Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Саудівська Аравія

Саудівська Аравія фото

Саудівська Аравія карта

Тури в Саудівську Аравію з Черкас від Компаса!

Королівство Саудівська Аравія

Столиця – Ер-Ріяд (офіційна столиця королівства), Джидда (адміністративна)
Різниця з Києвом в часі – випереджає на 1 годину взимку і на 1 годину 30 хв. влітку
Грошова одиниця – саудівський ріал
Державна мова – арабська
Населення – 26 млн. осіб

Саудівська Аравія – мусульманська країна з монархічним правлінням, розташована на Аравійському півострові Азії, що має багаті поклади нафти і природного газу. Це одна з найбагатших країн у світі. Саудівська Аравія є одним із засновників Ліги арабських держав.

Туристи, незважаючи на сприятливий клімат та численні пам’ятники, неохоче відвідують цю країну через дуже суворі приписи і заборони у сфері моралі, повсякденної поведінки, суспільних заходів. Шаріат є набором законів, що регулюють сім’ю і державу в ісламських країнах. Суди виносять вкрай суворі вироки.
Особливо болючими є правила, що стосуються жінок. І місцевий жителі і туристи зобов’язані носити в громадських місцях халат, що охоплює тіло від кісточок до шиї. Велика частина мусульманських жінок також закривають обличчя, шию і волосся, але цей елемент не є обов’язковим.
Саудівська Аравія – країна з двома найбільшими центрами мусульманського світу, тісно пов’язані з життям Святого Пророка Мухаммеда – Мекка і Медина.

Незважаючи на це, в СаудівсьАравії живуть і працюють багато іноземців.

Коли їхати до Саудівської Аравії?

Клімат в Саудівській Аравії жаркий і дуже сухий, велику частину країни займає пустеля. У столиці Ер-Ріяді середня температура в липні становить близько 25-40 градусів за Цельсієм, взимку досягає близько 15 градусів, хоча іноді бувають невеликі морози. Через нестерпну спеку літо – не найкращий час для поїздки в Саудівську Аравію. Набагато краще їхати восени або навесні – це час, коли падає дощ.

Саудівська Аравія має добре розвинену мережу готелів, мотелів і вілл. Нічне життя дуже відрізняється від того, до якого ми звикли. Алкоголь, бари чи нічні вечірки заборонені.
Це не означає, що ви будете нудьгувати, ця країна має великі торгові центри, ринки, ресторани подають страви місцевої кухні.

Ті, хто зацікавлений в подорожі і огляді визначних пам’яток, звичайно, не будуть розчаровані. Ви побачите величні гори, пустелі, численні історичні пам’ятки, такі як руїни замку Муск, мечеть у Мецці (Масджид аль-Харам), фонтан царів, Масджид ан-Набі, Таїф, численні пам”ятки Ер-Ріяда.

Туры в Саудовскую Аравию от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!