Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Варшава

Тури в Варшаву з Черкас від Турагенції Компас!

Варшава в Польщі – столиця країни, місто одночасно дуже молоде і дуже древнє, мегаполіс, що швидко розвивається, діловий та університетський центр.
Туристів Варшава вабить різноманіттям історичних пам’яток, Старим містом, ретельно відтвореним після Другої світової війни, цікавими музеями, гарними костелами, в одному з яких зберігається серце Шопена, великими іменами Миколи Коперника, Адама Міцкевича, Болеслава Пруса. В її великому парку Лазенки, що оточує королівський палац, знаходиться найбільший в Європі сад на даху. На її головних площах – Замковій та Ринковій – в антуражі чудових середньовічних будівель вирує яскраве та святкове життя, відкрито багато художніх галерей, кафе і магазинів, виступають вуличні музиканти і фокусники, влаштовуються костюмовані вистави.
Варваша також цікава відносно недорогим шопінгом і служить хорошою відправною точкою для подорожей по країні.
Візитна картка
Варшава розташована в центрі Польщі. Річка Вісла ділить місто на дві частини: на правому березі – сучасні квартали, на лівому – історична частина, де зосереджені всі головні туристичні об’єкти. Хоча в повній мірі назвати ці райони історичними складно, тому що вони були сильно пошкоджені під час Другої світової війни, багато будинків зруйновані, але потім ретельно відновлені за збереженими древніми картами та планами. Сьогодні Старе місто Варшави все ж справляє враження істинно середньовічного.
Що подивитися, де побувати
У Варшаві варто побачити Королівський палац на Замковій площі з її розкішними покоями і залами, прикрашеними портретами польських королів пензля великого Бочареллі. Запам’ятається і прогулянка Королівським трактом, частиною якого є викладене китайським мармуром Краківське передмістя, і сусідніми мальовничими вуличками. По дорозі можна відвідати Острозький і Президентський палаци, Костел босих кармелітів і незвичайної краси Костел візиток, вцілілий під час війни, сфотографуватися з Русалочкою – символом Варшави, зображеним на її гербі. Не залишається без уваги туристів розкішний Лазенковський парк, прикрашений безліччю фонтанів, альтанок, розаріїв, скульптур і ставків, улюблене місце відпочинку городян. Гордістю парку є палац на воді, амфітеатр і павичі, що розгулюють по території.
Дуже цікаві музеї Варшави: Історичний, Війська Польського, Шопена, Марії Кюрі, єдиний в Європі Музей карикатури на вулиці Козла, Ковальський і Пожежний музеї, Музей фармації. В Музеї плаката навіть виставлені роботи Енді Ворхола.
Розваги і активний відпочинок
Як і в будь-якій європейській столиці, в Варшаві можна знайти розваги на будь-який смак. Бажано здійснити оглядову екскурсію знаковими місцями міста на автобусі з відкритим майданчиком або орендованому велосипеді, подивитися футбольний матч на величезному Народному стадіоні, відвідати Великий театр, один з найбільших в Польщі і в Європі, влаштувати шопінг в просторих торгових центрах, численних аутлетах або на галасливих польських базарах, зайнятися скелелазінням в Науковому центрі Коперника або відвідати один з молодіжних клубів, де постійно влаштовують концерти, читають вірші, танцюють.
Де зупинитися
Столичний статус Варшави має на увазі велику кількість варіантів розміщення: можна зупинитися в оточених торговими будинками і ресторанами п’ятизіркових готелях в районі залізничного вокзалу, звідки Королівським трактом легко дійти до всіх основних визначних пам’яток. Хороші апартаменти пропонують в Середмісті, звідки також легко дійти до Старого міста, є готелі і пансіони в історичному центрі міста, а також недорогі хостели та мотелі поруч з автовокзалом.
Що привезти
Головний варшавський сувенір, звичайно, русалка, або сирена. Її зображення прикрашають дзвіночки, футболки і магніти, виставлені практично у всіх вітринах міста.
До популярних сувенірів можна віднести розписні іграшки з дерева, срібні ложки – точні копії старовинних, Болеславську кераміку, незвичайно теплі гуральські тапочки, гуцульські килимки, листівки з видами міста і рецептами польської кухні.
Не оминають туристи увагою різноманітні сири та ковбаси місцевих виробників, мед і, звичайно ж, напої: вироблений за рецептами предків «Пітий мед», «Галісійський гжанець», «сливовиця», «Карамелевка», «Портеровка».

Туры в Варшаву из Черкасс от Турагентства Компас!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!