Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Сенегал

Сенегал фото

Сенегал карта

Сенегал з Черкас від Компаса!

Республіка Сенегал

Столиця – Дакар

Різниця з Києвом в часі – відстає взимку на 2, а влітку – на 3 години
Грошова одиниця – африканський франк
Державна мова – французька
Населення 10 580 000 осіб

Сенегал є прибережною країною Західної Африки. Загальна площа країни становить 196 200 км². Він межує на заході з північною частиною Атлантичного океану. На суші найдовший кордон Сенегал має з Мавританією на півночі, 813-кілометровий кордон вздовж річки Сенегал. На сході – 419-кілометровий кордон з Малі. На південному сході – 330-кілометровий кордон з Гвінеєю і на півдні й південному заході межує з Гвінеєю-Бісау (338 км), обидва кордони проходять уздовж річки Казаманс.

Сенегал є однією з небагатьох країн, що має анклав в межах своїх кордонів – невелику країну Гамбію, що має 740-кілометровий кордон з Сенегалом.

Гамбія проникає більше ніж на 320 кілометрів у Сенегал від Атлантичного узбережжя до центру Сенегалу уздовж річки Гамбія, яка ділить навпіл територію Сенегалу.

Найнижча точка в Сенегалі є Атлантичний океан, на рівні моря. Найвища точка знаходиться поблизу Ніпін Діакха в передгір’ях Фута Джаллон висотою 581 метрів над рівнем моря.

Регіони Сенегалу

  • Кабо-Верде – Тіес (Дакар, Тіес, Мбоур, Попенгуін, Джоан-Фадіоз)
  • Центральний Сенегал (Каолак, Діоурбел, Фатік)
  • Північний Сенегал (Сент-Луїс, Матам, Лоуга)
  • Казаманс (Зігуінчор, Колда)
  • Тамбакунда (Тамбокоунда, Кедоугоу)

Сенегал – номер один для туристів в Західній Африці, його можна розглядати як зимовий відпочинок для європейців.

Що подивитися в Сенегалі?

Дакар – столиця країни Сенегал. Варто подивитися Велику мечеть, площу Незалежності, Плато, де розмістилися офіси, банки, розкішні магазини. Медіна, цікавий район в системі шахівниці вулиць і університетським містечком – Фенн.

Національний пташиний заповідник в Джоудж – парк, розташований в дельті річки Сенегал, створюючи резерв для півтора мільйона птахів, таких як пелікани, білі та фіолетові чаплі, африканські колпиці і баклани.

Національний парк Лангуе де Барбарі – парк з прекрасними рожевими фламінго.

Кам’яні кола Сенегамбії загальна назва кількох місць археологічних розкопок в Сенегалі і Гамбії, яка налічує в цілому близько 1000 кам’яних пам’яток, розташованих по колу. Вважається, що вони були гробницями правителів.

Острів Горі – найбільший центр африканської работоргівлі від 15 до 19 сторіччя. Він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Національний парк Ніоколо-Кіоба – один з найбільших національних парків в Західній Африці, де налічується близько 350 видів птахів і понад 80 видів ссавців.

Йоффе – рибальське село на північній околиці Дакара.

Коли краще їхати в Сенегал?

Найкращий час для поїздки в Сенегал – з жовтня по червень. У південній частині Сенегалу – екваторіальний вологий клімат. Середня кількість опадів протягом року становить 1500 мм, а сезон дощів триває з червня по жовтень.

Що купити в Сенегалі?

Бубу (традиційні костюми), предмети, виготовлені з дерева або шкіри, намисто, сережки з камінням, золоті і срібні ювелірні вироби, текстиль, барабани, плетені вироби.

Чи є Сенегал безпечним?

У Сенегалі є невеликий ризик проявів злочинності, як і в будь-якій країні за кордоном, тому рекомендується зберігати грошові кошти в безпечних місцях. У столиці Сенегалу бувають випадки крадіжок з автомобілів, що стоять в корках і, отже, безпечніше подорожувати з закритими вікнами. Уникайте показних ознак багатства.

Міжнародний аеропорт знаходиться за 17 км. від столиці Сенегалу Дакару.

Що поїсти з національної кухні в Сенегалі?

Сенегал знаходиться на Атлантичному узбережжі, тому кухня багата морепродуктами і рибою. Сенегальська кухня також багата м’ясом,овочами і фруктами, дуже різноманітна і захоплює своїми смаками європейців.

Туры в Сенегал из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!