Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Вроцлав

Тури у Вроцлав з Черкас від Компаса!

Вроцлав в Польщі – «квітка Європи», «місто мостів і каналів», «місце романтичних зустрічей». Всі ці назви як не можна краще відображають чарівну атмосферу Вроцлава, що поєднує багатовікові традиції і сучасність, визнаного Культурною столицею Європи 2016 р.
Як дістатися
Міжнародний аеропорт ім. Коперника розташований за 10 км. від центру Вроцлава. У центрі міста знаходиться історичний вокзал «Вроцлав – Центральний», побудований більше 150 років тому в англійському стилі Тюдорів, що приймає потяги практично з усіх міст Польщі (час у дорозі з Варшави становить 5-7 год.)
Візитна картка
Вроцлав – столиця Сілезії, що розкинулася на берегах Одри. За свою більш ніж тисячолітню історію містом управляли польські, чеські, німецькі, австрійські та угорські влади. Унікальна історична спадщина і змішання культур надають Вроцлаву неповторний вигляд. Старовинні костели і пам’ятники архітектури, безліч мостів і каналів, доглянуті парки і затишні ресторанчики, середньовічні площі і бруковані вулиці з симпатичними бронзовими гномами створюють особливу атмосферу міста. При цьому Вроцлав живе сучасним життям і є місцем проведення важливих міжнародних заходів – від чемпіонату Європи з футболу в 2012 р. і Всесвітніх ігор 2017 р. до щорічного Бієнале медіамистецтва WRO.
Розваги і активний відпочинок
Вроцлав – одне з найстаріших і найкрасивіших міст країни. Тут є чим зайнятися і що подивитися. У місті розташовується понад 100 мостів, що з’єднують між собою 12 островів. Тут зелені парки і сквери, унікальні пам’ятки історії та архітектури, а вулиці прикрашають знамениті вроцлавські гноми – невеликі, не вище 30 см, бронзові фігурки гномів, які стали візитною карткою міста. Для гостей Вроцлава знайти їх – завдання непросте, і у туристів навіть з’явилася нова розвага – фотополювання на гномів.
Найстарша частина Вроцлава – Тумський або Кафедральний острів. Здалеку видно два 98-метрових шпилі собору, зведеного в XIII-XIV століттях на честь покровителя міста Іоанна Хрестителя. Це перший готичний храм на території Польщі, а його орган довгий час вважався найбільшим в світі. На острові Тумському знаходяться і багато інших архітектурних пам’яток: костел Св. Хресного Знамення, костел Св. Мартіна, костел Діви Марії з чудовими вітражами і найменша капличка Св. Іджі. Тумський острів – єдине місце у Вроцлаві, де встановлені газові ліхтарі, тому він особливо гарний в нічний час. Поруч з костелами на острові розкинувся чудової краси Ботанічний сад, заснований в 1811 р. Інший зелений оазис Вроцлава – чарівний японський сад з водоспадами, дзеркальними водоймами і кам’яними містками.
На Соляний площі, де в ХІІІ столітті продавали сіль, розташовується будівля Старої біржі, побудована в першій половині ХІХ століття в стилі класицизму. Ще один знаменитий історичний пам’ятник – Вроцлавський університет, що веде свою історію з XVII століття і займає прекрасну будівлю в стилі бароко. Одне з головних приміщень університету – актовий зал з багатим оздобленням, названий на честь засновника навчального закладу, імператора Леопольда.
Серед сучасних пам’яток Вроцлава – спортивно-культурний центр «Зал Сторіччя», грандіозна споруда, побудована в 1913 р. і внесена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У Залі проходять великі ярмарки, спортивні та культурні заходи, включаючи вражаючі оперні вистави. Поруч з Залом Сторіччя знаходиться найбільший в Польщі музичний фонтан, який демонструє приголомшливі лазерні шоу.
У місті відкриті цікаві музеї: Археологічний і Історичний, Архієпископський і Етнографічний, Національний музей, музеї сакрального мистецтва, архітектури і багато інших, включаючи художні галереї. На театралів чекають драматичні і музичні театри, спектаклі Вроцлавської Опери та концерти у філармонії. Вроцлав також є місцем проведення багатьох міжнародних фестивалів, наприклад, Wratislavia Cantans, фестивалю Шопена, грецького музичного фестивалю або фестивалю вуличних театрів.
У Вроцлаві є безліч місць, куди можна вирушити з дітьми. В першу чергу, це – зоопарк, заснований ще в 1865 р. Сьогодні в зоопарку площею 33 га. мешкає понад 6 800 тварин, що представляють 559 видів. Не менш цікавий і новий Афрікаріум, в якому можна побачити більше 200 видів екзотичних тварин в їх природному середовищі. Ще одна популярна туристична пам’ятка – Рацлавицька панорама, монументальне полотно початку XX століття, що зображує битву польських повстанців під проводом національного героя Тадеуша Костюшко, що відбулася 1794 р. під Рацлавіцамі.
У ресторанах Вроцлава можна спробувати автентичну польську кухню – наприклад, в одному з найстаріших ресторанів Європи «Пивниця Swidnicka» або в розташованому під старовинними кам’яними склепіннями ресторані jaDka.
Не розчарує Вроцлав і любителів шопінгу – від торгового комплексу в незвичайній історичній будівлі на вулиці Піщаній до величезних сучасних центрів «Пасаж Грюнвальдський», «Домініканська галерея», «Вроцлавські аркади» або «Корона».

Туры во Вроцлав из Черкасс. Вроцлав из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!