Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Сан-Марино

Сан Марино фото

Сан-Марино карта

Тури в Сан-Марино з Черкас від турагентства Компас!

Столиця – Сан-Марино
Різниця з Києвом в часі – відстає на 1 годину
Грошова одиниця – євро
Державна мова – італійська
Населення – 25 тис. осіб

Сан – Марино є однією з найменших країн Європи, яка оточена з усіх боків Італією. Сан-Марино – це анклав в Італії, на кордоні регіонів Емілія-Романья і Марка, розміщене в гірській місцевості, включеній у групу Апеннін, вершина – Монте-Титано.
Погода у Сан-Марино з середземноморським кліматом характеризується теплим літом і м’якою зимою, його перетинають річки Сан-Марино і Марано.

Історія Сан-Марино

Сан-Марино вважається найстарішою республікою в світі, створеною 301 року до нашої ери талановитим християнським будівельником, муляром Святим Маріном. Коли він втікав від гонителів християн – римського імператора Діоклетіана, то сховався в верхній частині Монте-Титано (найвищий з семи пагорбів Сан-Марино) і заснував невелику християнську громаду. На згадку про каменеріза земля була названа “Земля Сан-Марино”. Незалежність Сан-Марино була офіційно визнана Папою в 1631 році, а потім в 1862 підтверджена договором, укладеним з Італією.

Сан-Марино розміщене на вершині гори Титано в Апеннінах. У столиці ще можна знайти будинки, побудовані в чотирнадцятому сторіччі.

Основний дохід Сан – Марино – від туризму, продажу відомих марок і монет. Щорічно цю маленьку країну відвідують до 3,2 млн. туристів. Інші ключові сектори економіки – банківський сектор, текстиль, електроніка, кераміка. У минулому традиційні заняття жителів – сільське господарство і вівчарство, і тепер вирощують кукурудзу, виноград і фрукти, а також розводять велику рогату худобу і свиней.

Сан -Марино, безсумнівно, є раєм для любителів традицій, культури та історії. Відвідування багатьох пам’яток – справжнє задоволення і незабутні враження. Туризм є основним сектором економіки Сан-Марино, тут дійсно піклуються про туристів. Якщо ви втомились від екскурсій, можете сісти в кафе, ресторані або пабі і спробувати місцеві делікатеси і місцеві вина.

Найбільша пам’ятка, пов’язана з Сан-Марино, – барвистий фестиваль “Середньовічні дні” або “Дні Середньовіччя”. З нагоди свята проводять численні концерти і конкурси, концерт середньовічної музики, паради, під час яких учасники вбираються в середньовічні костюми.

Туры в Сан-Марино из Черкасс от турагентства Компас!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!