Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Коїмбра

Тури в Коїмбру з Черкас від Компаса!

Коїмбра в Португалії – культурна столиця країни і центр історичної провінції Бейра Літорал. Саме тут знаходиться один з перших університетів Європи, перенесений сюди з Лісабона в XVI в. У місті цілий рік панує атмосфера молодості та веселощів, яка прекрасно поєднується з духом середньовічних повір’їв і легенд, що овіюють химерні архітектурні споруди тутешніх місць.

Як дістатися

Найближчі до Коїмбри аеропорти Португалії знаходяться в Порту і в Лісабоні. Звідти до Коїмбри можна доїхати на потязі, автобусі або орендованому автомобілі. З Порту – приблизно за годину, з Лісабона – за дві години.

Візитна картка

Коїмбра знаходиться за 182 км. від Лісабона. Розташоване місто на березі річки Мондегу, а його загальна площа – близько 300 квадратних кілометрів. Тут проживає 170 000 жителів, серед них багато молоді, яка навчається в місцевому університеті.

Коїмбру варто відвідати тим, хто сумує за своїми студентськими роками і хоче згадати веселі студентські дні, а також зануритися в атмосферу яскравих свят і запальних вечірок. Найцікавішими і відчайдушними є свята на честь успішного закінчення сесії. В кінці травня все місто святкує Кема-даш-Фіташ, коли випускники беруть участь в парадах, організовують нічні концерти і влаштовують «ритуальне» спалювання своїх мантій.

Що подивитися, де побувати

Коїмбра розташована досить далеко від моря, тому не є популярним пляжним курортом. Однак вона надає масу можливостей для пізнавального і культурного відпочинку.

Коїмбра умовно ділиться на дві частини: Старе, або Верхнє місто – стародавній район, оточений середньовічною фортецею, і Нижнє місто, що розміщується в районі з сучасними будівлями. Плануючи прогулянки по місту, огляд визначних пам’яток краще почати з Верхнього міста, а магазини, ресторани і клуби відвідувати в Нижньому місті.

Головною визначною пам’яткою Комібри є Університет. Його будівля побудована в стилі бароко і розташована на найвищій точці Старого міста. До цього дня на його дзвіниці розміщується старовинний дзвін під назвою «Коза», який в давнину сповіщав про початок і закінчення уроків. Зараз він існує вже в якості історичної реліквії.

У місті є дуже цікава Стара Бібліотека, заснована королем Жуаном V, а також собор Се-Велья і Се-Нова, церква Санта-Круж, музей Машаду-ді-Каштру, «Будинок сліз» і «Фонтан Любові».

Місцева кухня і вина

У ресторанах Коїмбри представлений великий вибір рибних страв – основний напрямок португальської кухні. Як напої пропонуються різні вина, лікери та «вогняна вода» Agua-Ardente, що виготовляється з різних сортів винограду.

Сімейний відпочинок

Для дітей на узбережжі річки Мондегу відкритий парк «Португалія для малюків».

Туры в Коимбру из Черкасс. Коимбра из Черкасс – Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!