Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Румунія

Румунія фото

Румунія карта

Тури в Румунію, Бухарест з Черкас від Компаса!

Столиця – Бухарестт
Різниця з Києвом в часі – немає
Грошова одиниця – Лей /ROL
Клімат – дуже виражений континентальний клімат, великі перепади температур
Кращий час для подорожі – з травня по жовтень
Державна мова – румунська, також вживається угорська, в туристичній сфері часто зустрічаються французька та англійська.
Населення – близько 21 млн. осіб

Румунія розташована в регіоні, що розділяє Центральну і Південно-Східну Європу, на Нижньому Дунаї, межує з Угорщиною і Сербією на заході, Україною і Молдовою на північний схід і схід, і Болгарією на півдні.

Румунія розташованою в Карпатах з їх найвищою точкою Молдовяну, 2544 метри над рівнем моря. Інші географічні зони Румунії включають плато Молдавії і Трансільванії, рівнини Валахії і Паннонії. Румунія має великі масиви непорушених лісів, які є прихистком для різних рослин і тварин.

Річка Дунай протікає вздовж кордону з Сербією і Болгарією, перш ніж впадає в Чорне море в одній з найважливіших дельт Європи. У Румунії також протікають Прут, Сірет, Олт і Муреш. Найбільше озеро Румунії – Разелм-Сіно, країна також є місцем льодовикових і вулканічних озер. Домінують гірські пейзажі, а на півдні переважає долина Дунаю. У гирлі річки вона утворює дельту, яка є заповідником незлічених видів перелітних птахів.

Румунія є країною з чудовою і незайманою природою, має умови для занять спортом і багато цікавих пам’яток. Найкрасивіші землі безумовно – в дельті Дунаю. Є також найглибший каньйон в Європі – Біцазька ущелина. Кожен може знайти щось для себе: гори, ліси, моря, замки, місцевий фольклор, місцеве вино – ось лише деякі з них. Туристи приїжджають сюди цікавитись культурою і пам’ятками, а також їдуть ті, хто цінує спорт і активний відпочинок. Румунія -країна з величезним потенціалом туристичних можливостей.

Столиця Румунії, Бухарест має архітектуру середньовіччя і неокласичний стиль в історичному центрі, на площі Революції, а також Палац Парламенту, Атенеум та Тріумфальну арку.

Інше велике місто Румунії – Клуж-Напока, що знаходиться в регіоні Трансільванія. Тут Є кілька фортець і замків в околицях міста, а також безліч магазинів і ресторанів.

Туры в Румынию,  Бухарест из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!