок на Вавелі (X-XVI ст), Кафедральний собор з каплицею епохи Відродження і 11-тонним дзвоном «Зигмунт», найстаріший університет в країні, де навчався Коперник, храм Діви Марії із середньовічним вівтарем та багато ін.
Краків розділений на 18 районів. Перший – Старе місто, історичний центр, званий Старе-Місце, де зосереджені основні туристичні об’єкти. Однак гостям Кракова буде цікаво побувати і в інших його частинах. Наприклад, в районі Подгориці, де за часів нацистської окупації перебувало єврейське гетто, звіринець – де розташований мальовничий Вольський ліс, Нова-Хута, примітному конструктивістськими будівлями часів комунізму.
Знайомство з містом краще починати зі знаменитого Ринек або Головної ринкової площі. Вона має воістину гігантські розміри – 4 гектари – і служить культурним, суспільним і торговим центром Кракова. Сюди ведуть усі міські дороги і вулиці, тому заблукати на них практично неможливо.
Щоб помилуватися мальовничими панорамами міста досить піднятися на кургани, де облаштовані оглядові майданчики. Найпопулярніший у туристів – майданчик на кургані Костюшки. Звідси видно не тільки все місто, але навіть Татри.
Краків привабливий і своїми музеями. У них зберігається зокрема найбільше в світі зібрання старовинних гобеленів, прекрасна археологічна колекція та ін.
Незважаючи на свій поважний вік, Краків можна назвати молодіжним містом. У ньому дуже сильні традиції студентства, тому що в місті розташовано відразу 12 вищих навчальних закладів.
Також Краків цікавий своїми культурними заходами, багато з яких мають світове значення. Тут проходять музичні фестивалі, театралізовані дійства.
У старій частині Кракова зосереджено дуже багато магазинів – від затишних маленьких крамничок, де продаються прикраси, антикваріат, предмети мистецтва і сувеніри до бутиків провідних світових брендів. Головне місце шопінгу, звичайно, Ринек, де побудовані найкращі торгові центри міста.
Місцева кухня і вина
Краків порадує любителів гастрономічного туризму своїми численними автентичними ресторанчиками та традиційними польськими тавернами, частина з яких працює вже не одну сотню років. Важливо, що ціни в місцевих ресторанах одні з найнижчих в країні.
Де зупинитися
Краків гостинно зустріне будь-якого туриста. Тут побудовано безліч готелів різних категорій – від найбюджетніших до фешенебельних.

Туры в Краков из Черкасс. Краков из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!