Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Сербія

Сербія фото

Сербія карта

Тури в Сербію, Белград з Черкас від турагентства Компас!

Сербія є країною, розташованою на Балканах (в історичному та географічному регіоні Південно-Східної Європи), на рівнині Паннонії (регіон Центральної Європи). Межує з Боснією і Герцеговиною, Болгарією, Хорватією, Угорщиною, Македонією, Чорногорією та Румунією. Сербія стверджує кордон з Албанією через свою спірну територію Косово.

Сербія охоплює 88,000 квадратних кілометрів. Орні землі займають 19,194 км², і ліси вкривають 19,499 км² території Сербії без Косово. Загальна протяжність кордону становить 2027 кілометрів. Всі кордони Сербії з Албанією і частина кордонів з Македонією та Чорногорією знаходяться під контролем Місії Організації Об’єднаних Націй в Косово.

Столиця – Белград

Різниця з Києвом у часі – відстає на 1 годину
Грошова одиниця – динар (міжнародне позначення – RSD), рівний 100 пара
Державна мова – сербсько-хорватська (сербська)
Населення – 10,8 млн. чоловік

Регіони Сербії

Центральна Сербія є найбільшим регіоном і містить столицю Белград та Подунавлье, Подрінье і Сумадію.

Воєводіна є автономною провінцією в північній частині Сербії, на кордоні Угорщини, Хорватії та Румунії. Його столиця – Нови Сад, друге за величиною місто Сербії.

Косово (або Автономний край Косово і Метохія) є спірним регіоном на південному заході Сербії. Косово проголосило свою незалежність 17 лютого 2008 року. Його населення складає 90% албанців. Столиця Косово – Приштина.

Коли їхати в Сербію?

Сербію можна відвідати в будь-який час року.

Що відвідати в Сербії?

  • Смедерево, щоб побачити бастіони найбільших в Європі фортечних мурів .
  • Замок Голубац – завдяки унікальному положенню вважається найкрасивішим в Європі.

Сербія має широкий вибір готелів. Бюджений варіант – кемпінги та хостели, також є багато гостьових будинків, малих готелів та ін.Розкішні готелі доступні в основному у великих містах.

Туры в Сербию,  Белград из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!