Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Берн

Турагентство Компас пропонує тури в Берн з Черкас!

Берн в Швейцарії викликає безліч суперечок щодо того, є він столицею країни чи ні. Словесні бої не вщухають вже давно, незважаючи на те, що саме тут розташовані уряд і парламент. Однак є один пункт, в якому одноголосно сходяться всі сперечальники: Берн – це найкрасивіше місто Швейцарії. І це не дивно, адже він знаходиться зовсім поруч з Альпами, а його старовинна цегляна архітектура, що сусідить з численними алеями і парками, прекрасно збереглася з давніх часів.

Як дістатися

У Берні є власний аеропорт, проте він маленький і туди складно підібрати прямий рейс. Може виявитися простіше доїхати до іншого великого швейцарського міста, наприклад Цюріха або Женеви, а звідти на поїзді добратися до Берна. Дорога займе не більше однієї – двох годин, зате по дорозі можна подивитися красиві ландшафти Швейцарії. Також в Берн залізницею можна приїхати з Мюнхена, Берліна, Парижа чи Мілана.

З великих автодоріг поруч з Берном проходять траси А1, яка пов’язує його з Цюріхом і Женевою, А6 і А12.

Історія і сучасність

Історію Берна можна вважати класичною для великих міст німецького світу. На його місці колись знаходилися кельтські і давньоримські поселення, однак як місто він був заснований в XII столітті герцогом Бургундії. Досить скоро Берн завдяки хитрості місцевих ченців, що підробили імператорську хартію так, що в її справжність повірив навіть сам імператор, став вільним торговим містом.

Цікаво, що Берн ще в 1353 році приєднався до союзу, який став «прабатьком» сучасної Швейцарії. Свій вибір бернцям довелося відстоювати у війні проти Священної Римської імперії, якій належало місто. Тільки після 35 років боїв імператор нарешті здався і визнав свободу городян. Так Берн фактично перетворився на місто-державу. Можливо, якби не спритність ченців, він ніколи б не «доріс» до статусу фактичної столиці Швейцарії.

Хоча Берн далеко не найбільше місто країни, сьогодні в ньому приймаються найважливіші для держави рішення, а його аркадна архітектура – одна з найцікавіших для туристів.

Що подивитися, де побувати

Все Старе місто в Берні занесене в список об’єктів ЮНЕСКО. Там і знаходиться більшість найпопулярніших визначних пам’яток міста: Бернський кафедральний собор, старовинні фонтани і дзвіниця Цітглогге з годинником XVI століття, які щогодини показують маленьку виставу з фігурами ведмедів. До речі, неподалік розташований старовинний «ведмежий рів», а по суті маленький зоопарк, в якому живуть символи міста – ведмеді.

Крім цього варто відвідати вулицю Крамгассе з будинками в стилі бароко, подивитися на стародавні бернські мости і захопитися (або ж жахнутися) барвистим статуям в центрі міста, найвідоміша з яких називається смертежером дітей.

Турагентство Компас предлагает туры в Берн из Черкасс!

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!